Jump to content

Вицове

th3f0x13
 Share

Recommended Posts

Мъж се оплаква на доктора:

- Като започна да ора полето с трактора х*я ми става.

Докторът:

- Вземи си пушката, и като ти стане - стреляй, а жена ти като те чуе ще дойде, и ти с нея...

След половин година мъжът пак идва при доктора:

- Лятото беше чудесно, но сега дойде есента и не мога да намеря жена си.

Докторът:

- ???

- Ами, започна ловният сезон и навсякъде стрелят...

post-40964-0-99671400-1358706151_thumb.jpg

• Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Банда разбойници нападнали един манастир. След като претършували навсякъде и се уверили, че няма кой знае какво да се открадне, на главатаря му хрумнало ,че може да се позабавляват с монахините и изкомандвал:

- Изкарайте всички монахини на поляната!

Най-младия разбойник се обадил колебливо:

- А баба игуменка?

- И баба игуменка!-ревнал главатаря и продължил с командите:

-Наредете се с монахините в редица!

-А баба игуменка?-отново попитал най -младия разбойник.

-И баба игуменка!-ревнал главатаря.

-Вдигнете полите!

Най-младия разбойник пак понечил да се обади:

-А баба...

А старата игуменка нервно просъскала:

-Еей, тоя па, все не разбрал...

Младо момиче отива на гинеколог:

- Докторе, имам известни проблеми…

- Сега ще ви прегледам.

Докторът слага ръкавиците:

- Седнете на този стол. …тук боли ли ви?

- Не.

- А по-навътре?

- Не.

- Ами още по-навътре?

- Не.

- А тук?

- Тук малко да.

- Ами госпожице, вие сте за "уши, нос, гърло".

час учителя пита:

- Деца, какво е съблазън?

- Това са банани, портокали - казват един.

- Дъвки, шоколади, бонбони, - казва друг.

- Дупето на 18годишна мацка, - казва Иванчо от първия чин.

- ВЪН! И утре да дойдеш с баща си!

На другия ден Иванчо идва в училището без баща си и сяда на последния чин. Учителят пита Ванчо, защо е дошъл без баща си и защо е седнал на последния чин.

- Татко, каза че ако за вас дупето на осемнадесетгодишно маце не е съблазън, значи сте хомесексуалист и трябва да се седи по надалеч.

Полицаи спира луксозно BMW ,поглежда вътре а шофьора клошар.

-А бе от къде взе тази кола?

клошаря:

-Едни борчета ми го дадоха.

-Че защо бе?

-Имам своиство,където се изсера пониква коса.

Миг мълчание,полицаите свалили 6апките и той ги напълнил.

След две минути,минават две борчета с мерцедес и едното казва на другото:

-Брато ако този се изсере и още на двама полицай в шапките ще му купя и апартамент.

На долното легло в спален вагон спи мъж. Внезапно усеща, че нещо капе на гърдите му. Сънен докосва веществото, помирисва го - говна. Той скача и раздрусва спътника си от горе.

- Ей събуди се! Насрал си се на сън.

А онзи невъзмутимо:

- Аз не спя.

ПРИТЕСНЕНА СЪМ . . .

Не знаех в кой форум да си пусна запитването и затова реших в този, понеже е свързан с разнообразни въпроси.

Моля ви, не се смейте, въпроса ми е съвсем сериозен понеже съм изправена пред наистина сериозна ситуация.

Бременна съм - ако е от приятеля ми, тогава ще е чудесно! Но има един проблем - уча задочно и съм на квартира с 2 момчета и 1 момиче, момчетата често мастурбират в банята, а ползваме един сапун :(

Дали е възможно ако е имало сперматозоиди по сапуна с който се измивам да е станало оплождане ?

Извинявам се за въпроса, знам че е тъп но искам да се уверя на 100%.

ПРИТЕСНЕНА СЪМ . . .

Не знаех в кой форум да си пусна запитването и затова реших в този, понеже е свързан с разнообразни въпроси.

Моля ви, не се смейте, въпроса ми е съвсем сериозен понеже съм изправена пред наистина сериозна ситуация.

Бременна съм - ако е от приятеля ми, тогава ще е чудесно! Но има един проблем - уча задочно и съм на квартира с 2 момчета и 1 момиче, момчетата често мастурбират в банята, а ползваме един сапун :(

Дали е възможно ако е имало сперматозоиди по сапуна с който се измивам да е станало оплождане ?

Не се притеснявай колега, важното е да е добре дошло!

ПС. Хи-хи-хи, сори, неможах да се здържа

ПРИТЕСНЕНА СЪМ . . .

Не се притеснявай. Всички сапуни осигуряват киселинна среда, в която сперм#тозоидите загиват. И друго: Има много по-тежки и сложни случаи, при които забременяването е настъпило след... изпразване в ухото. Развийте си фантазията за да си представите, как по-нататък се е развил процесът. :wizard:

Edited by JOR8

- Мамо, мамо, кога и аз ще имам две пишки?
- Как две пишки, бе мойто момче?!!!Какви са тези глупости!
- Ами… като на татко. Една малка – за пишкане и една голяма, с която да чистя зъбите на бейбиситерката?

Състезание минута е много. Водещия Юлиян Вучков казва:

- А сега следва въпрос от редовен наш зрител... Какво е минет?

Състезателя се притеснил какво точно да отговори, а времето си течало. На последните 10 секунди се показало говорещото човече и казало:

- Няма време.

Състезателя не издържал на напрежението и казал:

- Мълчи бе да те е*а в устата. А Юлиян Вучков добавил към публиката:

- А защо не ръкопляскате!

Питали радио Ереван :

- Каква е тайната на военните успехи на Китай ?

След кратка пауза радиото отговаря :

- Тайната е във воюването им на малки , малки партизански групи .................... от по 2 милиона.

Открива се частен пункт за изкуствено оплождане. Пристига една жена. Плаща на касата и влиза в кабинета. Зад бюрото стои здравеняк в бяла престилка.

- Заповядайте. Какво дете искате - момче или момиче?

- Момченце!

- Нека да е момченце...

Здравенякът отива до шкафа, вади една епруветка и започва да смесва нещо в нея..

- Ръст?

- Ами висок да е...

- ОК висок ръст - продължава да смесва ...

- Цвят на косата?

- Рус!

- Точно така! - излива някакво шишенце в епруветката здравенякът

- На кого искате да прилича?

- На Белмондо!

- Аха, Белмондо, такааааа тука е Делон, Челентано, Габен ...а ето Белмондо.. - излива още нещо в епруветката, разбърква цялата смес и я дава на жената:

- Изпийте това!

Жената изпива всичко, ляга на кушетката и заспива. Здравенякът се навежда над нея, побутва я с пръст, разкопчава престилката, сваля панталона и мърмори:

- Белмондо, Белмондо, квото стане тва ще е .....

Служители на подразделението за борба с масовите безредици стоят пред тълпа демонстранти. Напрежението расте, започат да тропат с палките по щитовете си. Един казва на друг:

- Виждаш ли онази пълна лелка с шапката? Това е тъща ми. Не я пипай! МОЯ Е!

Edited by margate

Срещнали се двама приятели и единия се хвали:

- Роди ми се син!

На кой прилича - пита другия?

На мен като съм пиян.

- ???

- Крещи на всички и непрекъснато търси цици

В началото на учебната година учителката задала домашно на децата да опишат един ден от лятната си ваканция.

Иванчо написал набързо следното:

"Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов."

Учителката прочела съчинението и се възмутила:

- Иванчо, как може така? Веднага да го преработиш. Няма нищо за природните красоти. Няма нищо романтично.

Пише Иванчо втори вариант.

"Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха."

Учителката пак недоволна казва:

- Няма нищо за труда.

Иванчо сяда и пише нов вариант.

"Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници копаеха канал."

Учителката го прочела и:

- Хм... няма я червената партийна нишка. Няма нищо за Партията - наша майка родна.

Пише пак Иванчо:

"Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници с червени потници копаеха канал."

Учителката чела, гледала, мислила па рекла:

- Добре... Любов, природа, труд, червена нишка... Това всичко хубаво, но няма нищо за бъдещето, за утрешния ден, нали ме разбираш?

Пише Иванчо пак нов вариант.

"Беше хубав летен ден. Срещнах Марийка. Отидохме вкъщи и цял ден правихме любов. Навън слънцето грееше, а птичките пееха. На улицата двама работници с червени потници копаеха канал. По едно време единият хвърли кирката и каза: - Еб@л съм му майката, и утре е ден!"

post-40964-0-17561900-1359069411.jpg

На входа на рая идват при Свети Петър три мъже. Свети Петър пита първия:

- Женен ли си?

- Ох, женен. . .

- Тогава си за рая.

Пита втория:

- Женен ли си?

- Ох-ох, женен. . . .

- Тогава си за рая.

Пита третия:

- Женен ли си?

- Ох-ох-ох, три пъти. . .