Jump to content

Курцхаарът - универсален, по немски прецизен!

АНДИ
 Share

Recommended Posts

Моето куче е от тях... даже му е син...

И това знам!

Заедно с Тренера от Монтана взехте от едно котило!

Той взе Вики (т.е. Тони взе Вики) и те също са много доволни от кучето

Ти тренираш за Пазарджик на фазани ли??

Ами нещо от сорта ;) В нашия случай успяхме да съчетам приятното с полезното ............ :good:

post-893-1193647400_thumb.jpg

На този лов освен Инга , активно участие взе и Вики- и двете кучета имат по 20стойки и толкова апорта .....

post-893-1193647576_thumb.jpg

Edited by треньор

На този лов освен Инга , активно участие взе и Вики- и двете кучета имат по 20стоки и толкова апорта .....

Георги.... няма какво да кажа... думите са малко!!!!

В контекста на темата за Курцхаара , една обещана снимка ...

Кати от Черни лом- перфектен апорт , въпреки възрастта си :good:

post-893-1193648153_thumb.jpg

post-893-1193648161_thumb.jpg

Edited by треньор

ef65c58d4ce5.jpg

и аз от десетина години насам сьм го разбрал и дори изпитал многократно отглеждаики много от тези красиви кучета.хубаво е че в бьлгария намери широко приложение и много почитатели

Твърдение което абсолютно подкрепям.................... :good:

Момчета сърце не трае да се похваля ;) .Днес от 5часа сутринта до 10часа Мойта гордост Бети von Haus Pav -роди 5женски и 3мъжки здрави кученца. ;) Снимал съм ги и още днес ще кача бебетата :good:

Момчета сърце не трае да се похваля ;) .Днес от 5часа сутринта до 10часа Мойта гордост Бети von Haus Pav -роди 5женски и 3мъжки здрави кученца. ;) Снимал съм ги и още днес ще кача бебетата :good:

еееее........... честитоооооо!!!!!!!!!! да са ти живи и здрави и да си намерят добри стопани...

еееее........... честитоооооо!!!!!!!!!! да са ти живи и здрави и да си намерят добри стопани...

Искрени благодарности. Не мога да опиша състоянието в което се намирам всеки път като ми се случва тази радост.Макар и да не са много всеки път е като за първи такъв. Mо късно ще ги видите.

Момчета сърце не трае да се похваля ;) .Днес от 5часа сутринта до 10часа Мойта гордост Бети von Haus Pav -роди 5женски и 3мъжки здрави кученца. :good: Снимал съм ги и още днес ще кача бебетата ;)

Любо а от кое мъжко куче са ти малките?да са ти живи и здрави ;)

Любо а от кое мъжко куче са ти малките?да са ти живи и здрави :good:

От пича на Данчо - Бък

Любо, честито!Живи и здрави да са и те и майката! :good:

2d96aa2e5cb7.jpg

d26545298774.jpg

навлизаики в 7ма.година Бак продьлжава да ме радва с добри поколения .дано и тези покажат качества като предходните кучила.

Edited by BAK

Любо, честито!Живи и здрави да са и те и майката! :good:

Блатодаря приятели . За мен всички ваши мнения / дори те да бъдат критични / са много важни. ;)

2d96aa2e5cb7.jpg

d26545298774.jpg

навлизаики в 7ма.година Бак продьлжава да ме радва с добри поколения .дано и тези покажат качества като предходните кучила.

Данчо аз да не се хваля по-вече , ама съм 99% сигурен в това. Чакам те скоро да ги видиш.

В контекста на темата за Курцхаара , една обещана снимка ...

Кати от Черни лом- перфектен апорт , въпреки възрастта си ;)

Георги гледам полека лека започва да заприличва на куче Кати ;)

Дано продължава занапред да става все по добра :)

Момчета сърце не трае да се похваля :) .Днес от 5часа сутринта до 10часа Мойта гордост Бети von Haus Pav -роди 5женски и 3мъжки здрави кученца. :) Снимал съм ги и още днес ще кача бебетата :)

Любо аз вече по телефона ти честитих радостната новина, но бих искал да го направя и тук, за да не си помисли някой лоши работи :)

Честито приятелю, да са живи и здрави и да носят радост и гордост на теб и бъдещите чорбаджии ;):good: