Jump to content

Неродословни лайки и хибриди

Recommended Posts

EEE, мисля,че по -добре е да не го гледаш.Защото така ще си предпазен от някои порочни практики,че порочните практики най-лесно се прихващат. :lol:

Оказа се,че клипа съм го гледал...невероятен е! :sword::cap::camera::mail1:

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Трябва да му забраниш да гледа и Хоби ТВ, че и там едни сапунки дават..... :haha3:

Е,то голяма цензура ще трябва да му наложа на бракониерчето. :D Там поне сапунката са разпенена :lol: .

Знам ,че се го гледал и беше много поучителен. :rolleyes:

Защо да не е по темата нали става въпрос за лов с хибриди да се види как се ловува с тях ,беше ми ясно че ще го изтриеш затова съм си го записал за спомен

в западните пуснах още един запиши си и него

Раше и аз го претървах.

Да не е онова...поучителното,с големия глиган и ограда?

Раше и аз го претървах.

Да не е онова...поучителното,с големия глиган и ограда?

ААаа точно клипа,които ти бях пратил...с трето поколение кибрит и дето го гътнаха у гатера! :dance2:

Ей аркадаш голем моабет се е развихрил бря,то таз тема кото голем камък трябвало е само малко побутване и глей ко става търкаля се ли се търкаля,та нема спиране....

Чета,чета и нищо не прочитам,стария кавал си кара старата мелодия...

Но няма и как инак да е готвача като си нямат хабер от манджи не му остава нищо друго освен да подържа супата топла...

Чудех се,чудех се аджаба такваз баирска кумита като мене как ми влезна мухата за таквоз остроухо куче,като все лова из нашите баири ставаше с ''палета'' демек клепоухи/гпнчета,бараци и подобни производни/...а лая им като вдигнеха животно направо беше мехлем за душата...

Но зех че поотраснах и поукрепнах и дядото взе да ме взема и мене на лов...много пъти бях свидетел как дивеча успяваше да се измъкне от клепоухите преследвачи а повечето от тях дълго след това се лутаха и сякаш се омотаваха в собствените си конци,това ясно виждах когато бяхме на високо място и всичко ни бе като на филм...Имаше разбира се и способни кучета но те бяха единици които успяваха да се преборят с плетеницата и да подхванат в правилната посока...

Събирайки се с ловците и слушайки техните разгорещени ловни истории допълнително ми наливаха масло в така или иначе разпаления огън...но най много се вслушвах когато разказваха случаите за вълк в гонката....и особенно ме впечатляваха чобанските разкази най-вече че те бяха хората които не веднъж бяха срещали този хищник очи в очи и бяха изпитвали не веднъж неговата коварна хитрост в/ху добитъка и кучетата си...И казваха те за тази работа трябва желязна ръка а не паршничево/ла...но/ дупе....И работата наистина не беше шега само по лицата им и по белезите на кучетата им човек можеше да си даде сметка за сериозността на нещата.....айде че продължа по-късно

Колега аз писах някъде, сега ето как стана имам един познат който отдавна гледа лайки от 90те години не бе ловец още взимале сме го с кучетата на лов с друж.та разбрах ,че му се окучила кучката отидох имаше 5 палета взех 2 м.и ж. бяха на 25дни майката и бащата са негови майката после разбрах ,че е сестра на Харза тая на Райчо то има и снимки някъде тук на 2те като палета на 3-4 месеца,а бащата доколкото ми каза е бил от русия с родословие в което пишело че бащата или дядото е вълк ,но не в града ще ходя някой ден да го видя за палетата дадох 3 годишен драдхар,в последствие го гръмнали /нещастен случай/.с лайката/бащата/ нагащили някакво прасе в гъсталак и станала белята , оцелял сега е добре .мисля си че черният цвят идва от него/бащата/.2те палета бяха черни 3 сиви това е .когото взема родословието ще стане по ясно.тогава не знаех какви емоции има по тая тема .

половината от лайкаджиите в нашата родина са така рекоха ми- казаха ми -то руско- ама незнам точно --------------------затова и пада имиджа на лайките неможе да твърдиш нещо след като не си сигорен в него

Верно е колега не само половината а повечето това не са ми първите лайки преди 10-тина г. имах пак но ние бълг. сме експериментатори ето пак се върнах към тях .моите многа съм наясно откъде са и какво и що ама като ви чета тук 6- 7 човека си пишете и то все едно и също прав си и само дето и ЕГН то трябва да си напиша . кучетата са добри останалото от мен.То първите лайчета при нас ги вкара един колега 1984 братче и сестриче и беше взел едно вълче от зоопарка и го гледаше с тях постарите кучкари ще се сетят за кого става въпрос ,така че тия теми не са от сега само че тогава нямаше интернт за да си дърпаме езиците.това дето си го написал ми харесва ще стане добър ловен разказ .очаквам продължението....

Колега Върбанов,не бех писъл от известно време,но....в обявата си пишеш че продаваш лайче /вълкашин/ ,5-то пок.После казваш че дедото на малките е вълк/пише го в родословието/.следва ,че не си сигурен баща му ,ли дедо му ли...кое поколение е?Оказва се че е 4-то последно.Внос не означава качество.За това руските охотници са създали база данни. Е ,в тая база данни човек може да си прави сметката,какво има,от къде е,и какво да очаква или не.Много малко хора /със съвест/ могат да говорят за кучето си ,така каквото е,без да му прави фотошоп допълнения.Много говорят ,че е внесено,и с това все едно ,че кучето е бяс на свини.Ти може да знаеш ,твоите от къде са,но другия де ще купи от къде да знае?Купува 5,оказва се че е 4?

Мразя да ме качват на черешата,и благодарение на администратори и участници в този форум измамни човеци работа немат...има друг,там може.

Не те обвинявам в лъжа.

Не ми отговори за родителите на лайката?

жив и здрав.

Ей аркадаш голем моабет се е развихрил бря,то таз тема кото голем камък трябвало е само малко побутване и глей ко става търкаля се ли се търкаля,та нема спиране....

Чета,чета и нищо не прочитам,стария кавал си кара старата мелодия...

Но няма и как инак да е готвача като си нямат хабер от манджи не му остава нищо друго освен да подържа супата топла...

Чудех се,чудех се аджаба такваз баирска кумита като мене как ми влезна мухата за таквоз остроухо куче,като все лова из нашите баири ставаше с ''палета'' демек клепоухи/гпнчета,бараци и подобни производни/...а лая им като вдигнеха животно направо беше мехлем за душата...

Но зех че поотраснах и поукрепнах и дядото взе да ме взема и мене на лов...много пъти бях свидетел как дивеча успяваше да се измъкне от клепоухите преследвачи а повечето от тях дълго след това се лутаха и сякаш се омотаваха в собствените си конци,това ясно виждах когато бяхме на високо място и всичко ни бе като на филм...Имаше разбира се и способни кучета но те бяха единици които успяваха да се преборят с плетеницата и да подхванат в правилната посока...

Събирайки се с ловците и слушайки техните разгорещени ловни истории допълнително ми наливаха масло в така или иначе разпаления огън...но най много се вслушвах когато разказваха случаите за вълк в гонката....и особенно ме впечатляваха чобанските разкази най-вече че те бяха хората които не веднъж бяха срещали този хищник очи в очи и бяха изпитвали не веднъж неговата коварна хитрост в/ху добитъка и кучетата си...И казваха те за тази работа трябва желязна ръка а не паршничево/ла...но/ дупе....И работата наистина не беше шега само по лицата им и по белезите на кучетата им човек можеше да си даде сметка за сериозността на нещата.....айде че продължа по-късно

Еииииииииии па теб съм те признал първо за Човек на второ Поет па на трето ЗЕВЗЕК па за ловджия не ма да говоря .....Балкана пази своите тайни викат старите ора..Бъди все така ПРИЯТЕЛЮ.ПОЗДРАВИ

Ще изчакам родословието.А кои са родителите на лайката/тези с родословията/?

Здравей ,ами да аз стоя зад всяка своя дума. е и малко мазах ските ама с пача мас. Edited by бухал

Здравей ,ами да стоя зад всяка своя дума.е има и малко маза не на ски ама с пача мас.

в понеделник или вторник ще ви пратя снимки на едно мое лайче дето го продадох в ямболско женско от русия за 8 лв. 1996г. на снимката я има датата аи синът ми ги държи .

в понеделник или вторник ще ви пратя снимки на едно мое лайче дето го продадох в ямболско женско от русия за 8 лв. 1996г. на снимката я има датата аи синът ми ги държи .

в ЗСЛ клипа на колегата Р добър занимавал съм се с много кучета доберманът е супер едноното куче беше явно мелез с доб.аз съм гледал добермани имам мъжкар 7 г. страхотни са много се пазят като лайките самоче повече агресия и силалошото е ч нямат подкосъм и при такав зима на добро място иначе са Хуни ако някой го интересува мога да споделя

абе ви е сте големи точкаджии повече вярвам на тези които са с минус рейтинг а другите са пионерчета "РАПОРТ ДАДЕН РАПОРТ ПРИЕТ"

Колега Върбанов,не бех писъл от известно време,но....в обявата си пишеш че продаваш лайче /вълкашин/ ,5-то пок.После казваш че дедото на малките е вълк/пише го в родословието/.следва ,че не си сигурен баща му ,ли дедо му ли...кое поколение е?Оказва се че е 4-то последно.Внос не означава качество.За това руските охотници са създали база данни. Е ,в тая база данни човек може да си прави сметката,какво има,от къде е,и какво да очаква или не.Много малко хора /със съвест/ могат да говорят за кучето си ,така каквото е,без да му прави фотошоп допълнения.Много говорят ,че е внесено,и с това все едно ,че кучето е бяс на свини.Ти може да знаеш ,твоите от къде са,но другия де ще купи от къде да знае?Купува 5,оказва се че е 4?

Мразя да ме качват на черешата,и благодарение на администратори и участници в този форум измамни човеци работа немат...има друг,там може.

Не те обвинявам в лъжа.

жив и здрав.

Не съм и длъжен.Щом те интересува жокер " ДОЛИЩЕ " го знаеш къде е в твоят район е ще разбереш Edited by бухал

Не те обвинявам в лъжа.

жив и здрав.

Задавш ли си въпроса защо Свиленградско Хасковко и тн има най много лайки и мелези от лайки ,въпрос за 500 лв Ники кънчев ако не го знаеш ще ти отговоря

Осъзнаваш ли,че си пишеш сам???

абе пич тук сме много и пички бол ,ти що не ходиш в някоя дискотека ,разбрах че в твоя град имало е сега няма ходи фащай гадже някъде ,че с тия ловджийски работи ще си умреш с семето .ходи се весели

абе пич тук сме много и пички бол ,ти що не ходиш в някоя дискотека ,разбрах че в твоя град имало е сега няма ходи фащай гадже някъде ,че с тия ловджийски работи ще си умреш с семето .ходи се весели

абе ПИЧ земи се Оспокой малко!

абе ПИЧ земи се Оспокой малко!

Ок прав си .Наздраве и лека.

Еииииииииии па теб съм те признал първо за Човек на второ Поет па на трето ЗЕВЗЕК па за ловджия не ма да говоря .....Балкана пази своите тайни викат старите ора..Бъди все така ПРИЯТЕЛЮ.ПОЗДРАВИ

А мерси,мерси ти чекай да видиш то тва само началото.....

И така все като ме видеха чобаните вече сами ме викаха да ми разправят за случки които са забравили да ми кажат а те небяха две и три...

Дали са преувеличавали незнам,немисля аз не бях ни некой важен човек ни бригадира на АПКто че да трупат дивиденти споделяха това което ги вълнуваше а и мен не по малко...показваха ми местата и пътеките където хитрия хищник ги бе ''удрял''

Времето си вървеше аз порасвах а пламъка си гореше и разгаряше.... и все се чудех как му идва на акъла къде да застане,къде да избега,как да хване и т.н.т но най много си мислех за това как успяваше да наложи ''ударно'' психологично въздействие в/ху жертвите си паникйосва ги кара ги направо да обезумяват не веднъж коне гонени от вълци целите обляни в пяна умирали след два три дни от някаква треска други пък дълго помнели мястото на срещата със сивия демон че щом стопанинът се опитал да мине от там дигали се на задните си крака пръхтели сякаш и сега виждали вълка...случки много знайни и незнайни...

Освен разказите не отдавна разбрах за наистина съществуващо чобанско куче от подобна''порода''смесено с вълк и за неоспоримите му качества смело,вярно,самоотвержено...

И така като е имало нещо да става то ще стане...

Дойде времето когато имах възможността лично да се запозная с режещия златистожълт поглед,опознах до някъде характера и наблюдавах походката и начина на движение имах възможноста да установя остротата на сетивата и,здравината и силата на челюстите и мускулите ,но най-много ме впечатли интелигентноста и с някои мои измислени и нарочно приложени тестове и ситуации ми стана ясно че между ушите машинката и трескаво и прецизно работи

не беше далеч времето когато ми се довери и ме прие...

това ми харесва/минус/

И на мен ми хареса...

А мерси,мерси ти чекай да видиш то тва само началото.....

И така все като ме видеха чобаните вече сами ме викаха да ми разправят за случки които са забравили да ми кажат а те небяха две и три...

Дали са преувеличавали незнам,немисля аз не бях ни некой важен човек ни бригадира на АПКто че да трупат дивиденти споделяха това което ги вълнуваше а и мен не по малко...показваха ми местата и пътеките където хитрия хищник ги бе ''удрял''

Времето си вървеше аз порасвах а пламъка си гореше и разгаряше.... и все се чудех как му идва на акъла къде да застане,къде да избега,как да хване и т.н.т но най много си мислех за това как успяваше да наложи ''ударно'' психологично въздействие в/ху жертвите си паникйосва ги кара ги направо да обезумяват не веднъж коне гонени от вълци целите обляни в пяна умирали след два три дни от някаква треска други пък дълго помнели мястото на срещата със сивия демон че щом стопанинът се опитал да мине от там дигали се на задните си крака пръхтели сякаш и сега виждали вълка...случки много знайни и незнайни...

Освен разказите не отдавна разбрах за наистина съществуващо чобанско куче от подобна''порода''смесено с вълк и за неоспоримите му качества смело,вярно,самоотвержено...

И така като е имало нещо да става то ще стане...

Дойде времето когато имах възможността лично да се запозная с режещия златистожълт поглед,опознах до някъде характера и наблюдавах походката и начина на движение имах възможноста да установя остротата на сетивата и,здравината и силата на челюстите и мускулите ,но най-много ме впечатли интелигентноста и с някои мои измислени и нарочно приложени тестове и ситуации ми стана ясно че между ушите машинката и трескаво и прецизно работи

не беше далеч времето когато ми се довери и ме прие...

абе аз съм малко бързак представях страната на европейско, боли ме гъза хайде чао .мислех че тук ще намеря хора които да ме оценят