Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Оптика Sutter 1,5-7x50ed=30lp

Recommended Posts

Какъв преходник имаш в предвид?

Гледах едни в Е бай самоче не видях да има с 11мм от двете страни/горе и долу/.Има с 11мм и уивър .Пак ще погледна.

Нещо такова.Обърни внимание че се сваля горния елемент и става.

http://cgi.ebay.co.uk/11mm-12mm-to-20mm-We...=item27ad2b1183

post-669-1268746949_thumb.jpg

Edited by lovecbg
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Колега мисля че никого не съм подценил. Това си е просто правило и трябва да се спазва. Това дали дадена оптика като тази дето я даваш за пример е с нулеви допуски на сглобките е отделен въпрос. А п

Posted Images

Майче ще отиде в раздел "продава",а ще поръчам една 1.5-6х40 :bira: и отделна стойка.

Майче ще отиде в раздел "продава",а ще поръчам една 1.5-6х40 :bira: и отделна стойка.

E това е много генерално решение.Ще ти прябват и още 140тина лева за стойка щом искаш да е ВАЯ.

Инече я гледах в сайта и изглежда добре.Само че вече този модел не го виждам,явно е изчерпан.

Edited by lovecbg

Пристигнаха още 2, този път срока беше спазен. А капачките наистина са хубави и си заслужава ако си вземате оптика да прежалите още 3 евро, само трябва да отбележите размера съответсващ на обектива (и околяра ако искате и за него).

Не ставам за търговец - не слагам никаква надценка, а и от SUTTER не правят никакви отстъпки :D . Просто помогнах на няколко колеги (включително и аз) да си вземем оптики и на един приятел да си изтегли по този начин парите от Pay pal, че имал някакъв лимит за месец :)

Гръмнах 3 пъти.При овеличение 2-4 няма проблем при прицелването (може да се стреля и на 10м при увеличение 2 пъти),но при по-голямо(5-6) за да се прицеля трябва да се изнеса напред и не ми е удобно и бързо.Явно за ИЖ18 ще трябва оптика със стойка на Вая 91 която е изнесена по-назад към приклада :):D .Вероятно този прицел с този вид монтаж ще е по-удачен за друг модел оръжие.Язък за барута.

За тази пушка ти препоръчвам освен монтажа да преразгледаш параметрите на оптиката!Еднозарядната пушка трябва да бъде снабдена с по-голямо увеличение и по-голяма изходна леща .

Не ставам за търговец - не слагам никаква надценка, а и от SUTTER не правят никакви отстъпки :D . Просто помогнах на няколко колеги (включително и аз) да си вземем оптики и на един приятел да си изтегли по този начин парите от Pay pal, че имал някакъв лимит за месец :)

Е пошегувах се!

Имат ли някаква гаранция от производителя при дефект?

Честно да ти кажа незнам да имат гаранция. Ако някъде е опоменато в сайта им - може, иначе при мен има само документ за покупката

При Зуттер разстоянието от окуляра до зеницата трябва да е 8,5 см (по каталог)

За тази пушка ти препоръчвам освен монтажа да преразгледаш параметрите на оптиката!Еднозарядната пушка трябва да бъде снабдена с по-голямо увеличение и по-голяма изходна леща .

Няма да стрелям на повече от150-200м и от рядко,а ми е необходимо да е възможно по-лека , по-малка и по-бърза за прицелване.Тази ми е даже над очакванията (щото е китайска)и напълно ме устройва ама :clapping:

Няма да стрелям на повече от150-200м и от рядко,а ми е необходимо да е възможно по-лека , по-малка и по-бърза за прицелване.Тази ми е даже над очакванията (щото е китайска)и напълно ме устройва ама :clapping:

Китайска ама с Sutter 1.2x4.5x24IR имам вече близо 500 патрона 30-06 ,а съм платил за нея 120Е. Не съм доволен само от подсветката .Реално през светлата част на деня липсва!

Китайска ама с Sutter 1.2x4.5x24IR имам вече близо 500 патрона 30-06 ,а съм платил за нея 120Е. Не съм доволен само от подсветката .Реално през светлата част на деня липсва!

Смени си батерията.При моята на 5-та степен дори е прекалено ярко,но вероятно на фона на прожектора ще е добре...

Ако има мераклии да я вземат да звънкат.А пък аз ще търся стойка която изнася оптиката по на зад :D

post-12563-1269012251_thumb.jpg

• 2 weeks later...
Ако има мераклии да я вземат да звънкат.А пък аз ще търся стойка която изнася оптиката по на зад :rolleyes:

здравейте от каде в българия могат да се закупят от тези ортики

• 1 month later...

Ето как разреших проблема с монтажа. Адаптер от 11 мм към 21 мм уйвър. Изнесен е 45мм по-назад. Материала е титан и оше не е анодиран :) , но и това ще стане скоро. Отне ми няколко часа кокорене около фрезата, но се получи прилично. Оптиката не е най-подходящата, но скоро ще е сменена.

post-7067-1273605760_thumb.jpg