Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Национален Клуб Българско Гонче - НКБГ

Recommended Posts

Привет на колегите от новоучредения Национален Клуб БГ Гонче,аз като чета темата така и неразбрах как мога да стана член на клуба,с молба ли,с декларация ли,тук в форума ли,и най вече към кого да се отправи тази молба?

Ако молбите се приемат тук,моля да ме пишете и мен....

Поздрави и успех....

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Аз момчета няма да взема страна по спора.Мотиви за и против правилника всеки може да изказва колкото поиска,че и повече даже.А правилника е така на правен че всичко е напразни оправдания.Ще ви кажа д

Броят на издадените от НКБГ и на 100% заверени в НР на БРФК родословия вече надхвърли 1000 (хиляда). Поздравления за цялата развъдна комисия на НКБГ http://www.nkbg.eu/contacts.php

Честита Нова Година на всички членове и симпатизанти на НКБГ и на всички колеги, ловуващи с гончета. Пожелавам на всички най-вече здраве, много радост и късмет и не на последно място много слука с на

Posted Images

Привет на колегите от новоучредения Национален Клуб БГ Гонче,аз като чета темата така и неразбрах как мога да стана член на клуба,с молба ли,с декларация ли,тук в форума ли,и най вече към кого да се отправи тази молба?

Ако молбите се приемат тук,моля да ме пишете и мен....

Поздрави и успех....

Колеги, изпращайте на емейл [email protected] молбите за членство. Ако не Ви харесва молба наречете го заявление или декларация. В по-горните постове съм пуснал примерна молба. Не сте длъжни да пишете същата - може да е в свободен текст, адресирана до председателя на управителния съвет. А на общото събрание, което планираме за края на май ще подпищете молбата си на хартия за да я съхраним в архивата на клуба.

Поздравявам колегата Димитър Георгиев - първия подал молба за членство на клубния емейл. Митко дано ти е лека ръката и много хора да последват примера ти, за да можем с дружни усилия да направим това, което нашите любимци заслужават.

Чул те Господ,докторе! Дано "повлека крак",както казват в наше село и в края на май да имаме солиден брой членска маса.

Поздрави и за втория кандидат - Георги Сивенов

Добре дошли и на следващите кандидати за членство в клуба - Сълко Литов от Карлово и Антон Петков Костадинов от Хасково

Аз мога ли да ви подкрепя с един глас г-н Докторе?

според мен няма да има никъкав проблем,всеки глас е от полза ;)

Аз мога ли да ви подкрепя с един глас г-н Докторе?

Иво, всеки е добре дошъл в НАЦИОНАЛЕН клуб българско гонче, а приятелите още повече

Добре дошли и на следващите кандидати за членство в клуба - Сълко Литов от Карлово и Антон Петков Костадинов от Хасково

Добре дошли и на Станимира Иванова, Пламен Павлов Чалъков от Симеоновград, Асен Стаменков Николов от София и Крум Николов Машов от Кюстендил

Добре дошли и на Станимира Иванова, Пламен Павлов Чалъков от Симеоновград, Асен Стаменков Николов от София и Крум Николов Машов от Кюстендил

Браво!

Членовете на клуба, ще почнат да се увеличават прогресивно! Защото този клуб, ще работи за Българското гонче и признаването на породата!

Браво!

Членовете на клуба, ще почнат да се увеличават прогресивно! Защото този клуб, ще работи за Българското гонче и признаването на породата!

Така трябва и не бива да се правят никакви компромиси с кучетата,ако искаме да постигнем нещо някога.

Бат Сали :sufra: Даи да се видим и да ме светнеш за новото наченание,имам желание и аз да се включа в новия клуб, ама да нямам нищо общо с тез дедо окепазяваха финансово и по синпатия породата.Поздрави пиши на лични.

Добре дошли с днешна дата на Николай Георгиев Видев от Пловдив, Кирил Атанасов Лафчийски от Ихтиман, Теохари Тодоров Чорбаджиев от Стара Загора.

В една от молбите има питане дали я удовлетворяваме и трябва ли да се изпрати нещо друго. За това отговарям - засега само се събират молби, а на общото събрание, което ще се проведе най-вероятно в края на месец май ще стане и приемането на подалите молба за членове на НКБГ

Добре дошли с днешна дата на Николай Георгиев Видев от Пловдив, Кирил Атанасов Лафчийски от Ихтиман, Теохари Тодоров Чорбаджиев от Стара Загора.

В една от молбите има питане дали я удовлетворяваме и трябва ли да се изпрати нещо друго. За това отговарям - засега само се събират молби, а на общото събрание, което ще се проведе най-вероятно в края на месец май ще стане и приемането на подалите молба за членове на НКБГ

Набираме скорост с ТОДОР ИВАНОВ ДИМИТРОВ от ВИДИН и Светослав Стоянов Рашайков от Брацигово (brakoniera2).

Набираме скорост с ТОДОР ИВАНОВ ДИМИТРОВ от ВИДИН и Светослав Стоянов Рашайков от Брацигово (brakoniera2).

Смело напред! :p

Смело напред! :p

Декларация имаш ли вече?

Браво!

Днес НАЦИОНАЛЕН КЛУБ БЪЛГАРСКО ГОНЧЕ направи своя дебют - участие в международна изложба, организирана от БРФК в Асеновград. От 108 кучета, 23 бяха българските гончета, които бяха съдени от Таня Арангелова. Ето и класирането:

МЪЖКИ

Клас младши

1. Куче на Георги Иванов (съжалявам за името, нека някой колега помогне) - БОБ

2. Таркан на Сейхан Мухарем

3. Гайтан на Пенчо Христозов

4. Крум на Пенчо Христозов

5. Балкан на Иван Иванов

Клас Открит

1. Балто на Георги Гетов ЦАЦ

2. Буш на Мартин Христов РЦАЦ

3. Самурай на Ангел Иванов

4. Бруно на Делчо КОчанков

5. Асен на Сълко Литов

ЖЕНСКИ

Клас подрастващи

1. Рива на Георги Зозиков много переспективен, best puppy

2. Съни на Илия Зозиков много переспективен

Клас младши

Нямаше участници в този клас

Клас Открит

1. Перла на Николай Видев ЦАЦ

2. Астра на Сейхан Мухарем РЦАЦ

3. Чика на Георги Узунов

4. Аора на Димитър Тахчиев

Лили Роуз на Ангел Иванов

Гергана на Георги Иванов

Линда на Мартин Христов

Надявам се фотографа ни да пътува безаварийно и по-късно да пусне снимки

Честито на победителите, а победените да не униват

И Владимир Димитров Трифонов с Борислав Станчев Иванов от Видин ще се присъединят с по една молбичка на събранието в края на май.

Добре дошли на Вас и на Тодор Жегов, Виктор Весков, Георги Иванов, Васил Гюров, Димитър Димитров и Мирослав Тахчиев

Днес НАЦИОНАЛЕН КЛУБ БЪЛГАРСКО ГОНЧЕ направи своя дебют - участие в международна изложба, организирана от БРФК в Асеновград. От 108 кучета, 23 бяха българските гончета, които бяха съдени от Таня Арангелова. Ето и класирането:

МЪЖКИ

Клас младши

1. Куче на Георги Иванов (съжалявам за името, нека някой колега помогне) - БОБ

2. Таркан на Сейхан Мухарем

3. Гайтан на Пенчо Христозов

4. Крум на Пенчо Христозов

5. Балкан на Иван Иванов

Клас Открит

1. Балто на Георги Гетов ЦАЦ

2. Буш на Мартин Христов РЦАЦ

3. Самурай на Ангел Иванов

4. Бруно на Делчо КОчанков

5. Асен на Сълко Литов

ЖЕНСКИ

Клас подрастващи

1. Рива на Георги Зозиков много переспективен, best puppy

2. Съни на Илия Зозиков много переспективен

Клас младши

Нямаше участници в този клас

Клас Открит

1. Перла на Николай Видев ЦАЦ

2. Астра на Сейхан Мухарем РЦАЦ

3. Чика на Георги Узунов

4. Аора на Димитър Тахчиев

Лили Роуз на Ангел Иванов

Гергана на Георги Иванов

Линда на Мартин Христов

Надявам се фотографа ни да пътува безаварийно и по-късно да пусне снимки

Честито на победителите, а победените да не униват

Снимки виж тук http://www.nalov.com/forum/index.php?showt...mp;#entry289134

Добре дошли на Вас и на Тодор Жегов, Виктор Весков, Георги Иванов, Васил Гюров, Димитър Димитров и Мирослав Тахчиев

Добре дошъл и на Светослав Чавдаров Първанов от Вършец

Да е честита първата изява на НКБГ, първото клубно участие на САСIВ Асеновград 2010.

Старта е даден.

Г-н Председател на УС, запишете моля още двама в НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР !!! :rolleyes:

Десислав Ангелов Ангелов и Спас Живков Крушаров, двамата от регион Силистра... :rolleyes:

Г-н Председател на УС, запишете моля още двама в НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР !!! :rolleyes:

Десислав Ангелов Ангелов и Спас Живков Крушаров, двамата от регион Силистра... :rolleyes:

"Молято" ,става с попълнена молба,пращаи ги молбите им на скаипа или имейла. Втория ще го наблюдавам специално :rolleyes:;):D

"Молято" ,става с попълнена молба,пращаи ги молбите им на скаипа или имейла. Втория ще го наблюдавам специално :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Другарю Желев, както добре ви е известно лицето известно като Спас "Вълкът" от Кайнарджа

е стар възпитаник на "арменската школа" и умее доста византийски хватки с финикийски отенъци... ;)

Добре са дошли. Нека изпратят заявленията си за членство на клубния емейл - [email protected]