Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Примамване на хищници със звук

Recommended Posts

• Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Звукът есвален от този сайт http://www.varmintal.com/ahunt.htm преди три години. Излизам само сутрин преди разведиляване и го пусакм за около 40 минути през 5 минути пауза. Възпроизвеждам го с MP3 ple

То хубаво да погледнем, аз преди 3-4 седмици ти звънях и исках да си купя само трептящата примамка, ти ми каза, че се продават комплект??? Казах ти, че ползвам свирка и тази примамлива оферта за 260

Като потренираш вкъщи достатъчно време, тя сама ще почне да вие, като "ранена в сърцето пантера" само, докато те види да посягаш към св ирчоците. После остава да я закараш до чакалото... Успех!

Posted Images

колега можеш ли да го постнеш този звук на заек тука,че да си го запишем и ние?

[/quote

има го във форума при звуците ,става въпрос за 10 минутния запис на колегата ikonomika "Заек в беда софтуерно изчистен звук - 10 минути" ето линка http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=17998

• 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Кое според вас е най подходящо за примамване на чакал и лисица (като Mp3 на ДЖСМ)??

Мерси предварително

За чакал - заек в беда

За лисица - цвъртене на мишка , но не знам до колко ще е ефективно да използваш телефон за възпроизвеждането на звука.

За чакал - заек в беда

За лисица - цвъртене на мишка , но не знам до колко ще е ефективно да използваш телефон за възпроизвеждането на звука.

Съгласен ! Преди свирките ползвах звук на зеек в беда от телефона - нищо не ставаше .

ПС Може и звука де не е бил качесвен макар, че бе записано домашно зайче .

За чакал - заек в беда

Мерси, ами ако пускам първо едното после другото ще има ли някакъв отрицателен ефект???

Съгласен ! Преди свирките ползвах звук на зеек в беда от телефона - нищо не ставаше .

ПС Може и звука де не е бил качесвен макар, че бе записано домашно зайче .

А със Мр3 плеър става ли???

А със Мр3 плеър става ли???

Ако ползваш електронно устройство,най добре е да има дистанционно.Прави те по независим от вятъра,особенно ако си на земята а не на чакало.Стотина метра обхват са достатъчни.Обикновенно я слагам на 40-50 максимум 60м.Заставам така,че вятъра да духа перпендикулярно на линията образувана между мен и умиращия заек.И с повечко късмет минават като на ревю :rolleyes:

Ако ползваш електронно устройство,най добре е да има дистанционно.Прави те по независим от вятъра,особенно ако си на земята а не на чакало.Стотина метра обхват са достатъчни.Обикновенно я слагам на 40-50 максимум 60м.Заставам така,че вятъра да духа перпендикулярно на линията образувана между мен и умиращия заек.И с повечко късмет минават като на ревю :rolleyes:

Шашма, не е честно спрямо зверчето :cool: ...

Здравейте Колеги, ето нещо от тази сутрин. Чакала дойде на петнадесетата минута на звук заек в беда. Явно беше доста гладен, защото когато чу звука с бясна скорост се затича към мен но 223 на S&B го закова на място от десет метра.

post-1314-0-98460500-1291143226_thumb.jpg

Звукът есвален от този сайт http://www.varmintal.com/ahunt.htm преди три години. Излизам само сутрин преди разведиляване и го пусакм за около 40 минути през 5 минути пауза. Възпроизвеждам го с MP3 plear или GSM и доста хищници са паднали жертва на тази музика . Ползвал съм и свирки за имитация на заек в беда но там се иска даси майстор за да докараш звука и освен едно куче нищо друго не дойде.

Иска се да излизаш редовно и да експериментираш за да намериш правилния звук и място за да имаш успехи.

Наслука.

Звукът есвален от този сайт http://www.varmintal.com/ahunt.htm преди три години. Излизам само сутрин преди разведиляване и го пусакм за около 40 минути през 5 минути пауза. Възпроизвеждам го с MP3 plear или GSM и доста хищници са паднали жертва на тази музика . Ползвал съм и свирки за имитация на заек в беда но там се иска даси майстор за да докараш звука и освен едно куче нищо друго не дойде.

Иска се да излизаш редовно и да експериментираш за да намериш правилния звук и място за да имаш успехи.

Наслука.

Може ли да ми го пратиш на Скайп rangel.1998 Мерси предварително

Може ли някой да сподели впечатления от тази примамка:

http://www.parisburel-bg.com/prod_details.php?id=303&bf=catalog

Явно никой не ги ползва, затова от утре ще бъде в ръцете ми и ще я пробвам. :good:

Страхотно реален звук,по всяка вероятност утре ще я пробвам в реални условия, дано даде резултат! :drinks:

За чакал - заек в беда

А нещо за Вълк и язовец