Jump to content

Лов на Заек

Recommended Posts

Сигурно си купил от нашенските патрони :D Има едни само за козина от дърти зайци :D

Имаше един колега с мечти за "Lepus europaeus" :D Декември ще , да започне великото преселенив на див заек . Трябва да ни докарат няколко хиляди" Lepus ...И" ама , маЙ ..... :D Нямаш ли наблюдение по въпроса ..... ?!

Не приятелю,нямам :D И намене мисе изка да се поднови малко кръвта на дългоухия,ама.... :D мираж.А щосе отнася до преселение,примен гоима всяка година :D Когато застудее в гората заиковците слизат примене задаги......згрея :D :D :D

А моя домашен любимец,като го научих как да ги бие....вижте по колко ми носи..post-6202-1260558984_thumb.jpg

Колега,ти лисица ли си имаш за домашен любимец ?! ;)

Колега,ти лисица ли си имаш за домашен любимец ?! ;)

Не само,колега,имам и една вълчица дето ми ги сготвя.Затворил съм кръга.А за десерт ходя при мецана да похапна медец :D

Утре другарите от ловното ни отпуснаха още един излет за заек,така 4е ще излизаме.Дано ударим .След снега маи няма да е много уда4но ама ще видим.Ще ви информирам.

Утре другарите от ловното ни отпуснаха още един излет за заек,така 4е ще излизаме.Дано ударим .След снега маи няма да е много уда4но ама ще видим.Ще ви информирам.

На Кабиле само 1 дадаха... :D Наслука дано си ударите ;) !

Ето го и резултата от днес.Дай боже всикиму.Ама и много пропуски имахме.

post-354-1260718488_thumb.jpg

Ето го и резултата от днес.Дай боже всикиму.Ама и много пропуски имахме.

Браво за слуката! Направо завист ме гризе! Такова нещо не съм виждал в последните години! Ама като броя - на снимката са седем авджии и седем заека пред тях. Като броим и фотографа, май един е останал на сухо?!

Браво за слуката! Направо завист ме гризе! Такова нещо не съм виждал в последните години! Ама като броя - на снимката са седем авджии и седем заека пред тях. Като броим и фотографа, май един е останал на сухо?!

Апарата беше на самоснима4ка,сложен върху джипа.Вси4ко беше то4но.Ама колега вие там пък в краидунавските ловни полета имате водоплаващ

Edited by bgdiamond

Апарата беше на самоснима4ка,сложен върху джипа.Вси4ко беше то4но.Ама колега вие там пък в краидунавските ловни полета имате водоплаващ

Имаме! Ама засега стоят насред Дунава! Реката се дърпа през последната седмица и патароците стават още по-далечни! Дано по-бързо стегне студа, за да потърсят заливчета и притоците на Дунав!

е и аз си убих един заек по миналата седмица ама кучето мие малки и само два намери а може и само толкова дае имало

post-28546-1260896526_thumb.jpg

И от мен един скромен дългоушко!

post-16994-1260898240_thumb.jpg

И от мен един скромен дългоушко!

Дай боже пове4е такива снимки.Малки радости,но незабравим изживявания и хубави спомени.

Edited by bgdiamond

Специален поздрав за Вълко Вълков от нашия председател! :D Не е ял смески или генномодифицирани храни,ма голя"н" бе! :D

post-2778-1260906708_thumb.jpg

ХА А НАСКОРО МИ СЕ СЛУЧИ С ЕДИН ИСТРЕЛ ДВА ЗАЕКА ОБРАЗНО КАЗАНО ДЕ ЕДНОТО НЕБЕШЕ ЗАЕК А ДИВА К-О-Т-К-А БЕШЕ ХВАНАЛА ЕДНО ЗАИЧЕ ТО КВИЧИ ЛИ КВИЧИ АМА БЯХ УЛУЧИЛ И НЕГО ГАРМЯХ ГИ НА 60-65МЕТРА С 13/0 И БЯХА УДАРЕНИ И ДВЕТЕ ЖИВОТНИ ДА ПОКАЗВАМЛИ ТАКАВА СНИМКА ТУК НЕЗНАМ :D :D

Edited by shot1
Не пиши само с главни букви!!!

Ще внасаме зайци от Румъния.

Ето и статията - сканирал съм я от вестника защото ме мързя дя я препиша, пък и така е по достоверно, че не съм си го измислил.

За сега 1000 бр. - излизали по 75 евро бройката.

Че то да пуснем питомни по евтино ще ни езлезе, и по лесно ще се стрелят.

post-1032-1261135708_thumb.jpg

Ще внасаме зайци от Румъния.

Ето и статията - сканирал съм я от вестника защото ме мързя дя я препиша, пък и така е по достоверно, че не съм си го измислил.

За сега 1000 бр. - излизали по 75 евро бройката.

Че то да пуснем питомни по евтино ще ни езлезе, и по лесно ще се стрелят.

post-1032-1261135708_thumb.jpg

Ако ги пуснат всички пак е добре.Само дане станат зян по пътя :)

27.12.09. на гости на гр.Плиска много дъжд мокри до кости но това е ловната страст.И резултата е на лице.Поздрави и наслука през новата 2010 година.

post-22969-1262196651_thumb.jpg

Edited by manolo19

26.12.09.на гости на ЛРД с.Енево много ходене но без това няма да има слука.А така това е моята слука.Поздрави и весело посрещане на 2010 година.

post-22969-1262267727_thumb.jpg

• 2 weeks later...
26.12.09.на гости на ЛРД с.Енево много ходене но без това няма да има слука.А така това е моята слука.Поздрави и весело посрещане на 2010 година.

Еее колега,имал си добра слука и двата дена