Jump to content

Клуб Българско Гонче с. Баня

Recommended Posts

Сейхан,ти трябва тогава да си прихванал.Гледам,че тези неща се случват пред зоркия поглед на един човек.

Е, Бат'Сали за сега сме зависими от зоркия поглед и вижданията му за породата.

Е, Бат'Сали за сега сме зависими от зоркия поглед и вижданията му за породата.

Лошо е човек да е зависим от каквото и да било.Много лошо. <_<

Лошо е човек да е зависим от каквото и да било.Много лошо. <_<

Абе момчета питам се (макар че съм член на клуба) тоя клуб селски ли беше или Национален? Та с моя простия акъл се чудя да блъскам ли 400км или да направя друг клуб у нашето село. Чумпов ти не си член на клуба, та те каня да членуваш в клуба на нашето село (поне ще има ядене и пиене).

Абе момчета питам се (макар че съм член на клуба) тоя клуб селски ли беше или Национален? Та с моя простия акъл се чудя да блъскам ли 400км или да направя друг клуб у нашето село. Чумпов ти не си член на клуба, та те каня да членуваш в клуба на нашето село (поне ще има ядене и пиене).

Щом е така да напускам и аз стария.

Ти друг селски клуб недей да правиш,много ще станат.На ядене и пиене нося и при първа възможност ще се възползвам <_< .В наше село клуб няма но също посрещаме подобаващо,тъй че се чувствай и ти поканен.

Щом е така да напускам и аз стария.

Бат'Сали имам 70л ракия, която може да се свърши много бързо, но се опасявам, че твоята ще остане неизпита. За това и ти си направи клуб у вашето село, та да си ходим на гости.

Edited by Карасей

Сейхане ако ще има ядене и пиене още утре идвам да се запиша във вашия клуб

Бат'Сали имам 70л ракия, която може да се свърши много бързо, но се опасявам че твоята ще остане неизпита. За това и ти си направи клуб у вашето село, та да си ходим на гости.

пази ги тия 70л ще дойдем яка група да знаеш

Edited by Желю

Е, една сряда вечер ,да не се основаваше клуб в едно село,пък да не съм разбрал ? Че и там ядене и пиене беше само. А, вярно и малко работа се отработи <_<

Е, една сряда вечер ,да не се основаваше клуб в едно село,пък да не съм разбрал ? Че и там ядене и пиене беше само. А, вярно и малко работа се отработи <_<

Там сигурно адашите също ще регистрират клуб.

:(

Сейхане ако ще има ядене и пиене още утре идвам да се запиша във вашия клуб

пази ги тия 70л ще дойдем яка група да знаеш

Заповядайте! :drinks::p То както е тръгнало ще стана и Председател и главен съдия, и председател на развъдната комисия, демек Вожда. <_<:D

пс Всяка прилика с други лица и събития е случайна. Авторът не носи отговорност.

Edited by Карасей

:p

Заповядайте! :drinks::D То както е тръгнало ще стана и Председател и главен съдия, и председател на развъдната комисия, демек Вожда. <_<:D

пс Всяка прилика с други лица и събития е случайна. Авторът не носи отговорност.

Ще те назначим за всички длъжности,само един вол заколи,че много гости ще има :D:D:D ,че може и да не стигне и да се ходи за кебапчета :(

Ще те назначим за всички длъжности,само един вол заколи,че много гости ще има :drinks::(:p ,че може и да не стигне и да се ходи за кебапчета <_<

Аз ше дам магаре, свиня и овца! :D

Само ме направете едноличен и всевластен

чорбаджия на клуба. Навитаци ли сте на офертата?

Аз ше дам магаре, свиня и овца! :drinks:

Само ме направете едноличен и всевластен

чорбаджия на клуба. Навитаци ли сте на офертата?

Когато ти предложиха този висок пост ти се назландишваше,сега вече Сейхан е нарочен. А и по-близичко ни е. <_<

Когато ти предложиха този висок пост ти се назландишваше,сега вече Сейхан е нарочен. А и по-близичко ни е. :angry:

А сега колеги сериозно, ето и Тривски се е хванал на въдицата. С метафора и самоирония показах каква бела може да се направи и човек да се превърне в местен феодал. Аз съм от село и ако ставам за нещо това е овчар (на времето съм пасал доста време крави). В клуба има доста начетени и отговорни хора и се извинявам ако съм ги засегнал.

Поздрави на всички,а аз ще може ли да стана член в новия клуб на Карасей...? :D:D:angry::angry:

Бракониерче, голяма глупост ще бъде ако те оттървем. Много си млад и за това не те хваля, за да не си" навириш носа" (казвам ти го наистина приятелски). :D Гледам имаш страшен мерак, посещавай повече изложби и гатери там от приятели ще научиш тънкостите на кучкарлъка, пък за напред (аз рядко обещавам) ще помислим за някой подарък(ако желаеш естествено). :D

Бракониерче, голяма глупост ще бъде ако те оттървем. Много си млад и за това не те хваля, за да не си" навириш носа" (казвам ти го наистина приятелски). :angry: Гледам имаш страшен мерак, посещавай повече изложби и гатери там от приятели ще научиш тънкостите на кучкарлъка, пък за напред (аз рядко обещавам) ще помислим за някой подарък(ако желаеш естествено). :angry:

Истината е,че липсва переспектива за развитието на клуба.Ако оставим на клуба да мисли за породата и тя ще тръгне надолу.

Не може един човек да е всичко в този клуб и да определя едва ли не развитието на една порода.Не е много нормално и това три мандата да е несменяем.Идва един момент когато човек се изчерпва.Така е почти във всичко.

Редно е да се даде шанс на нови хора.Те при всички случаи ще внесат нещо ново.Те също не бива да са вечни.Редно е да се пробва.

Това все пак не е ООД или акционерно дружество с изпълнителен директор.Все пак става въпрос за юридическо лице с нестопанска цел.Едва ли някой се прехранва покрай този клуб.Незаменими хора няма.Не бива някой да приема една промяна като лична загуба.Та нали всички членове са с равни права и имат право на глас.Всеки един от членовете може да бъде избран в ръководството.

Истината е,че липсва переспектива за развитието на клуба.Ако оставим на клуба да мисли за породата и тя ще тръгне надолу.

Не може един човек да е всичко в този клуб и да определя едва ли не развитието на една порода.Не е много нормално и това три мандата да е несменяем.Идва един момент когато човек се изчерпва.Така е почти във всичко.

Редно е да се даде шанс на нови хора.Те при всички случаи ще внесат нещо ново.Те също не бива да са вечни.Редно е да се пробва.

Това все пак не е ООД или акционерно дружество с изпълнителен директор.Все пак става въпрос за юридическо лице с нестопанска цел.Едва ли някой се прехранва покрай този клуб.Незаменими хора няма.Не бива някой да приема една промяна като лична загуба.Та нали всички членове са с равни права и имат право на глас.Всеки един от членовете може да бъде избран в ръководството.

БАТ САЛИ напълни ми душата с тези твои исказвания,тази вечер имах почевка за ракийка,но заради тебе ще ударя няколко за твое здраве :angry: ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ

Това е истината, всеки човек, рано или късно се изчерпва :angry:.

Но немога да разбера, кое пречи да се случат промените. Гледам по форумите има много хора, които са недоволни от ръководството - защо не направите промени - устава ли не го позволява, някакви пречки ли има или просто никой не иска да се нагърби с работата. Щото отстрани работата изглежда малко - много критикари, малко работари.

А сега колеги сериозно, ето и Тривски се е хванал на въдицата. С метафора и самоирония показах каква бела може да се направи и човек да се превърне в местен феодал. Аз съм от село и ако ставам за нещо това е овчар (на времето съм пасал доста време крави). В клуба има доста начетени и отговорни хора и се извинявам ако съм ги засегнал.

Наистина се бях замечтал че може нещо да се промени в този "клуб"но,щом всички се отказвате добре и аз вече съм от югоизточна България. :angry:

А сега колеги сериозно, ето и Тривски се е хванал на въдицата.

А сега и от мен сериозно,добре че е майтапа да си кажем истината,ще е добре някои колеги от клуба преди да отидат на събранието да си измият очите,и да се събудят вече. :angry:

................................на събранието да си измият очите,и да се събудят вече. :angry:

Е, до сега гурливи ли ходиха :D или сънени. :angry:

Е, до сега гурливи ли ходиха :D или сънени. <_<

Много хора не искат да си развалят рахата и бъдещите взимоотношения с човека оркестър.Просто се страхуват от неясното бъдеще.За тях е по-добре нещата да си останат при сегашното положение,отколкото да си навлекат гнева на председателя.Знае ли се.Той отговаря за всичко и движи всичко в клуба.Може да се наложи да им съди животинките,в които са безрезервно влюбени на някоя изложбица.Клубът без него едва ли би съществувал.

По- добре първи на село отколкото последни в града.

А той горкият явно не може да превъзмогне както казва един наш колега от форума "локалния псевдопатриотизъм".

Много хора не искат да си развалят рахата и бъдещите взимоотношения с човека оркестър.Просто се страхуват от неясното бъдеще.За тях е по-добре нещата да си останат при сегашното положение,отколкото да си навлекат гнева на председателя.Знае ли се.Той отговаря за всичко и движи всичко в клуба.Може да се наложи да им съди животинките,в които са безрезервно влюбени на някоя изложбица.Клубът без него едва ли би съществувал.

А той горкият явно не може да превъзмогне както казва един наш колега от форума "локалния псевдопатриотизъм".

Сълко нали знаеш че колелото на живота се върти,днес е човека оркестър а утре го гледаш само на духови инстроменти се лигави! :cray:<_<:D

То хубаво е да се пише и говори, а имате ли достоен заместник - имате ли човек който може по-глобално да гледа на нещата - в клуба, в породата, в България като цяло и в международните форуми в бъдещо време? Иначе казано - къде сме ние? Един председател с това трябва да ляга и сутрин още несъбудил се да става. Иначе няма резултати, а на общия фон - една нелека карма.

<_<НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ КАЗАНОТО ОТ "Bat Sali"