Jump to content

ДРАТХААР - машината за лов

Желю
 Share

Recommended Posts

Benn vom Tangra ........

attachicon.gifP1080282.JPGattachicon.gifP1080285.JPG

Слушай ме Ники и преди съм го казвал Бен си е Бен в момента няма такъв мъжкар в БГ-ТО оп има един верно сега се сетих който преди време аз лично му направих една страхотна снимка.

Benn vom Tangra ........

attachicon.gifP1080282.JPGattachicon.gifP1080285.JPG

Ники и преди съм го казвал Бен си е Бен в момента няма такъв мъжкар в БГ-ТО оп има още един сега се сетих за него на който аз лично направих една страхотна снимка преди време.

Ники и преди съм го казвал Бен си е Бен в момента няма такъв мъжкар в БГ-ТО оп има още един сега се сетих за него на който аз лично направих една страхотна снимка преди време.

Има много Маноле, просто Бен си е моето куче и е нормално да си го харесвам .

А и на много други хора се харесва, е има и такива дето не го харесват..........нищо ново под слънцето :)

Единствено важни в цялата тая работа са кученцата и ловните мигове с тях, другото е прах, които вятъра отнася с времето и остава само един кофти спомен след него, които с времето се забравя !

Но удоволствието от лова с кученцата се помни завинаги !!!

А всичко е толкова простичко, просто трябва да можеш да се радваш на кученцата и те ще ти отвърнат с преданост !!!

post-10223-0-53580100-1360928338_thumb.jpg

Edited by nedelchev

Има много Маноле, просто Бен си е моето куче и е нормално да си го харесвам .

А и на много други хора се харесва, е има и такива дето не го харесват..........нищо ново под слънцето :)

Единствено важни в цялата тая работа са кученцата и ловните мигове с тях, другото е прах, които вятъра отнася с времето и остава само един кофти спомен след него, които с времето се забравя !

Но удоволствието от лова с кученцата се помни завинаги !!!

А всичко е толкова простичко, просто трябва да можеш да се радваш на кученцата и те ще ти отвърнат с преданост !!!

attachicon.gifIMG_2871.JPG

Така си е Ники така си е и независимо дали кученцата са черни или бели бих добавил.Толкова хубави моменти имам с моите кученца че цял ден да пише и цяла нощ няма да ми стигне.Поздрави.

Колеги здравейте,

Пролет се задава и търся хубав мъжки за свадба от района на София.

Кучката е 6 г. първескиня. Работеща на пернато. Миналата

година пробвахме, но въпреки ценните указания младежа ( първескин) не свърши работата. Ако, има някой красавец да пише.

Наслука

От даденото описание,не ми стана ясно дали младежа го е топнал.Ако го е топнал обаче,изхождайки от описанието ,може причината да не е в него.

post-53183-0-31923600-1361175647_thumb.jpgpost-53183-0-04552000-1361175668_thumb.jpgpost-53183-0-70393300-1361175789_thumb.jpg

От даденото описание,не ми стана ясно дали младежа го е топнал.Ако го е топнал обаче,изхождайки от описанието ,може причината да не е в него.

Здравей,

Младежа го топна, въпреки че все не уцелваше и трябваше да го насочваме ръчно. Кучката дори си извиваше опашката да не му пречи. Накрая свърши навънка...Ще пусна и снимки на кучката.

Поздрави

Колеги здравейте,

Пролет се задава и търся хубав мъжки за свадба от района на София.

Кучката е 6 г. първескиня. Работеща на пернато. Миналата

година пробвахме, но въпреки ценните указания младежа ( първескин) не свърши работата. Ако, има някой красавец да пише.

Наслука

Е дано стане работата този път иначе имам красавец и работар ама Врачанско виж в раздел кучета за разплод. ;)

Edited by Манол Манолов

• 2 weeks later...

Здравей те колеги и много здраве.Споделете някои начин да стопирам тая палавница че взе да захожда много иначе прави перфектни стойки и държи повече и от 5 минути но след излитане или ако види някое пиле хуква след него и спирка няма гони ги до дупка с глас пробвах с дълъг повод излезе много хитра с повода всичко е наред махна ли го старата песен на нов глас

Прикачени миниатюри

post-46062-0-71206900-1362743739_thumb.jpg

Edited by galin79

Ето ни и нас почти на 7 месеца

Колега как се разви Хера, ако може дай да видим нейна актуална снимка.

Питам понеже черните шимели са ми слабост.

Поздрави!!!

Бен е прилично кученце ,но чак пък най добрия . :big_boss:

Слушай ме Ники и преди съм го казвал Бен си е Бен в момента няма такъв мъжкар в БГ-ТО оп има един верно сега се сетих който преди време аз лично му направих една страхотна снимка.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ето още един член на братството! Казва се Арни, роден на 05.02.2013год. в гр. Лом.

Майката е Хера, на д-р Цветан Белов!

Честит имен ден, Цецо! Благодаря за прекрасното кутре, има данни да бъде добър ловен помощник.

При мен е от 12.04.2013год и се чувства много добре. Преди два дни ме уплаши и, едновременно с това, приятно ме изненада: по време на разходка, както играехме, съвсем умишлено се засили и скочи канала, идващ от главния изпускател на язовир Огоста... Водата- ледена и бърза, кучето- на няма и три месеца, тежи 7,5кг... Реших- стана беля и тръгнах да слизам да го измъкна, а той най-невъзмутимо се обърна напряко на течението и изплува навън преди да успея дори да се намокря. Реагира на името си и ходи до мене без повод от втория ден... Страхотен сладур е!

Наслука!

post-59024-0-90399500-1367153140_thumb.jpg

• 2 weeks later...

това е мояа майстор на пеперуди

aa tova li e tozi drathaar deto go vze mn se e promenil ne moga da go poznaq

• 3 weeks later...

Май, май нещо....

Ето го моя хубавец на три месеца и половина. Вече сядаме по команда и позираме за снимки, а и с големите кучета играеме..

post-59024-0-20017900-1369739163_thumb.jpg

post-59024-0-89466000-1369739163_thumb.jpg

post-59024-0-46890900-1369739164_thumb.jpg

post-59024-0-97737700-1369739164_thumb.jpg

• 3 weeks later...

Пъдпъдъчи страсти преди сезона.

post-22969-0-92053600-1372163032_thumb.jpg

post-22969-0-12518000-1372163039_thumb.jpg