Jump to content

Нова категория във форума Киноложки клубове

Share

Recommended Posts

Моля, който има информация да я поства тук. Всякаква информация ще е полезна. За отделните клубове, моля да се създават отделни теми.

Моля, който има информация да я поства тук. Всякаква информация ще е полезна. За отделните клубове, моля да се създават отделни теми.

Благодаря Химера,така помагаш на много от нас,спестяваш ни много време за търсене... :D

• 2 months later...

Днес ръководството на форума, взе решение, представителите, на киноложките клубове за различните породи да си имат по един ''форум съпорт'', който да следи и отразява пълноценно всички изяви в темата за съответния клуб.

Този съфорумец, ще бъде избран от тях самите и ще му се гласува доверие да следи темите за съответния, клуб за който е избран.

Правата, които ще има са като на модератор за съответната тема, ще може да редактира, премества, изстрива и други подобни екстри :lol:

Целта е да може човек избран от вас, на който сте му гласували доверие, да поддържа темата в изряден вид и да не се допускат безсмислени дразги и клевети.

Основните модератори, не могат да следят постоянно всички теми, а и не са специалисти по всички породни линии :D

Съгласувайте кандидатурите помежду си и давайте предложения :p

Това е прекрасно предложение, за което имате адмирации от нас.

Към вашия клуб се отнасяме с особени симпатии, все пак е най-младия и се представява от жена :D

Предложенията за ''форум съпорт'', може да са и за повече от един член на съответния клуб :p Имам в предвид, че само Raichev не е достатъчен, дайте предложение за още някой и го оторизираме веднага :lol:

Чудесно сте го измислили!!!Адмираций!Национален Клуб Курцхаар ще е един от клубовете които редовно ще пуска информация за предстоящи събития и мероприятия!

Чудесно сте го измислили!!!Адмираций!Национален Клуб Курцхаар ще е един от клубовете които редовно ще пуска информация за предстоящи събития и мероприятия!

Честито ти ще си първият ''форум съпорт'' на НКК :p

Имаш пълна свобода на действие по отношение на всички теми свързани с Национален Клуб Курцхаар :D

Моето , предложение за "форум съпорт" на

"Български киноложки клуб за Българско лудогорско гонче " е колегата "Лудогорец" , разбира се ,ако той няма нищо против това .

Честито ти ще си първият ''форум съпорт'' на НКК :p

Имаш пълна свобода на действие по отношение на всички теми свързани с Национален Клуб Курцхаар :lol:

Благодаря за доверието надявам се да го оправдая на 100% :D

Моето , предложение за "форум съпорт" на

"Български киноложки клуб за Българско лудогорско гонче " е колегата "Лудогорец" , разбира се ,ако той няма нищо против това .

Благодаря, радвам се че си се сетил за мен. С удоволствие ще стана форум съпотр.

Благодаря, радвам се че си се сетил за мен. С удоволствие ще стана форум съпотр.

Ами сега остава само ,да чакаме началниците да дадът воля на предложението и желанието .

Обмислям го с друга група, защото ще дам и леки модераторски права... Идея за име на групата имате ли ?

Обмислям го с друга група, защото ще дам и леки модераторски права... Идея за име на групата имате ли ?

Обясни първо за какво точно ще е тази група, пък псоле ще мислим име :rolleyes:

Обясни първо за какво точно ще е тази група, пък псоле ще мислим име :rolleyes:

Представители на киноложките клубове с права за модериране на темите за съотвения клуб.

не става ясно.....

Юли напиши клубни модератори, те ще имат тези функции и ще правят точно това :rolleyes:

Тази дума съпорт и на мен ми звучи малко странно :unsure:

П.П. Писали сме с HERZLE едновременно, което значи, че сме на едно и също мнение :yahoo:

Към вашия клуб се отнасяме с особени симпатии, все пак е най-младия и се представява от жена :D

Предложенията за ''форум съпорт'', може да са и за повече от един член на съответния клуб :D Имам в предвид, че само Raichev не е достатъчен, дайте предложение за още някой и го оторизираме веднага :D

Още веднъж много благодаря за вниманието и предложението Ви. Ние обсъдихме предложението и се спряхме на един изключително млад и инициативен колега - Стефан Сотиров.

Edited by Zin

Предложенията за ''форум съпорт'', може да са и за повече от един член на съответния клуб :rolleyes: Имам в предвид, че само Raichev не е достатъчен, дайте предложение за още някой и го оторизираме веднага :)

А аз като клубен модератор ли се водя или като мод на ловните породи въобще ?

Каквато и длъжност си избереш, твоя ще е :)

Избирай си някакъв пост, че от утре ще ви упълномощаваме, да модерирате темите, които сте избрали :rolleyes:

То ти си си..... :rolleyes: (егаси словореда )

Създадох нова група - Модератори Киноложки Клубове

http://www.nalov.com/forum/index.php?act=M...mp;st=0&b=1

Успех на всички.

Благодаря. Дано се справим със задълженията ! :rolleyes:

Ти си всичко в едно :)

Всъщност си модератор на целия раздел "Ловна кинология" - отговорна задача :rolleyes: