Jump to content

Вицове

Recommended Posts

На лов:

- Защо не застреля този заек?

- Не го ли виждаш как бяга?! Може да е бесен...

старо, но златно:

Чукча води сина си на лов за първи път. Чукчата вижда един елен, гръмва го с пушката и казва на сина си:

- Елен - месо, кожа, рога.

След малко чукчата среща тюлен, и него го гръмва и казва на чукчето:

- Тюлен - месо, кожа, мас.

Повървяват още малко и чукчата забелязва някакъв турист. Застрелва го и него и казва на сина си:

- Турист - кибрит, батерийки, сол.

Един ловец се оплаква :

- Отивам аз на лов, вървя из гората и гледам насреща - лисица! Вдигам пушката и - бам - гръмвам я! Приближавам се да видя, и какво мислиш - то не било лисица, а куче... Коварни животни са това лисиците, ей...

Един старец отива на лекар. Доктора:

- От какво се оплаквате?

- Разбирате ли докторе, аз съм на 80 години, неотдавна се ожених. Жена ми е на 30 години. Скоро ще имаме дете....

Доктора:-Аз пък имам един приятел - ловец... Един път отишъл на лов, а си забравил пушката... изведнъж от храстите излиза една мечка и се хвърля върху него... той обаче не загубил самообладание, взел едно камъче и го метнал по нея. В този момент мечката паднала и умряла...

Старчето:

- Докторе, не може да бъде, навярно някой друг я е застрелял.

Докторът:

- Ето, за това ми беше мисълта...

Киркор и Гарабед - на лов за лъвове. Обикалят, обикалят, и по едно време насреща им - лъв! Хвърлили пушките и побегнали. Киркор бягал с всички сили и успял да се качи на едно дърво. Гарабед не успял да дотича навреме и да се качи, бяга той около дървото, бяга, а лъвът след него. Отгоре Киркор му вика:

- Бягай по-бързо, настига те!

А Гарабед го успокоява:

- Няма страшно, водя го три обиколки!

Лорд Джон излиза рано сутринта на лов и казва на слугата си:

- Ще се върна за вечеря.

Обаче се връща още на обяд. Слугата го пита:

- За още патрони ли се връщате, сър?

- Не, за още кучета. 8)

Един мъж заминал за една седмица на лов, а жена му през това време почнала да си води у тях любовници. Съседката решила, че няма да остави тая работа така и ще я натопи на мъжа й като се върне.

Пристига оня, съседката веднага звъни на вратата, влиза и гледа - той окачва на стената чифт огромни рога. Съседката мърмори разочаровано:

- Е, значи и без мен всичко си знаеш...

:D

• 2 weeks later...
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Млад мъж се разхожда по Витошка в 12 часа на обяд.Срещу него върви някаква фантастична девойка.Хубави, големи "очи",малко стегнато дупе, а в лицето - фантазия.Пресича тя по единия тротоар, нашия човек

На опашка в магазин един мъж забелязъл че една руса красавица от по предните места го заглежда и рекъл: - Извинявайте, познаваме ли се отнякъде? - Ами мисля че вие сте бащата на едно от моите деца -

Поучително! В часа по философия професорът застана на катедрата, изпълнена с различни предмети и зачака студентите да утихнат. Тогава взе голям, празен буркан от майонеза и го напълни с топки за голф

Posted Images

Eдин виц и от мен. Двама рибари се събуждат след тежък махмурлук. И вижда покрай тях разхвърляни мрежи. И попитва приятеля си - Абе ти снощи каде си хвърлил мрежите,а другият отговорил.- Там кадето ти греба с лотката.

• 5 weeks later...

Най-кратката и с най-щастлив завършек приказка

Имало едно време един момче.

То поискал ръката на едно момиче:

- Ще се омъжиш ли за мен?

Момичето отвърнало:

- Не!

И момчето заживяло щастливо, ходило на лов и риболов, играло много голф, пиело бира, играло на карти, имало много пари и пърдяло когато си поиска.

Край.

:D:D:rofl::D:D8):D:D:D

Ето и един от мен (предварително се извинявам, че е малко мръсен хаха) :

В час по математика Иванчо се подигравал на госпожата, че "катеричката" й мирише. Тя много се ядосала и го завела при директора, той поискал да се види с бащата на Иванчо, но Иванчо казал, че това е невазможно, защото баша му е на работа. Тогава директора го попитал какво работи баща му, но отговор не последвал. Накрая директора се ядосал поискал телефона на бащата на Иванчо и му се обадил...

Отсреща си чул глас "Добър ден, господин Иванов на телефона!!!

Директора: Господин Иванов, вашият син Иванчо днес е казал на госпожата, че "катеричката" й мирише! Искам да се видим с вас да поговорим! - бащата на Иванчо казал, че не може, защото е много зает. Тогава директора казал: Аз ще дойда при вас в такъв случай, кажете къде работите???

Бащата на Иванчо: В МИНИСТЕРСТВОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО.......

тогава директора.....лееекоо затворил слушалката и казал на госпожата..."Петрова, мийте ги тия путки бе..." 8):):bira:

Взели един хамелеон и го сложили върху жълто парче плат - хоп, той пожълтял целия! Взели го пак и го поставили върху червено парче плат - веднага почервенял! Поставили го върху зелен плат - веднага станал зелен. Накрая взели парче плат на шотландско каре, поръсили го с разноцветни конфети и лентички и сложили на него хамелеона. Тогава той бавно вдигнал поглед и рекъл: Ааааабе що не си ебете майката?!!"

Отишъл ловец да убие мечката в пещерата.Взел пушката и патрони и влезнал в пещерата.Гледа Баба Меца полегнала.Гръмнал я той взел да я влачи.Не щеш ли някой го потупал по рамото и му рекъл.

-Това беше жена ми.Сега аз кой ще е...а?Сваляй гащите или съм те изял .

Опраскал мечока ловеца и го пуснал да си ходи.

Обаче ловеца бесен :D .Връща се на другия ден с прожектор и право в пещерата.Тук мечок,там мечок-няма го.По едно време някой потупал ловеца по рамото :angry: .Студена пот и мравки полазили ловеца.

Историята се повторила ;).

Отишъл си ловеца жив и здрав само молко "използван".

На другия ден още по ядосан :lol: и въоръжен :D влезнал в пещерата.Голямо търсене паднало-няма го мечока.Спрял ловеца да си почине и тъкмо избърсал потта(сигурно го е било страх)от челото някой :D пак го потупал по рамото и му рекъл.

-Абе ти като какъв се явяваш тука? Като ловец или като педал БЕЕ?:D.

Един мъж отива в реторант и си поръчва за ядене. След малко той извикал келнера и казал:

аз съм плиткоумна нископърдяща бурдюротрошачка абе някой ми свири!!!-Келнера се заслушал, но нищо не чул:

Господине явно Ви се е причуло!!!-Но след малко пак: аз съм плиткоумна нископърдяща бурдюротрошачка абе някой пак ми свири!!!-Келнера пак се заслушал, но пак нищо.

Трерият път отново същата ситуациа: аз съм плиткоумна нископърдяща бурдюротрошачка абе някой ми свири!!!...но този път една жена се показала под масата, избърсала си устата и казала....АЗ СВИРЯ :angry::D:D

Един дядо влиза при доктора по спешност и вика;Докторе цепех дърва и едно дърво изхвърча и ме удари в ташаците.Доктора се разсърдил и му рекъл;Добре бе възрастен човек си а не се съобразяваш че сестрата е младо момиче и трябва малко по заобиколен начин да ми кажеш болежката си.Дядото примирал от болка и рекъл;Докторе днес сутринта си цепех дръвца.По едно време едно дърво изхвърча обикаля,обикаля и право в мъдете ме тресна

Тръгнали двама приятели на лов и както вървели стигнали една река,а мост няма.Решили да преминат, но за да не си мокрят дрехите ги съблекли и ги взели в ръце.Влезли в реката и посредата първият казал:

-Чакай че една риба ми влезе в гъза. А втория рекъл:

-Давай,давай, не е риба небой се.

Един майстор работил в едни хора,стопанката била много игрива,майстора накарал собственика да иде за гипс че му нестига през това време той натиснал стопанката,хазайна срещнал комшиа на долниа етаж и го питал за гипс оня му рекъл 'имам'тоя се връща и заварва жена му с майстора и му вика абе нее ли те срам бе, оня му рекъл ей за прибиванье сам да си маанем мойта работа да свършим твойта. :lol:

На един пасажерски кораб капитана имал един папгал който се е отличавал с изключителна интелигентност. На същия кораб имало и един фокусник, обаче папагала винаги разакривал неговите номера и той се излагал. Но няма как нищо не може да му направи на папагала, нали е собственост на капитана.

Един ден станало корабокрушение и оцелели само папагала и фокусника.Те си плавали с лодката(или сал), и никой не проговарял. Минали ден, два, три и на края папагала казал

- предавам се, да му -форума каза; не псувай!- ....., кажи каде скри кораба.

Вървят двама ловци и виждат сърна, решават да я хванат жива и започват да се приближават бавно към нея. Но нещеш ли стъпват в/у изгнилите дъски на изоставен кенеф и пропадат в лайната. На единия(с една глава по-висок) лайната му стигали до гърдите, а на другия до устата. Тогава по-високия казал:

-Ей братле сега как ще излезем? ...а ниския с присвити устни му отговорил:

-Мълчи бе, мълчи, че ми правиш вълнички!!!

Mъж и жена спали заедно сед което жената казала:

-Скъпи много ми беше хубаво, но имам да ти казвам нещо;

-Добре скъпа кажи!

-Ами болна съм от спин!!!

-Ами то и аз съм болен от спин!!!-отговорил мъжът

-Скъпи ама аз се шегувах!

-Е, вече няма да се шегуваш!

Глухоням се загубил в гората и след като порядъчно време се лутал започнал да прави знаци с ръцете: "Помощ,помощ,помощ!"

След известно време към него се приближил друг и с пак с ръцете му направил знак: "По-тихо бе, идиот, ще изплашиш всичкия дивеч!"

:D На борец искал да си купил куче му продали птичар и обяснили, че е специално за лов на водоплаващи птици. След лова приятели го питат как е минало, а той клати глава недоволен:

- Hе стана нищо. То ли е тъпо, аз ли ниско го хвърлям? :lol:

Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче

се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да

прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят.

Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече,

седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал:

-Майка ти в къщи ли е?

-Не.

-А баща ти?

-Не

Ловецът викнал:

-Абе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на

мечето. А то като писнало:

-Бабоооооооо.... :D

Ловец и свещеник са на лов за зайци. Ловецът изкрещява:

- ЗАЕК! - стреля,стреля,стреля, но не уцелва. Започва да се ядосва:

- Пу! Да му -форума каза; не псувай!- пушката, да му -форума каза; не псувай!- мушката, да му -форума каза; не псувай!- цевта...

- Млъквай! - скастря го свещеникът. - Господ ще те накаже, ще прати

гръм по теб!

- Да,бе,да - подиграва го ловецът.

След малко ловецът пак вижда заек, стреля,пак не улучва и отново

почва да псува:

- Пу! Да му -форума каза; не псувай!- пушката, да му -форума каза; не псувай!- мушката, да му -форума каза; не псувай!- цевта...

- Млъквай! Господ ще те накаже!

- Да,бе,да,гръм от ясно небе,нали?

След малко пак вижда заек, пак стреля, пак не улучва, и отново псува:

- Стига, Господ наистина ще те накаже!

В този момент от небето пада гръм, но вместо ловеца удря свещеника и

го убива. Отгоре се чува глас.

- Пу! Да му -форума каза; не псувай!- пушката, да му -форума каза; не псувай!- мушката, да му :D

Днешния виц в dir. :

Влиза гражданин с ловджийска униформа в парламента и започва методично да отстрелва народни избраници. Естествено охраната го спира и го пита какво по дяволите си мисли, че прави.

- Ама аз имам разрешително! - казва ловецът и го показва.

Документът наистина гласи, че лицето има право да отстрелва отрепки през цялата година. Охраната го преглежда внимателно и казва:

- Разрешителното ви е наред, господине, но не можете да продължите - това тук е резерват.

• 2 weeks later...

В една много голяма снежна виелица един ловец се загубва високо в планината, мръкнало се а бурята още по-силна, ходи човека нищо невижда бурята много яка страх го хванало вече, навел галва и опипваики с ръце пред себеси се движи бавно бавно, по едно време напипва пред себеси няква дървена врата, станало му топло на душата вече, почукал тои и отвътре се чул детски глас:

- Кои е ?

- Таткоти там ли е ? - попитал ловеца.

- Не.

- А маиката там ли е ?

- Ми тук беше преди малко ма излезе

- Е ти сам ли си вътре бре ? - с разтревожен глас попитал нещастника

- Е та ти с кои искаш да съм в колзета бре? :pardon:

Теглил се жребий за състезание за издръжливост на народите.Изтеглили САЩ,МЕКСИКО и БЪЛГАРИЯ.Теста включвал това да се изпият 5 литра национално високоалкохолно питие,да се сложи вратовръзка на мечка гризли и да се преспи с дива индиянка.

Влезнал американеца и на третия литър бърбън свършил надпреварата.

След него влезнал мексиканеца.Изпил 5 литра текила,влезнал при гризлито и тя го приключила.

Дошъл ред на българина.Изпил 5 литра домашна 50 градусова сливовица и влезнал при мечката.Минали 3 минути и от стаята с мечката се чул адски рев.След половин час нащо момче излезнало от стаята целия изподран и изпокъсан и със замъглен поглед попитал.

Къде е оная индианка дето трябваше да и сложа вратовръзката

Между двама приятели:

-На Пешо хич не му върви с жените...

-Защо?

-Ами първата му умря, втората го напусна, а тая третата нито умира, нито го напуска.

• 3 weeks later...
Ето един и от мене:

Вървят из гората двама ловци: единият "стар" ловец, а другият млад - това му бил първият лов.

Старият казал на младия:

- Като изкочи някакво животно, ти стреляй. Аз само ще наблюдавам и ще ти давам съвети.

Вървели, вървели и изведнъж от храстите изкочило прасе. Младият вдигнал пушката, прицелил се и без да стреля я свалил.

- Защо не стреля и изпусна прасето?- попитал го старият ловец.

- Ама това беше домашно прасе ! - отговорил младият.

- Няма значение. Всичко, което е в гората е ДИВО. Запомни това.

Продължили да вървят и изведнъж нещо прошумоляло и замърдало в храстите пред тях. Младият вдигнал пушката и БАААМ. Отишли двамата при храстите и какво да видят - убита бабичка.

- Защо уби бабичката? - пита старият.

- А-а-а, това е ДИВА БАБИЧКА. Нали така ти каза!

През гората си вървяла Червената шапчица. В кошничката носела питка и сиренце за любимата си баба. Изведнъж пред нея изскочил лошият вълк и изревал:

- Стой, Червена шапчице! Ще те ям!

- Добре, Вълчо, но нека преди това да правим секс.

Вълкът се съгласил и започнали да се любят. В това време се появява ловецът и ги заварва на калъп. Вдига пушката и изстрелва няколко патрона в Червената шапчица, мърморейки:

- Мамичката ти мръсна! На седми вълк искаш да лепнеш трипер!

Оженили овчар и още след първата брачна нощ, трябвало да отива при стадото в планината, а младата му жена останала на село при майка му. Преди да тръгне обаче, се договорили с жена си, когато му се прииска секс, да излезе пред кошарата и да гръмне два пъти с пушката, тогава жена му ще дойде при него. карали така известно време, като го хванел мерака, овчаря упускал едно дубле и жена му пристигала. Дощяло му се пак веднъж на овчаря, гръмнал той с пушката и закачал. Чакал, чакал, жена му не идвала, пак гръмнал - нищо, още веднъж - същия резултат. Притеснил се той, да не би да го е напуснала жена му, затворил овцете в кошарата и бегом в селото. На вратата го посрещнала само майка му и той викнал:

- Де е жена ми?

- Ооооооох, не знам къде е сине, откакто откриха ловния сезон, вече две седмици не се е прибирала в къщи.

Не си спомням къде прочетох този виц, но е супер! Извинявам се ако го преписвам от нашите форуми, но не го намерих.

Две мутри отиват на лов в Танзания. Като идва време самолета да кацне, пилота казва:

- Уважаеми господа, кацаме в Танзания. Трябва да ви предупредя, че половината население на тази страна е болно от туберкулоза, а другата половина е болна от спин, така че моля внимаваите!

Едната мутра обаче бил задрямал, недочул и попитал:

-Браточка кво каза да внимаваме тоа?

- Кво каза! Каза да чукаме само тия дето кашлят, е тва каза! :(:rofl:

• 2 weeks later...

Мъж и жена се развеждат. Съдията пита пита малкото дете: - Ти моето момче, при кого искаш да живееш, при мама ли? - Не, не искам при мама, тя много бие - отговаря момчето. - Тогава при татко ли искаш ? - Не искам и при татко, и той много бие. - Ами тогава при кого искаш да живееш? - Искам при "Левски" щото хич не бие!

:sufra::lol::lol: 8P

Сафари в Серенгети.Американец Французин и един от България..лова започва започва и пуцането.Вечерта сабрали се околу лагерния огън и всеки започнал да разказва какво е убил...един убил зебра,други лъв нашият казва...аз убих днес 3 Носърчета!!Унея са спогледали,спобутнали..замълчали си,страх ги било да не са изложат че не знаят какво е това Носърче..на другия ден същото..всеки убил зебра,гну или антилопа..само нашенецът убил пак 4-5 Носърчета...!!На третия ден същото се повторило но един англичанин стар ловец не се стърпял и попитал Българина..Извиняваи колега..Но какво е това животно Носърче..може да е известно с друго име би ли ни обеснил..?нашенецът се засмял и казал...бе има ги наваякаде бе,наи вече се крият в храстите...едни такива черни с дълги крака...като насочиш пушката към тях и почват да викат " Но сър,Но сър,Но сър" хехе