Jump to content

Неродословни лайки и хибриди

Recommended Posts

И аз рядко пиша вече в темите, но като прочетох съобщението и се заинтригувах. Ако това наистина е вярно, излиза, че открихме произхода на еднорога: кръстосали са кон с антилопа орикс. Мисля, че е по-вероятно да се роди нещо от връзка на куче с мечка, отколкото на куче с хиена.

Не си прав,колега-ако хиената е достатъчно загоряла всичко може да се случи! :hump: Внимавай да не си наблизо! ;)

Добре,че не са се сетили да я кръстосат с магаре!

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ха не съм учил кинология а то и няма такъв профил поне аз не знам ама ви тук само се ядете .Споменах явно си го пропуснал при четенето бащата на палетата няма нищо общо с ............. писна ми ха х.............

Това ,че не можеш да отговориш на обикновен въпрос и излизаш с номера ,че някой се заяжда с теб си е изцяло твой проблем!

А и по принцип от самото начало трудно ти следя мисълта....за това, не ми отговаряй!

Остани си със здраве!

:cool:

Не си прав,колега-ако хиената е достатъчно загоряла всичко може да се случи! :hump: Внимавай да не си наблизо! ;)

Добре,че не са се сетили да я кръстосат с магаре!

имаше и такава кръстоска тъп като магаре и нахален като хиена ...ама го изгониха от форума

абе голям ташак аз споменах какво съм чел хах и тук ......мале мале то в 21 ви век може и с марсианец а защо ли не с зелено човече що пък не фантастиката се сбъдва .явно сме малки да го разберем.ако някой има какво да сподели за своите кучета моля нека да пише .

Това ,че не можеш да отговориш на обикновен въпрос и излизаш с номера ,че някой се заяжда с теб си е изцяло твой проблем!

А и по принцип от самото начало трудно ти следя мисълта....за това, не ми отговаряй!

Остани си със здраве!

:cool:

АЗ НЯМАМ ПРОБЛЕМ,ТО ТУК НЯМА МИСЪЛ СПОДЕЛЯМ САМО ФАКТИ.

имаше и такава кръстоска тъп като магаре и нахален като хиена ...ама го изгониха от форума

никого не съм обидил тук ,магарето не е тъпо а инато ,хиената също не е нахална напротив но ...аза изгонването не съм ти влязал в хола с кални обувки хахха .ПС./извинявай за любопитството имаш ли хол?/ Edited by бухал

никого не съм обидил тук ,магарето не е тъпо а инато ,хиената също не е нахална напротив но ...аза изгонването не съм ти влязал в хола с кални обувки хахха .ПС./извинявай за любопитството имаш ли хол?/

Започваш да правиш постоянен СПАМ, а това противоречи на правилата на този форум !

Прочети отново темата и ако има какво да споделиш, което не е казано до момента, давай, ако само ще правиш СПАМ, спри навреме !

не съм чел правилата тук темата е за лайките ,ще ги прочета и как щво толкова съм объркал явно като ги прочета ще разбе

ра .ето нещо хубаво.

Сибирски лайки

‎12 МОЛБИ НА ЕДНО КУЧЕ! 1.Моят живот трае 10-15 години Всяка раздяла с теб ми причинява тъга Помисли си за това преди да ме вземеш 2.Обичай ме такова каквото съм защото ти си ме избрал Аз нямам възможност да си избирам приятели и господаря 3.Дай ми време да разбера какво искаш от мен когато ме възпитаваш Преди да ми с...е скараш изпитай себе си-може би аз не разбирам какво искаш от мен 4.Обичаш ли ме аз живея от твоята любов 5.Недей да ми се сърдиш и наказваш Ти работиш имаш приятели и развлечения а аз имам само теб 6.Приказвай ми Може би ще ти се стори че не те разбирам но аз зная какво мислиш и чувстваш 7.Знай че аз не забравям как се постъпва с мен 8.Помисли преди да ме удариш защото аз мога да те ухапя но никога няма да го направя 9.Не ме вземай като играчка докато съм малък и сладък а като порасна да ме изхвърлиш защото моята любов към теб е вечна 10.Грижи се за мен когато остарея остана без зъби оглушея ослепея или престана да ходя И за теб някой ще се грижи-старостта е аднаква за всички 11.Изпрати ме в моя последе път Недей да казваш-Аз не мога да направя това С теб всичко ми е леко Нека това бъде отплатата за моята вйрност и нашата красива младост 12.Когато вече ме няма недей да тъгуваш а си вземи друго куче и го обичай както си обичал мен!

никого не съм обидил тук ,магарето не е тъпо а инато ,хиената също не е нахална напротив но ...аза изгонването не съм ти влязал в хола с кални обувки хахха .ПС./извинявай за любопитството имаш ли хол?/

Драги ми Смехурко ,темата е ясна и на всички стана ясно че при тебе, всичко е прекрасно .Кинолог си ти голям но усра се като Цоцолан

http://www.youtube.com/watch?v=vfWh3WfDAVI&feature=mfu_in_order&list=UL И сега нещо по темата .с работно заглавие.Размисли и страсти ,приказка за не пораснали деца или защо на някой не им отиват парите

ДГД ,явно си в този период когато се четат приказки тая книжка беше интересна ,поздрави на баба Цоцолана.

http://www.youtube.com/watch?v=vfWh3WfDAVI&feature=mfu_in_order&list=UL

И сега нещо по темата .с работно заглавие.Размисли и страсти ,приказка за не пораснали деца или защо на някой не им отиват парите

Уелеее, майко... Чичо Гърга, ама от дека го найде тоя клип!? :D :D :D

То да видиш кучета, то да видиш баш авджий, то лов... ебаси мамата!

Некои викат, че простотията не ходела по гората, а по хората.... ама май и по гората ходи... :D

Клипа е титанично поучителен... :training1:

:spam::ontopic2::sword: невиждам какво общо има клипа с темата и тъй като имам тази възможност махам клипа хубав или лош според мен се спекулира снего не това се цели с неговото качване там от където сте го изровили

Колега Върбанов,да те помоля малко повече информация за родителите на това 5/то/ поколение/снимки видех,не е необходимо да качваш/.

:spam::ontopic2::sword: невиждам какво общо има клипа с темата и тъй като имам тази възможност махам клипа хубав или лош според мен се спекулира снего не това се цели с неговото качване там от където сте го изровили

Защо да не е по темата нали става въпрос за лов с хибриди да се види как се ловува с тях ,беше ми ясно че ще го изтриеш затова съм си го записал за спомен

Защо да не е по темата нали става въпрос за лов с хибриди да се види как се ловува с тях ,беше ми ясно че ще го изтриеш затова съм си го записал за спомен

Клипа не е на PONKA.

Нестор не би направил такава простотия!

Колега Върбанов,да те помоля малко повече информация за родителите на това 5/то/ поколение/снимки видех,не е необходимо да качваш/.

Колега аз писах някъде, сега ето как стана имам един познат който отдавна гледа лайки от 90те години не бе ловец още взимале сме го с кучетата на лов с друж.та разбрах ,че му се окучила кучката отидох имаше 5 палета взех 2 м.и ж. бяха на 25дни майката и бащата са негови майката после разбрах ,че е сестра на Харза тая на Райчо то има и снимки някъде тук на 2те като палета на 3-4 месеца,а бащата доколкото ми каза е бил от русия с родословие в което пишело че бащата или дядото е вълк ,но не в града ще ходя някой ден да го видя за палетата дадох 3 годишен драдхар,в последствие го гръмнали /нещастен случай/.с лайката/бащата/ нагащили някакво прасе в гъсталак и станала белята , оцелял сега е добре .мисля си че черният цвят идва от него/бащата/.2те палета бяха черни 3 сиви това е .когото взема родословието ще стане по ясно.тогава не знаех какви емоции има по тая тема . Edited by бухал

Ако бащата / в случая дядото на малките,и баща на този мъжки на снимките/ е вълк,кучилото не е 5-то пок..Ако дядото е вълк,важи същото.Не се заяждам с теб,просто се интересувам.

Ако бащата / в случая дядото на малките,и баща на този мъжки на снимките/ е вълк,кучилото не е 5-то пок..Ако дядото е вълк,важи същото.Не се заяждам с теб,просто се интересувам.

Прав си така е но не можа да ми обясни точно като видя родословието ще стане ясно засега не го броя ,а лайката на по горна та снимка си е ЗСЛ без родосл.но родителите му имат много живо куче не се спира прави ардауш гората. Edited by бухал

Ще изчакам родословието.А кои са родителите на лайката/тези с родословията/?

Токущо ходих при колегата и си поприказвахме тя малко дълга история значи по бащина линия идват 4 то пок.

http://www.youtube.com/watch?v=vfWh3WfDAVI&feature=mfu_in_order&list=UL

И сега нещо по темата .с работно заглавие.Размисли и страсти ,приказка за не пораснали деца или защо на някой не им отиват парите

Еееееееееееее ЖАлко,не можах да го вида аз...вземи го качи пак!!! :umnik2:

Еееееееееееее ЖАлко,не можах да го вида аз...вземи го качи пак!!! :umnik2:

EEE, мисля,че по -добре е да не го гледаш.Защото така ще си предпазен от някои порочни практики,че порочните практики най-лесно се прихващат. :lol:

EEE, мисля,че по -добре е да не го гледаш.Защото така ще си предпазен от някои порочни практики,че порочните практики най-лесно се прихващат. :lol:

Трябва да му забраниш да гледа и Хоби ТВ, че и там едни сапунки дават..... :haha3: