Jump to content

Recommended Posts

много съм доволен, намерих си ги за много добра цена 100 лв. Страшни са! Сухи са винаги и не натъртват крака и то дори след доста голям и тежак преход! На стръмно много добре се върви и не убиват (говоря за височината, не пречи!)

абе пич това е ясно ама кажи от каде си ги купилллллл и евентуално снимки.

• 3 weeks later...
  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

сигорно съм първия недоволен от марката мендъл но снимките го доказват никога вече няма да купя обувки с тази марка искам да отбележа че са точно на една календарна година а всички приятели носещи мен

sajaliavam za latinicata ama na pc-to niamam kirilica 6te si sloja kajete ne5to za obuvkite mendel

Вчера закупих Meindl Kansas от магазин RedRock на цена от 210 лева намалени от 310 лева. В магазина попитах продавачката каква е причината обувките да са намалени,(и дали случайно не са второ качество

Posted Images

Снимки може да дам обаче чак понеделник, иначе са супер обувките, купих ги за 100 лв но иначе вървят 140 за клиенти от Пловдив ги зех преди моста на Герджика като идваш от руски улицата в дясно преди моста точно

Супер удобни, леки и непромукаеми! За 100 лв си ги закупих с мембрана Gora-tex! СУПЕР СА! Слагам ги с обикновен термо чорап от 5 лв! Купувах си на 2 пъти скъпи чорапи от 35 лв, но след 4-5-6 път стават гадни или се късат а дали с тях или с тези от 5 лв е едно и също според мен! Айде наслука!

Edited by Martin
Супер удобни, леки и непромукаеми! За 100 лв си ги закупих с мембрана Gora-tex! СУПЕР СА! Слагам ги с обикновен термо чорап от 5 лв! Купувах си на 2 пъти скъпи чорапи от 35 лв, но след 4-5-6 път стават гадни или се късат а дали с тях или с тези от 5 лв е едно и също според мен! Айде наслука!

ами незнам аз със обикновен и със термо определено чувствам разлика особенно с тези новите за 15 лв Xcode от MALL-a

съм пре доволен

на този етап не виждам нужда от скъпи след като ми вършат тези от 5, е те от 15 лв не са толкова скъпи ама да дам 40 лв за чорапи няма да стане

[/quot

определено 40 лв са много за нещо което върши същата расбота и за 5 и за 15 лв

• 5 months later...

на този етап не виждам нужда от скъпи след като ми вършат тези от 5, е те от 15 лв не са толкова скъпи ама да дам 40 лв за чорапи няма да стане

Супер!!!!! За какво да си купувам BMW(примерно) като и Москвича ще ми свърши същата работа (да ме закара от т.А до т.Б). :rolleyes:

Супер!!!!! За какво да си купувам BMW(примерно) като и Москвича ще ми свърши същата работа (да ме закара от т.А до т.Б). :yahoo:

Смешко.като ти се набива за нещо което е проверено и подтвърдено си е твоя работа.На мен не ми е проблем да дам и 50 лв за чорап но защо след като съм се обедил вече че и този от 5 лв е също толко полезен.Твоя си работа аз само казвам наблюденята си защото също се бях заласнал по скъпите...ГРЕШКА

Смешко.като ти се набива за нещо което е проверено и подтвърдено си е твоя работа.На мен не ми е проблем да дам и 50 лв за чорап но защо след като съм се обедил вече че и този от 5 лв е също толко полезен.Твоя си работа аз само казвам наблюденята си защото също се бях заласнал по скъпите...ГРЕШКА

Колега, нека става диалог, нека се изказват различни мнения, но определения като СМЕШКО, не им е мястот тук.

Поздрави

Правилно има тема за чорапите,за смешко съжалявам не съм искал да обидя никой,просто фразата ми се е набила в главата от няколко дни и я използвам ту на ляво ту на дясно,случвало ви се е предполагам да си втълпите фраза...Та за темата МЕНДЕЛ определено ще остане моята марка

Използвам модела EAGLE черни са с кожа и от части кордура много удобни и леки обувки имайки впредвид че ги използвам освен за лов и за работа през зимата,защото работата ми е свързана с висене по улиците :unsure: и берем студ. Тази зима обаче спасих положението с тях...

Поздрави...

Правилно има тема за чорапите,за смешко съжалявам не съм искал да обидя никой,просто фразата ми се е набила в главата от няколко дни и я използвам ту на ляво ту на дясно,случвало ви се е предполагам да си втълпите фраза...Та за темата МЕНДЕЛ определено ще остане моята марка

Използвам модела EAGLE черни са с кожа и от части кордура много удобни и леки обувки имайки впредвид че ги използвам освен за лов и за работа през зимата,защото работата ми е свързана с висене по улиците :unsure: и берем студ. Тази зима обаче спасих положението с тях...

Поздрави...

Енчо, тая зима, която току що отмина, и с гуменки на босо да беше ходил пак щеше да "спасиш" положението...На кяр си ...определено...

Вярно е и това че зимата не беше студена но да стоиш 18 часа в дъжд и без да мърдаш е достатачно,а и зима имаше в някой райони на БГ

• 1 month later...
Мнение за тези обувки

http://redrockbg.com/site/modules/myalbum/photo.php?lid=194

Имам Мендел"Тайга"три сезона като се почне от октомври до април,много добри просто се родих с тях.Има и други марки но това е изработено много добре-немско е.А тези които визираш също са перфектни,а и цената е добра.Тайгата на "Мендел" струва 360лв. в АПОЛО, а за чорапите няма да споря но разликата от 5лв.и 22лв.на "Мендел" е поне за мен огромна.Ако вземеш тези обувки,ама никога никога няма да съжеляваш и цената пак ще кажа е добра.Успех от мен! :drinks::sufra:
  • 3 weeks later...

Колеги и аз си взех от модела EAGLE-GTX страшно удобни и по-леки от Тайгата голям кеф и цената е супер.Значи страшни обувки,вече съм с два чифта ще мога да ги менкам.Мендела за мен са №1. :lol::AR15firing::lol:

• 1 month later...

Колеги проблем с Meindel- a ми изпрах го и не го изчаках много много хубаво да изсъхне и го намазах с една обикновенна боя за обувки.и тека след една седмица отивам на лов и кракаа ми вир вода пропускат.Как е възможно и как се оправя проблема ми...

Колеги проблем с Meindel- a ми изпрах го и не го изчаках много много хубаво да изсъхне и го намазах с една обикновенна боя за обувки.и тека след една седмица отивам на лов и кракаа ми вир вода пропускат.Как е възможно и как се оправя проблема ми...

Как ги пра в пералня или на ръка.Ако е в пералня вече са дали фира.Менбраната на обувката която е от вътре се нацепва от топлината ,а после и от центрофугата се скапва на цяло.Тези обувки и всички останали,които са с дишешта менбрана нетрябва дасе перат в авт.пералня и сушат близо до печка или камина.Перат се само на ръка и се сушът на външни условия. :):eusa_think:

Edited by orlovec69

На ръка ги прах и гледах да не ги мокрия от вътре но... малко се измокриха и ги суших на балкона....помагайте че :eusa_think: сега пак ги измих хубажо и като изсъхнаха ги намазах с вазелин и като дръпнат ще ги мина с вакса ...дано се оправат,,,

На ръка ги прах и гледах да не ги мокрия от вътре но... малко се измокриха и ги суших на балкона....помагайте че :eusa_think: сега пак ги измих хубажо и като изсъхнаха ги намазах с вазелин и като дръпнат ще ги мина с вакса ...дано се оправат,,,

Не съм сигурен, че си на прав път с тия възелини и вакси.

Ползва ли някакъв препарат при прането (първото)?

Когато ходи на лов, обувките бяха ли хубаво изсъхнали?

Не съм сигурен, че си на прав път с тия възелини и вакси.

Ползва ли някакъв препарат при прането (първото)?

Когато ходи на лов, обувките бяха ли хубаво изсъхнали?

Една седмица седяха на балкона но беше влажно времето тъй че може и да са били влажни но :yes3:(

колеги купих си едно мазило от магазина стената казва се "Granger's" мазах ги 3 пъти и ги изчаках 4-5 дни да дръпнат след това ги потопих в леген с вода и нема грижи даже водата бяга от тях като дявол от тамян.... много добро май ги съвзех за новия сеон,