Jump to content

Курцхаарът - универсален, по немски прецизен!

АНДИ
 Share

Recommended Posts

Стария хъш не хаби излишна енергия срещу течението,а разумно се връща и пробива странично.Рутината и мъдроста си казват думата.

Блазе ти наборе, такова хубаво зеленко жито при вас...Тука е жълто, жънат го яко...

Блазе ти наборе, такова хубаво зеленко жито при вас...Тука е жълто, жънат го яко...

Аааа тва е втората реколта, иначе пъдпъдъци дал бог! :cap:post-3445-0-65722700-1405291674_thumb.jpg

Edited by Петър Ветренски

Аааа тва е втората реколта, иначе пъдпъдъци дал бог! :cap:attachicon.gifIMAG0346.jpg

Адаш и пъдпъдъци ли имате в изобилие бре? Бат тоз Пазарджик. Ще купувам имот там :trumpet:

Голям кеф е да получиш такова съобщение ...

Сегодня Атилла на испытаниях показал фантастическое послушание, поиск и стойку - просто супер!!!

Поздравляю с рабочим потомком и спасибо!!!

033624938.jpg?r=0

Благодаря, АНДИ!

Там, където в основите лежат "Балкани", дори и експериментите на лаиците имат шанс!

Я да си взема повод от голямата "баданарка", че да напомня за едно уникално животно ... Пожелавам на всеки да изпита удоволствието от работата с такъв ловен другар и да почувства удовлетворението, когато хората се хвалят с постиженията на потомците ...

Може би малко прекалих с "олиото", но който познава Бора от Балканите ще ме подкрепи, че колкото и да я хваля - все ще е недостатъчно:

033626449.jpg?r=0

033626445.jpg?r=0

033626508.jpg?r=0

Edited by Пурко

Я да си взема повод от голямата "баданарка", че да напомня за едно уникално животно ... Пожелавам на всеки да изпита удоволствието от работата с такъв ловен другар и да почувства удовлетворението, когато хората се хвалят с постиженията на потомците ...

Може би малко прекалих с "олиото", но който познава Бора от Балканите ще ме подкрепи, че колкото и да я хваля - все ще е недостатъчно:

033626449.jpg?r=0

033626445.jpg?r=0

033626508.jpg?r=0

Че защо ти е пушка, като имаш Бора?И не е ли крайно време да имам кученце от нея?

Колеги, извинете ме за лаишкия въпрос, някой гледа ли курцхар в апартамент /в смисъл, за лов/ ?

Колеги, извинете ме за лаишкия въпрос, някой гледа ли курцхар в апартамент /в смисъл, за лов/ ?

виж поста преди твоя.

Шишкото на снимката има опит в материята.

Три от животните, които отглеждаме - предимно в апартамента - са курцхаари.

Ако те интересува нещо - питай!

Колеги, извинете ме за лаишкия въпрос, някой гледа ли курцхар в апартамент /в смисъл, за лов/

При наличието на голям мерак, добро възпитание и разбиране от семейството не се колебай .Казвам го от опит. Голям опит.

Благодаря за предложението, ще се възползвам :)
Отдавна ми се иска да си взема точно такова кученце, чудех се колко може да го гледам в Сф в см, не дали по принцип може в апартамента, а от гледна точка каква грижа ще ми е като подготовка и обучение за лов ... щото, да го водя в парка не е като в гората или на полето.
Имам вила в балкана /където и ловувам/, но не ми се иска да го оставям на някой от селцето да го гледа, въпреки че и това е вариант ...