Jump to content

Recommended Posts

Някой от вас да му е излизал вълк на лов( и да го е убил),на мен още не ми е излизал (по точно илзезе ми но беше на повече от 70 метра и не се и опитвах да го гърмя ) чакали съм убивал напролет като вият ам и някаде около коледа гърмях по 1 чакал ама не г о премерих хубаво одарих го в задния бут и той от страх скочи на 1 дърво но избяга

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Здравейте, колеги днес решихме да прогоним местноста "Становдол" повече от 45 минути невдигнахме нищо което много ме учуди защото винаги е имало дивеч в този район. По станцията един колега каза,че им

Здравейте, колеги днес започнахме и първата гонка в местността ,,Становдол'' но отново нямаше никакво наличие на дивеч. Видяхме, че от дола излиза диря на прасе, но по дирята на прасето имаше дири на

Е случва се и това

Posted Images

Шефе, оправи малко правописа, то бива бива ама туи на нищо не прилича.

И туи за чакала и скоковете по дървото я разкажи малко че нещо не схванах :wink:

П.С. почвам да си мисля разни неща, дано не се окажа прав...

• 3 weeks later...

според мен не е правилно при нас вълка да се приравнява към вредния дивеч като общо понятие при полоочение че е на изчезване в европа, мисля че следва да се определя някаква квота за всяка година в зависимост от развитието на популациите, и да се определя според нахождението им и причинените щети на сел стопанство

никога не бих стрелял по вълк или мечка

естно да ви кажа не знам ловец който да не мечтае за трофей от вълк. а това че бил на изчезване нещо не го вярвам. в последните години се забелязва че се убиват все повече вълци, а поразиите нанасяни от тях на дивеча и добитъка стават все повече. за мен извода е един : или вълците са станали по глупави или популацията се увеличава

.......... или популацията се увеличава

Според мен се увеличава популацията. Аз също мисля, че трофей от вълк е много престижен :lol::D

и аз съм се зарекъл:ударя ли вълк,три дена ще има заупокой на душата му :cool:

...ловците се деляли на два вида:тез които са убили вълк и останалите!!!

и аз съм се зарекъл:ударя ли вълк,три дена ще има заупокой на душата му :cool:

...ловците се деляли на два вида:тез които са убили вълк и останалите!!!

eй и ти си един образ :lol::D:D:D

естно да ви кажа не знам ловец който да не мечтае за трофей от вълк. а това че бил на изчезване нещо не го вярвам. в последните години се забелязва че се убиват все повече вълци, а поразиите нанасяни от тях на дивеча и добитъка стават все повече. за мен извода е един : или вълците са станали по глупави или популацията се увеличава

прав си че се е увеличила популацията но само на балканите,

иначе съм съгласен че е ценен трофея от вълк но де да знам

Това за намалената му популация са поредните измислици на природозащитниците.

Я отидете в Родопите и питаите някои овчар как е било преди и как е сега да видим какво ще каже

Не е нужно да се пита чак в Родопите, Искърското дефиле е къде по близо!

да бе но каде само тук на балканите, я питаите някъде в западна европа дали ще отговорят същото

Ми кво да ги правим онея от западна европа. Като нямат вълци да не ги бият. Ние си имаме в излишък-трепем си ги :lol:

е сега там като нямали ние какво - да вземем да ги пазим нашите ли и само да им се радваме. нема да стане. те и в италия стрелят предимно по пеперуди и ние кво да почнем и ние като тях ли, че били европеици...имаме си вълци бием си ги. да са ни живи и здрави да си ги трепем дълги години :lol::D:D