Jump to content

БЪЛГАРСКО /лудогорско/ ГОНЧЕ - впечатления от породата

Желю
 Share

Recommended Posts

Преди 4 часа, aqkss написа:

Чалдов дамазлък

Сега то в другия форум си има твърдение от около обед, че е чалдов внук, ама то кучето освен дядо си има баби, пра баби, пра дядовци, майка, баща и тн., та затова исках да видя кучето. 

3 hours ago, Ничката said:

Това куче може да е внук на чалдо, ама майка му според мен не е чиста лудогорка.

Майката е Рита 1-родена 2009г ,която е дъщеря на  Рита и Манчо .Рита  мисля ,че я знаеш  беше састра на Оскара ,Чалдо и т.н.

Ако Рита и Манчо  не са чисти кучета значи този младок е мелез!!!

Тука имаме  инбридинг,по баща е внук на Чалдо,а  по майка бабата е сестра на Чалдо .

Баща му вече 4 пъти е порен и то много яко последния път МУ ВИДЯХ СНИМКИТЕ  БЕШЕ  ЛЕШШ.Бях го подарил  на един пич Краси ,който го закарал на последното есенно състезания и там шопара бая   го е порил.Точно заради тази злоба го подарих  имам 2  шева от него на крака ,  като беше на годинка ми захапа крака,после ми удуши  едно теле,а на лов като го карах  ако набара овце,кози и малки телета  без месо не се връщахме имам платени  над 5бр  и заради това го подарих на Краси Доганов ,който е мераклия  и е сериозен.

Колеги изгубих си кучето мелез от гонче и барак в района на село Индже войвода моля за всякаква информация тел 0876 772 442

_20160610_151323.jpg

Edited by ivaka

Преди 10 часа, orco написа:

Майката е Рита 1-родена 2009г ,която е дъщеря на  Рита и Манчо .Рита  мисля ,че я знаеш  беше састра на Оскара ,Чалдо и т.н.

Ако Рита и Манчо  не са чисти кучета значи този младок е мелез!!!

покажи цялото куче де

сигурно е така - кучето е хубаво - просто на мен така ми се вижда, което естесвенно не значи, че съм прав

57 minutes ago, Ничката said:

покажи цялото куче де

сигурно е така - кучето е хубаво - просто на мен така ми се вижда, което естесвенно не значи, че съм прав

Снимките са лоши ,може би цвета е по-бляскав защото е направено срещу слънцето.

Преди 19 часа, orco написа:

Тука имаме  инбридинг,по баща е внук на Чалдо,а  по майка бабата е сестра на Чалдо .

Баща му вече 4 пъти е порен и то много яко последния път МУ ВИДЯХ СНИМКИТЕ  БЕШЕ  ЛЕШШ.Бях го подарил  на един пич Краси ,който го закарал на последното есенно състезания и там шопара бая   го е порил.Точно заради тази злоба го подарих  имам 2  шева от него на крака ,  като беше на годинка ми захапа крака,после ми удуши  едно теле,а на лов като го карах  ако набара овце,кози и малки телета  без месо не се връщахме имам платени  над 5бр  и заради това го подарих на Краси Доганов ,който е мераклия  и е сериозен.

Това е на Краси песа.

14569014_1735133136748617_148970393_n.jpg

Даница се  отблагодарява на собственика си за добрите грижи и сладък живот,като го радва из ловните полета на Турция...

FB_IMG_1475686079086.jpg

Здравейте колеги,пиша тук че тази тема се преглежда от повече хора.В района на село Крупник (Благоевградско) се навърта мъжко Лудогорско гонче,на видима възраст от около 4-5 годнини,средно висок е с голяма глава и малко бяло петно на гърдите,има белези по главата и левия крак.Опитах се да го снимам но не ми позволи особено,напи се с вода дадох му хляб но не иска да яде и изчезна.По късно ако се появи пак ще проверя дали има татуировка на ухото.Ако някой търси подобно куче нека да се свърже с мен 0896130144 Добромир Кюпов.

14625491_10207520653998789_853710394_n.jpg

14625355_10207520654278796_1800419302_n.jpg

14607943_10207520654238795_1108755430_n.jpg