Jump to content

Recommended Posts

В София в технически университет в осми блок (срещу гуми център радиал) има голяма база в която правят всякакви метални конструкций и шкафове и каси поръчваш си размери дебелина на ламарината и всичко останало ако искаш има и прахово боядисване ако някой има интерес мога да взема телефон или да търси в осми блок Руси.

Места за правене има много,въпроса е в цената...

• Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Какво ще кажете за тази

Колеги споделете къде има майстор или се продават каси за ловното оръжие на добри цени и в приличен външен вид. Табиетлийски каси

за софиянци,срещу затвора, в банишора има оръжеен магазин,там има доста сносни модели,всякакви видове,а цените са повече от прилични.пример-каса за ловен автомат,в която спокойно могат да се съхранява

Posted Images

Утре ще взема телефони но работа се върши най добре на място.

... съгласен с последното, но и повечето инфо няма да навреди ! ;)

Благодарско! За 160 лева си е направо супер. Ако вземеш телефон ще е добре, щото като гледам тези по магазините хем са маломерни , хем скъпи. Пък съм си наумил да купувам нещо , та за целта ще имам нужда от една такава.

Тая секцийка с касата ли върви? Много си подхождат. :D

"А Е М С 98" гр.Русе, ул."Олимпи Панов"10 тел.факс 082-84 21 24; 84 29 24 e-nail [email protected]

• 9 months later...
за софиянци,срещу затвора, в банишора има оръжеен магазин,там има доста сносни модели,всякакви видове,а цените са повече от прилични.пример-каса за ловен автомат,в която спокойно могат да се съхраняват 3 пушки+боеприпаси е около 100-110лв

Дали може да помоля за по-точна информация за мястото на този оръжеен магазин. Аз минах и се огледах по улицата на затвора и не можах да го намеря.

Благодаря предварително за помощта!

• 2 weeks later...

точно срещу товарния портал на затвора,отдоло под блока,отстрани има кафе,хранителен магазин.успех

Колеги искам да споделя с Вас. Поръчах си сейф за ловното ми оръжие по интернет със следните данни:AIKO Vrabec

132.00 лв. Добави

Оръжеен сейф Aiko Vrabec:

Описание: Сейф за съхранение на ловно оръжие, заключване със сейфова брава MAUER / Германия /.

Устойчивост на взлом - стандарт VDMA / Германия / клас А.

Предназначен за съхранение на 1 пушка.

Външни размери:

- Височина- 1060 мм

- Широчина- 260 мм

- Дълбочина- 200 мм

Вътрешни размери:

- Височина- 1030 мм

- Широчина- 257 мм

- Дълбочина- 197 мм

Тегло: 16.5 кг.

Производител: "AIKO" - Русия

от фирма ,,УНИСЕК,, СОФИЯ а получих български шкаф ,,ПРОМЕТ-СЕЙФ,, с брава на която пише ,,МЕТАЛ,,. ба.ти системата........ нямам думи

Колеги искам да споделя с Вас. Поръчах си сейф за ловното ми оръжие по интернет със следните данни:AIKO Vrabec

132.00 лв. Добави

Оръжеен сейф Aiko Vrabec:

Описание: Сейф за съхранение на ловно оръжие, заключване със сейфова брава MAUER / Германия /.

Устойчивост на взлом - стандарт VDMA / Германия / клас А.

Предназначен за съхранение на 1 пушка.

Външни размери:

- Височина- 1060 мм

- Широчина- 260 мм

- Дълбочина- 200 мм

Вътрешни размери:

- Височина- 1030 мм

- Широчина- 257 мм

- Дълбочина- 197 мм

Тегло: 16.5 кг.

Производител: "AIKO" - Русия

от фирма ,,УНИСЕК,, СОФИЯ а получих български шкаф ,,ПРОМЕТ-СЕЙФ,, с брава на която пише ,,МЕТАЛ,,. ба.ти системата........ нямам думи

Еми я ги извикай да си приберат шкафа и да ти върнат парите! :D

Ако не реагират , пусни писменна жалба до комисията за защита на потребителите, вярвай ми ще ги задействат.

Тази комисия това и е работата и при сигнал са длъжни да реагират.

Чувствам се длъжен да обясня за по - горния ми постинг.

След реагиране от моя страна с писмо до фирма,,Унисек,, вчера служител от въпросната фирма се свърза с мен по телефон и се извини за допусната грешка от тяхна страна в описанието на металната каса и ми предложи обезщетение в размер на 13 лева, които аз естествено отказах но останах благодарен , че все пак ми обясниха хората.

Покай Пловдив в село Чешнегирово един колега прави каси каквито и да са ламарините няма проблем каси, ръжени за камина и врати орнаменти за ограда абе всичко както ви доие на ум от желязо и то на добри цени моята той ми я прави и сам много доволен за зглобена пушка ми я направи аз му дадох ламарина ама малко по дебела 5 или 7 мм не си спомнм точно ама всичко си беше избарано тия дни ще кача снимки да е видите :D

ако някой се интересува на лични да пише ще направим връзката :D

Edited by ilko
  • 2 weeks later...

Колеги, ако някой може да ми каже къде във Варна мога да си купя каса за ловно оръжие - 1 бр. пушка. Защото в магазините, които ходих нещо не ми допадат. Благодаря Ви!

Edited by huntercuki

В Стара Загора има магазинче, малко е забутано, но на мен ми направиха касата по поръчка там. Не исках висока. Много е евтино. На мен ми взе 70лв.с Четиристранно заключване. Големите са до към 100 мисля. Съжалявам че не мога да ви пратя снимки в момента съм в чужбина. Аз не видях разликата, с тези които струват 400-500лв освен че скъпите са с код-ключ. Материала мога да ви уверя е напълно един и същ- ламарина "3-ка" (3-5мм). Пък и те решат ли недай си Боже да крадат у вас...нищо не ще ги спре, те Сейфове на Швейцарски банки крадат а една каса :wallbash: :wallbash: ;):D :D

каде е този магазин в Стара Загора
От "Телевизионния сервиз" посока Центъра. 1-та или 2та пряка вдясно.

пич ако искаш мога да ти дам савет... братми взе пушкало скоро и 1 стар ловджия го посаветва ако може да си намери табло от тия на енергото само слагаш секрет и 1 боя и си готов :wallbash:

• 1 month later...

Колеги, някой знае ли точните изисквания на КОС за каса за ловно оръжие, като:

Дебелина на ламарината, вид на бравата, брой брави, модел панти, закрепена ли да е за стената и пода или само за стената пак върши работа ... и други такива?

Хубави метални каси правят в Пловдив - фирма КГМ 96. Намира се в двора на вестник Марица. Аз имам тяхна каса и станок за прострелване и съм много доволен. ;)

Хубави метални каси правят в Пловдив - фирма КГМ 96. Намира се в двора на вестник Марица. Аз имам тяхна каса и станок за прострелване и съм много доволен. :drinks:

Колега, знаеш ли цените им? Благодаря предварително.

Колега, знаеш ли цените им? Благодаря предварително.

Доколкото помня, последната цена за метална каса с полимерна боя и скрити панти за 3 броя пушки беше 240 лв. Ето и адреса им и телефони за връзка : гр. Пловдив бул.Христо Ботев №27А

тел. 032 64 22 96, 0889 893927 ,0889 982695

Най -добре позвъни и провери. :drinks:

Доколкото помня, последната цена за метална каса с полимерна боя и скрити панти за 3 броя пушки беше 240 лв. Ето и адреса им и телефони за връзка : гр. Пловдив бул.Христо Ботев №27А

тел. 032 64 22 96, 0889 893927 ,0889 982695

Най -добре позвъни и провери. :)

:drinks:

Благодаря, поздрави и НАСЛУКА.