Jump to content

Неродословни лайки и хибриди

Recommended Posts

прочетох някъде че темата се чете от дами....айде целувки за лека нощ.....

явно държи повече от теб на пиене и гледа да те спаси преди да те откарат в изтрезвителното

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Върбанов,не мога да схвана на кой твой пост да отговоря?

Тук ще те оценят,ако говориш спокойно,без да мажеш ски с пача,борсуча,свинска или меча мас.Ловците в тези теми са крайно подозрителни към постове с много неизвестни/Нестор ти спомена...казаха ми,внесено,ма кой е баща му?/Ако си конкретен,точен...говориш реалност,ще те оценят. Сам си градиш контактите и авторитета,или сам ги разрушаваш.

Не си длъжен да ми даваш отговор колега,...жокери не ползвам.

абе аз съм малко бързак представях страната на европейско, боли ме гъза хайде чао .мислех че тук ще намеря хора които да ме оценят

Когато представиш нещата разбираемо и точно,може пък някой и да те разбере!

Като за начало оправи малко правописа, пунктоацията,големи-малки букви....

И е крайно време да се спре с тая спекулация - Внесено от Русия с родословие. Тук има доста хора ,които са внасяли кучета и са наясно с нещата, така че ако си решил да намажеш на някой ските, търси си аудитория сред подрастващото поколение!

явно държи повече от теб на пиене и гледа да те спаси преди да те откарат в изтрезвителното

Анджак аз какво обяснявам че тва животно има акъл :horo: хахахаха, а знаеш ли колко пияни са изчезвали зимата по пътя от кръчмата до вкъщи в гладните времена

Анджак аз какво обяснявам че тва животно има акъл :horo: хахахаха, а знаеш ли колко пияни са изчезвали зимата по пътя от кръчмата до вкъщи в гладните времена

роско какво приказваш, сдържаи се малко и деца четат сега няма да можем нощно време да ги накараш да излязат на вън. :buba: майтапа на страна това което си написал е вярно и сега дори стават такива неща

• 5 months later...

http://www.kuchetabg...-Р±Рµ-news.html Попаднах на много интересна обява!

изключителен ловец В Ъ Л К -хибрид с куче ЛАЙКА, развъдник продава бе

p_16588946_thumb.jpg изключителен ловец В Ъ Л К -хибрид с куче ЛАЙКА, развъдник продава бе

Цена: 300 лв.

изключителен ловец В Ъ Л К -хибрид с куче ЛАЙКА, развъдник продава бебета на 60 дни, ваксинирани с паспорт и микро-чип. Майката е Вълчица заловена още от бебе-Вълче, отгледана и развъдена в домашни условия. Ловува със силна стръв и злоба, идеална е за претърсване, невероятен откривател, не е агресивна към хора, не лае. Бащата полу-Вълк кръстоска с Лайка, универсален ловец за прасе,заек,сърна и др. за гонка с облайване, с удоволствие плува във всеки водоем и даже вади патици от водата. Кутретата са с начална подготовка за лова-ПРОБА, 299(410)лв/бр. Доставка до посочен от Вас адрес в цялата страна. Още информация в WWW.ANIMALBG.COM тел. 0897 882588,,,0898 448222. ВНИМАНИЕ ! даваме гаранция за произхода на животното, възможен оглед на родителите. Кученцата са в много добра кондиция, добре гледани, oбезпаразитени вътрешно и външно с най-качествените препарати....

Edited by Skitnik

http://www.kuchetabg...056;µ-news.html Попаднах на много интересна обява!

изключителен ловец В Ъ Л К -хибрид с куче ЛАЙКА, развъдник продава бе

p_16588946_thumb.jpg изключителен ловец В Ъ Л К -хибрид с куче ЛАЙКА, развъдник продава бе

Цена: 300 лв.

изключителен ловец В Ъ Л К -хибрид с куче ЛАЙКА, развъдник продава бебета на 60 дни, ваксинирани с паспорт и микро-чип. Майката е Вълчица заловена още от бебе-Вълче, отгледана и развъдена в домашни условия. Ловува със силна стръв и злоба, идеална е за претърсване, невероятен откривател, не е агресивна към хора, не лае. Бащата полу-Вълк кръстоска с Лайка, универсален ловец за прасе,заек,сърна и др. за гонка с облайване, с удоволствие плува във всеки водоем и даже вади патици от водата. Кутретата са с начална подготовка за лова-ПРОБА, 299(410)лв/бр. Доставка до посочен от Вас адрес в цялата страна. Още информация в WWW.ANIMALBG.COM тел. 0897 882588,,,0898 448222. ВНИМАНИЕ ! даваме гаранция за произхода на животното, възможен оглед на родителите. Кученцата са в много добра кондиция, добре гледани, oбезпаразитени вътрешно и външно с най-качествените препарати....

Аз пък намерих това !!!! :bulgar:http://www.animalbg.com/index.php/home?page=shop.product_details&flypage=animal.tpl&product_id=385&category_id=1

Това на снимките е Роко, на Петър Трапера!?

Edited by Skitnik

• 4 months later...

Това е моето хибридче, мисля че добре се представя! Пръв той усети прасето и се заби направо на лежанката, плътно след него бе и териерката ми. Докато си пробия път и стигна до тях, прасето се скри в дерето и благодарение на кучетата изби точно на пусиите, където и бе повалено

А на втората гонка пак той пръв усети че в едни храсти се е скрила белка, влязоха в храстите и изкараха животното навън, за съжаление нямам снимки защото дойдоха и другите кучета и много бързо животинчето вече не ставаше за снимки

post-7968-0-50542100-1355749344_thumb.jpg

post-7968-0-60834800-1355749357_thumb.jpg

post-7968-0-42177200-1355749367_thumb.jpg

post-7968-0-88347200-1355749376_thumb.jpg

post-7968-0-36661800-1355749394_thumb.jpg

post-7968-0-48975900-1355749443_thumb.jpg

Това е моето хибридче, мисля че добре се представя! Пръв той усети прасето и се заби направо на лежанката, плътно след него бе и териерката ми. Докато си пробия път и стигна до тях, прасето се скри в дерето и благодарение на кучетата изби точно на пусиите, където и бе повалено

А на втората гонка пак той пръв усети че в едни храсти се е скрила белка, влязоха в храстите и изкараха животното навън, за съжаление нямам снимки защото дойдоха и другите кучета и много бързо животинчето вече не ставаше за снимки

Това хибридче не е ли от Петьо Браво на кучето производителя и учителя Наслука

• 4 weeks later...

:super:

http://www.youtube.com/watch?v=KfPsvSgSZTE&playnext=1&list=PL235D134DA994AADF Това на снимките е Роко, на :police: Петър Трапера !? ANIMAL lажеш :smakbumm:

Неродословни лайки и хибриди

post-60106-0-63876000-1359463749_thumb.jpg

• 1 year later...
  • 2 weeks later...

Лека разходка......

Ненов...какво стана с онази хубавата мъжка лайка?

Ненов...какво стана с онази хубавата мъжка лайка?

Един колега от Варна я купи.....но разбрах че я били отровили

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...