Jump to content

лов на хишник на примки

VANDALA
 Share

Recommended Posts

• Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

без много усилиа ниакои лев

И това е някакво решение за контролиране на хищниците,но аз съм твърдо противКъде е удоволствието от лова?В крайна сметка ние сме ловци,а не убийци със всички възможни средства и методи! :rolleyes:

За лов ... едвали това е лов!За удоволствие.....от какво от мъчителната смърт !!!А ако се хване ловното куче ще е много достоина смърт за него....Можеби колегата все пак си ги слага в двора и има право,но ние всички знаем,че примките не са подборни и може да издушиш кволи не .Аргомента за това ,че кожата ще е без дупки и почти непокътната не е достатачен.

,,без много усилия ниакои лев ,, ....без много усилия може много бой и е..н да изядеш, а някой може да ти спретне и палеж :D ....

,,без много усилия ниакои лев ,, ....без много усилия може много бой и е..н да изядеш, а някой може да ти спретне и палеж :D ....

25 лв са си 25лв

25 лв са си 25лв

А колко струва куче на примка 250лв - 2500лв

А колко струва куче на примка 250лв - 2500лв

Кучето не би следвало да е в гората по това време на годината :D

Кучето не би следвало да е в гората по това време на годината :)

Да то и заиците ги няма .....и въобще дивеч по това време на годината го няма...... ,а забравих те примките са само за хишници др. животни това го знаят и не се хвштат.кой е казал ,че става вапрос за сега говорим по принцип.

Подравявам вандалчето, докато вие само разсъждавате,а човека като гледам е професионалист и мори хищниците.ЛРС ви е виновен че не ви дава бележки,зимата че е студена, а вие си седите и не сте утрепали и едно бездомно куче камо лисица пък чакала и вълка ги знаете само от приказките.Като имате кучета си ги пазете,аз мойто си го пазя!А за тръпката когато тръгнеш да проверяваш примките само който е залагал може да ви обясни.Аз в казармата като бях имах около 250 примки инавъртах по 10км всеки ден щото не ги ли проверяваш по добре не ги слагай.

Подравявам вандалчето, докато вие само разсъждавате,а човека като гледам е професионалист и мори хищниците.ЛРС ви е виновен че не ви дава бележки,зимата че е студена, а вие си седите и не сте утрепали и едно бездомно куче камо лисица пък чакала и вълка ги знаете само от приказките.Като имате кучета си ги пазете,аз мойто си го пазя!А за тръпката когато тръгнеш да проверяваш примките само който е залагал може да ви обясни.Аз в казармата като бях имах около 250 примки инавъртах по 10км всеки ден щото не ги ли проверяваш по добре не ги слагай.

а сега след като му взех скалпа и лапичките трупа го оставих на неговите братя и сестри баби и дядовци. сабирам пари да си подновя билета за 2010.

Waндалче не бързай те сега са си на село ядат ипият и утре като си дойдат на каква опустошителна критика ша ни подложат .Оооо чакай и гледай колко са поумнели от мозъка на агнето дето са им го заклали мама и тате.

Waндалче не бързай те сега са си на село ядат ипият и утре като си дойдат на каква опустошителна критика ша ни подложат .Оооо чакай и гледай колко са поумнели от мозъка на агнето дето са им го заклали мама и тате.

:rolleyes::):rolleyes:

Ти освен да се подсмиваш нищо друго не правиш нито правиш нещо дори не можеш да развалиш нещо ама иначе на всякъде се включваш ебати компетенцията!

Ти освен да се подсмиваш нищо друго не правиш нито правиш нещо дори не можеш да развалиш нещо ама иначе на всякъде се включваш ебати компетенцията!

това за кои се отнася???????????????????????

тази гадинка много хитра излезе преди месец избяга с се примката отвърза я после прояде дъската и изяде заека като им сложих капана две седмици не идва но накрая клопна

post-6409-1270492074_thumb.jpg

post-6409-1270492082_thumb.jpg

Абе имен адин язовец ме направи луд изпокъса сума ти примки същите на които хванах 3 лисици.Намерих здраво въже ама нещо ме домързя.

Абе имен адин язовец ме направи луд изпокъса сума ти примки същите на които хванах 3 лисици.Намерих здраво въже ама нещо ме домързя.

наи добре и здрави са от мшинките за стькла на колите и са много меки и несе засукват успех

25 лв са си 25лв

Не са двадесет и пет,защото се декларират и се плащат данъци на тях!Както сме тръгнали да се европеизираме да не ти цъфнат след години недекларирани доходи,щото нали знаеш Ал Капоне за какво е лежал в затвора?!

Не са двадесет и пет,защото се декларират и се плащат данъци на тях!Както сме тръгнали да се европеизираме да не ти цъфнат след години недекларирани доходи,щото нали знаеш Ал Капоне за какво е лежал в затвора?!
но попринцип ги водят 25 Edited by VANDALA

Абе имам перфектно въже много добре знам за какво става дума ,ми ги бех направил за лисици и белки че един ме беще помолил та един вид да са универсални и хванах 3 лисици и една белка,обаче се появи тоя язовец и тъничките (най-вече заради белките)примки не издържаха.Мерси ти за пожеланието обаче мисля тая година чак наесен да залагам.

Абе имам перфектно въже много добре знам за какво става дума ,ми ги бех направил за лисици и белки че един ме беще помолил та един вид да са универсални и хванах 3 лисици и една белка,обаче се появи тоя язовец и тъничките (най-вече заради белките)примки не издържаха.Мерси ти за пожеланието обаче мисля тая година чак наесен да залагам.

да наи добрите кожи са от есента