Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Курс за подборен отстрел в София 2010

Recommended Posts

Бих искал да знам дали ще има скоро такъв в София.От скоро съм в столицата и затова тук ще ми е най-удобно.Предварително изказвам благодарност на всички колеги,които се отзоват.Благодаря!

Бих искал да знам дали ще има скоро такъв в София.От скоро съм в столицата и затова тук ще ми е най-удобно.Предварително изказвам благодарност на всички колеги,които се отзоват.Благодаря!

Провери в Лесото .

колега аз изкарах курса в лесотехническия звънними на 0884556672да ти дам номераза информация

колега аз изкарах курса в лесотехническия звънними на 0884556672да ти дам номераза информация

Колега,благодаря но днес се свързах с лесото чрез координатите дадени от колегата felix21.Така, най-после и аз съм в редиците на курсистите!Благодаря на всички,които се отзоваха!И дано на есен се похваля с нещо от новата „любовница“.

Колега,благодаря но днес се свързах с лесото чрез координатите дадени от колегата felix21.Така, най-после и аз съм в редиците на курсистите!Благодаря на всички,които се отзоваха!И дано на есен се похваля с нещо от новата „любовница“.

Ако ти трябва нещо друго ми пиши на -ЛС .

Edited by rim
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Някъде около Варна не знаете ли дали няма да има?

Най близкото място за подборен отстрел до Варна което знам е в гр.Кубрат-ЛРД Сокол.

Edited by bijuto
Най близкото място за подборен отстрел до Варна което знам е в гр.Кубрат-ЛРД Сокол.

Да в Кубрат: но вече свърши преди 1 месец :p

Колко време продължава курса за подборен по принцип?

колега в лесо теническия 4 лекции и след една седмица изпита

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.