Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2019
dumbi

Курс за подборен отстрел в София 2010

Recommended Posts

Бих искал да знам дали ще има скоро такъв в София.От скоро съм в столицата и затова тук ще ми е най-удобно.Предварително изказвам благодарност на всички колеги,които се отзоват.Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бих искал да знам дали ще има скоро такъв в София.От скоро съм в столицата и затова тук ще ми е най-удобно.Предварително изказвам благодарност на всички колеги,които се отзоват.Благодаря!

Провери в Лесото .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че ще има курс в лесото от 22 февруари. телефона за записване е 868 73 91, 0888240732

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз изкарах курса в лесотехническия звънними на 0884556672да ти дам номераза информация

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега аз изкарах курса в лесотехническия звънними на 0884556672да ти дам номераза информация

Колега,благодаря но днес се свързах с лесото чрез координатите дадени от колегата felix21.Така, най-после и аз съм в редиците на курсистите!Благодаря на всички,които се отзоваха!И дано на есен се похваля с нещо от новата „любовница“.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега,благодаря но днес се свързах с лесото чрез координатите дадени от колегата felix21.Така, най-после и аз съм в редиците на курсистите!Благодаря на всички,които се отзоваха!И дано на есен се похваля с нещо от новата „любовница“.

Ако ти трябва нещо друго ми пиши на -ЛС .

Редактирано от rim

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някъде около Варна не знаете ли дали няма да има?

Най близкото място за подборен отстрел до Варна което знам е в гр.Кубрат-ЛРД Сокол.

Редактирано от bijuto

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Най близкото място за подборен отстрел до Варна което знам е в гр.Кубрат-ЛРД Сокол.

Да в Кубрат: но вече свърши преди 1 месец :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колко време продължава курса за подборен по принцип?

колега в лесо теническия 4 лекции и след една седмица изпита

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи става бързо, така ли? Не повече от месец-два!?

Редактирано от bodybuilder_

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има вече тема за курса за тази година

http://www.nalov.com/forum/index.php?showt...0&start=240

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Създай нов...

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.