Jump to content

Президентски избори ( Ще има ли ЛОВ )

Share

Recommended Posts

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Току що ми съобщиха(от ловното-Тутракан),че при нас лова в събота ще е разрешен ние по план имаме излет за свиня и ще ни е първият за този сезон така че много се радвам че не ни провалиха

откриването на сезона за едрия дивеч-надявам се и на вас да разрешат

Стига с играта тука има тука няма :D8) ,казвайте за кого ще гласуваме ,че да няма балотаж и да не изтървем следващия уикенд. :D:D

Аз чух,че на 21-ви ще има бележки,като прогноза ще добавя,че балотаж най-вероятно няма да има,така че-е.. 8)

Какви бележки-те отложиха футболните мачове за понеделник,на 21-22 и 28-29 идете да подхраните дивеча или за риба а за лов просто забравете!

Стига с играта тука има тука няма 8):D ,казвайте за кого ще гласуваме ,че да няма балотаж и да не изтървем следващия уикенд. :D:D

Е то е ясно, че за нашия трябва да гласуваме всички :D

Ти кажи :D

Аз не разбирам какво има лов с избори?При нас у Србиа се лови кад су избори.Един път сам ходил на гласуване с ловни дрехи и пушка...

Edited by Stankosi

.....Един път сам ходил на гласуване с ловни дрехи и пушка...

Браво на комшиите!

Пък ние, още ходим да гласуваме с Гочоолу, Дочоолу и Данко Харсъзина! 8)

Не ме интересува политиката пък и темата си е друга

Та на въпроса

при нас в събота ще има лов пуснали са ни бележки или за диво прасе или за яребица

кой квото си избере

ако не попълним четата за дивото прасе на хвъркато отиваме 8)

Е-случва се и аз да сгреша,заповедта излезе вече,събота ще има лов а при балотаж и другата,наслука на всички!

За да няма "белот"и да не сме валат,моето предложение е следното:

-гласуваме за Георги Доганов, вота се превръща в две в едно,електората доволен и ние на лов. 8)

А все пак лов официално ще има ли или не? В 24 часа пише, че няма да има? Говорих с една дивечовъдна - приемали гости... весела ситуация...

Лов ще има в събота вече излезе

19.10.2006 г.

Със заповед на министъра на земеделието и горите Нихат Кабил се забранява ловуването на 22 октомври, неделя – деня за гласуване на първи тур за избор на президент и вицепрезидент на Република България.

Ето и пълният текст от Мин. на земеделието и горите

за печат

19.10.2006 г.

Със заповед на министъра на земеделието и горите Нихат Кабил се забранява ловуването на 22 октомври, неделя – деня за гласуване на първи тур за избор на президент и вицепрезидент на Република България.

При евентуално провеждане на втори тур от президентските избори забраната за лов остава в сила и на 29 октомври.

Дирекция “Информация, връзки с обществеността и протокол”