Jump to content
Росен Генов

ВИП Оръжейни комплекси - Про хънтър

Recommended Posts

Най-големия вносител на леко стрелково оръжие в България - ВИП Гънс, се довери на най-популярния ловен интернет портал НаЛов.ком :(

Рекламирайки на страниците на НаЛов.ком, стоките предлагани от ВИП Гънс ще бъдат видяни от над 100 000 потребители на месец и от над 1 000 000 потребители на година. Това е официалната статистика на посещенията в сайта НаЛов.ком.

ВИП Гънс ще представя на страниците на НаЛов.ком стоките и услугите, предоставени от тях. Екип от специалисти на фирмата, ще правят презентации на нови стоки и ще оказват помощ на потребителите на НаЛов.ком при избор на оръжие, боеприпаси и аксесоари.

ВИП Оръжейни комплекси - Про хънтър, чрез своите магазини в София, Пловдив, Варна, Бургас и дилърите в страната са на Ваше разположение.

Администрацията на НаЛов.ком, благодари за доверието на ВИП Гънс, да рекламира на страниците на нашия ловен портал и желае ползотворно сътрудничество 8)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
в Бургас откриха ли го вече

Официалното откриване на магазина в Бургас е на 14.05.2010 г. от 18.30 ч.

Адреса на магазина е гр.Бургас ул."Индустриална" N 39 ет.2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее най накрая и в Бургас да има един по зареден оръжеен магазин 8)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А в Бургас откриха ли вече магазина и как е снабден.

Днес е официалното откриване на магазина в Бургас. Зареден е добре има всичко, което го има и в софийския, а е и по-голям от него :bira:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако следваме логиката следващия ще е в Русе . София, Пловдив, Варна, Бургас и Русе, макарче на времето бе малко по иначе, но пусти му газолюбиви Румънци и проклето Русенско паве ....... . :bira:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес 15.05.2010 ВИП оръжеен център отвори врати за своите клиенти в Бургас.

eaf8550f59b4.jpg

77d35a214c36.jpg

ce2138145d65.jpg

e785b3c26f3a.jpg

67f15466cf02.jpg

a495d201ddd5.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Членове на Клуб по ловна стрелба "Пиргос" - Бургас, също присъстваха на събитието...

518b8c330571.jpg

37a74a67e74a.jpg

aa5d6e767775.jpg

c9156d136068.jpg

889eee3d5aa1.jpg

aece661f0504.jpg

4bb1eea12383.jpg

cff050842029.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита VIP оръжейна придобивка за Бургас и региона!

Хубаво и полезно за нас е развитието на VIP оръжеен комплекс през годините. След София и Пловдив дойде ред и на Бургас да се запознае с високото качество което се предлага от оръжейния комплекс. Има ли VIP-Бургас стрелбище за КНО, оръжейна работилница, кафе/ресторант, а близо до града и открито стрелбище за стрелба с карабини на 100 м?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много се радвам че го откриха.Крайно време беше,нашия регион имаше нужда от подобен магазин.Там ловеца може да намери всичко за неговото хоби.

Благодаря ти за предоставените снимки. :D:D

п.п Булките свириха ли хубаво. :bira::D:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Бургас да разгледам прословутия магазин и да не казвам,че съм разочарован,ще кажа,че не съм баш очарован!!!

Магазина наистина е мнооо голям и пълен с мнооо работи,но ако се вгледаш се оказва,че примерно на щанда за ловни патрони,който е дълъг над 20 м. има сигурно над 1000 кутии патрони но от 3 производителя.

При патроните за карабини пък много производители ,а само по 1-2 вида от производител.Например 7,62х54

имаше на Селиер Белот само SP , и на Норма Аляска.При положиние,че и другите фирми които се продават в магазина произвеждат този боеприпас...Лапуа,Сако,Първи партизан и т.н.

Другото което ми направи впечатление е ,че надписите от горе на витрините изглежда са слагани предварително,без да се има идея къде-какво ще бъде наредено,защото в много от случаите имаше разминаване.

А ЗА ЦЕНИ ДА НЕ ГОВОРИМ.Не видях пушка,която да е по-евтина от предлаганите по другите ни магазинчета.Иначе многооооо Блазери и многооо дрехи.

С две думи МАГАЗИН ЗА МАНЕКЕНИ :smakbumm:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе в тия магазини май е само за хора дето не гледат цените,аз званя в ВИП Пловдив и питам за ТИКА варминт и ми казват 4е в момента е на промоция и хубава цена 1915 лв. отивам в Стара Загора и влизам в един магазин и ква цена да видя 1800 лв. а аз съм от Сливен а сега кажете от каде да си пазарувам :drinks::vava::smakbumm:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
абе в тия магазини май е само за хора дето не гледат цените,аз званя в ВИП Пловдив и питам за ТИКА варминт и ми казват 4е в момента е на промоция и хубава цена 1915 лв. отивам в Стара Загора и влизам в един магазин и ква цена да видя 1800 лв. а аз съм от Сливен а сега кажете от каде да си пазарувам :drinks::vava::smakbumm:

Абе и аз живея в Сливен когато съм в България и се двуумя къде да пазарувам в Стара Загора или в Випа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абе и аз живея в Сливен когато съм в България и се двуумя къде да пазарувам в Стара Загора или в Випа.

направи сравнение в цените и си отговори сам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване