Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Поразрових се в сайта на MEINDL ама не намерих такъв модел де да знам може да не го предлагат вече

• Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

сигорно съм първия недоволен от марката мендъл но снимките го доказват никога вече няма да купя обувки с тази марка искам да отбележа че са точно на една календарна година а всички приятели носещи мен

sajaliavam za latinicata ama na pc-to niamam kirilica 6te si sloja kajete ne5to za obuvkite mendel

Вчера закупих Meindl Kansas от магазин RedRock на цена от 210 лева намалени от 310 лева. В магазина попитах продавачката каква е причината обувките да са намалени,(и дали случайно не са второ качество

Posted Images

Идеята на поста ми беше, че човек вече за нищо не може да твърди категорично, че е оригинал или менте!Поне, не от както за китайците няма технологични ограничения.Цвета на надписа е най-малкия им проблем и той е повече правен от колкото друг.

Edited by emil5koff

Въпроса е ,че го има.

Така и не отговори на въпроса дали тези от снимките са менте!?

Въпроса е ,че го има.

Колега аз не го виждам този модел ето и линк http://www.meindl.de/

Не е важно дали са оригинални,важното е да са ти удобни и здрави и най вече на теб да ти харесват. :bira:

Колега аз не го виждам този модел ето и линк http://www.meindl.de/

Не е важно дали са оригинални,важното е да са ти удобни и здрави и най вече на теб да ти харесват. :bira:

Ето го http://www.fieldandtrek.com/meindl-burma-gtx-boot-183048

Edited by emil5koff

Е да ама са със жътото . :bulgar:

Жълто имах аз на задника след като броих парите за тях...шегувам се...хубави са обувките.Има ги и в сайта на Meindl който си дал.Влизаш в продукти MFS® и избираш модели и готово :bira:

Жълто имах аз на задника след като броих парите за тях...шегувам се...хубави са обувките.Има ги и в сайта на Meindl който си дал.Влизаш в продукти MFS® и избираш модели и готово :bira:

Колко ги плати ако не е тайна?

Колко ги плати ако не е тайна?

Имаш Л.С.

снимките не са менте.Модела го има само,че в други сайтове съм го гледал.

• 7 months later...

Без да съм абсолютно сигурен има производство и в Монтана. Мой приятел си е купил от там за 150лв. Но дали са "оригинал" незнам. На пръв поглед изглеждат едно към едно като тези в аполо. Някой ако знае да свирка,да си вземеме по два три чифта.

• 3 weeks later...

Без да съм абсолютно сигурен има производство и в Монтана. Мой приятел си е купил от там за 150лв. Но дали са "оригинал" незнам. На пръв поглед изглеждат едно към едно като тези в аполо. Някой ако знае да свирка,да си вземеме по два три чифта.

Въпросните обувки ги правят в Монтана-обувния завод.2рото качество ги преоценяват и ги продават там на цена около 120-130лв.

Имам телефон,който не съм използвал на управител на шоу-рума там.0876501541-ТАНЯ.

Мой приятели си купиха обувки от там и са много доволни.Аз също ще се възползвам май скоро време.

Дано съм ти бил полезен!

• 2 weeks later...

Въпросните обувки ги правят в Монтана-обувния завод.2рото качество ги преоценяват и ги продават там на цена около 120-130лв.

Имам телефон,който не съм използвал на управител на шоу-рума там.0876501541-ТАНЯ.

Мой приятели си купиха обувки от там и са много доволни.Аз също ще се възползвам май скоро време.

Дано съм ти бил полезен!

Днес си взех два чифта по 130лв. единия е колорадо а другия бурма. Сега имам една дилема само кои да са за лов кои за официални. :trumpet::big_boss:

Дядо ти едно време само с колорадо и бурма ходеше на лов?. Въпросът не е в марката и цената, а това колко са удобни и практични, можеш ли цял ден да даяниш с тях, или вечер след лов краката ти са като "кабагайди".

Наздраве.

Днес си взех два чифта по 130лв. единия е колорадо а другия бурма. Сега имам една дилема само кои да са за лов кои за официални. :trumpet::big_boss:

Супер, или си връзкар или късметлия, щото аз успях да се докопам само до Колорадо, ама пък 2 чифта.

Значии , пресни впечатления - от Бурми , Гайки , Колорадо , без Флорида , с правилния чорап - мокър сняг , цял ден гонач - почти мокро и студено в момента ..., с една дума - по асвалта , суха есен и пролет ...

Утре вадя ,,тежката артилерия'' !

Колеги,марката немски обувки ,която всички харесваме и често обсъждаме във форума се произнася "МАЙНДЪЛ".Това не пречи някой да си ги нарича "МЕНДЪЛ",но е хубаво да знаем ,за сведение,как се произнася правилно марката.

Колеги,марката немски обувки ,която всички харесваме и често обсъждаме във форума се произнася "МАЙНДЪЛ".Това не пречи някой да си ги нарича "МЕНДЪЛ",но е хубаво да знаем ,за сведение,как се произнася правилно марката.

Говоря за ,,монтанската'' марка , за 185 лв . от т. н. МИМО ,вероятно и той от Монтана ...

• 3 weeks later...

Говоря за ,,монтанската'' марка , за 185 лв . от т. н. МИМО ,вероятно и той от Монтана ...

Даже не могат да изсъхнат за другия ден, а как се ожулиха нямам думи.

Моите ги взех от София и съм много доволен. Сняг, киша,вода и кал-досега не са ми били мокри краката. Правих експеримент-поставих ги под душа и пуснах водата.От вън се намокриха след известно време но вътре останаха сухи. Също и глезена държи като катеря чукарите. При слизане по стръмнини не позволяват пръстите да се забиват отпред. Дано да издържат повече време.

http://arms-bg.com/%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8/%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-meindl-kansas-gtx-meindl-kansas-shoes.html

Незнам кой е тоя Мимо от монтана ,дето ви ги продава по 185лв.,но един приятел от Бегоградчик е ходил в монтана и си ги е взел същите за 140лв.///Били са за износ за италия но са върнати.....45лв .от препродажбата е добра сума..