Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

• Replies 687
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес бяхме на заек (учудвашо за този вид лов,но останаха 2 свободни места) всички си мислехме че няма заек,но видяхме над 100 шоуто беше пълно,защото бяха съборени около 15 (аз без да се хваля 2 броя

Гооолям кеф! Голямо мерси на vve и Славяновската дружинка за поканата! Отдавна не бях ходил на толкова готино гости на лов... Заешкият лов в Славяново представлява класическа подвижна (линейна)

Като служех при вас ги ловех по 2-3 на ден.Ама и много чакали и диви котки излових, а вие май за хищници не ходите.

Posted Images

И при нас лова беше много труден.

Снега хрупаше от падналия през нощта дъжд и дългоухите ставаха на 150-200 и повече метра.С малко тактика постигнахме частичен успех-

9 човека,6 заека.

post-21514-0-08901600-1292832377_thumb.jpg

Обещах да им покажа на някой колеги заешкия ми рекорд

пояснение обувки №46.1/2, ползван боеприпас ВР big game 7/0/немах други/:pardon:

post-625-0-67742000-1292879779_thumb.jpg

Той заека убав,голям ама като ти гледам убувките,май нема да може да та нахрани :D,

жив и здрав да си още по големи да трепеш.

Моето лично мнение,че заека е намалял е заради фараджиите.Лично познавам 3-ма където ходят от Винарово и имат "добра" слука

Здрасти я ми прати номера ти на лични!

Обещах да им покажа на някой колеги заешкия ми рекорд

пояснение обувки №46.1/2, ползван боеприпас ВР big game 7/0/немах други/:pardon:

post-625-0-67742000-1292879779_thumb.jpg

Голям заичок е,браво.Ас тази година само ги гледам

Ето един хубав заек и от мен ! :) Беше точно 3,5кг. изчистен (трупно) За съжаление тая година е много слаба откъм заек, почти ги няма...

Като служех при вас ги ловех по 2-3 на ден.Ама и много чакали и диви котки излових, а вие май за хищници не ходите. :D:good:

Като служех при вас ги ловех по 2-3 на ден.Ама и много чакали и диви котки излових, а вие май за хищници не ходите. :D:good:

Аз ходя ама сама птичка пролет не прави ! :pardon:

Аз ходя ама сама птичка пролет не прави ! :pardon:

Така е.Там за първи път видях фараджии.С един москвич на дълги гонеха зайците и ги блъскаха, като рискуваха и те да се изтрепят.А в ловен ден официално от една волга 4 ловци стреляха по де що шавне и като тръгна после по лозята и салкъмовите горички по1-2 заека отстреляни но не намерени, и изхабени.А чакалите бяха на глутници.Как да не ти вярвам че това което сега сте наследили вие младите ловци е опоскано ловно поле.

Така е.Там за първи път видях фараджии.С един москвич на дълги гонеха зайците и ги блъскаха, като рискуваха и те да се изтрепят.А в ловен ден официално от една волга 4 ловци стреляха по де що шавне и като тръгна после по лозята и салкъмовите горички по1-2 заека отстреляни но не намерени, и изхабени.А чакалите бяха на глутници.Как да не ти вярвам че това което сега сте наследили вие младите ловци е опоскано ловно поле.

Бил съм малък, когато това е ставало, но сега като се замисля над отделни случки и разбирам, че наистина е било така, а и запаса на полезен дивеч го доказва !

Бил съм малък, когато това е ставало, но сега като се замисля над отделни случки и разбирам, че наистина е било така, а и запаса на полезен дивеч го доказва !

87-89г.От Светлина до П.Градец района го знам наизуст.Беше пълно със зайци,фазани и диви свине.Много жалко е че са ги изтребили.Поздрави!

Ето един хубав заек и от мен ! :) Беше точно 3,5кг. изчистен (трупно) За съжаление тая година е много слаба откъм заек, почти ги няма...

Принас пък изобщо ги няма. :(