Jump to content

Mauser M96 Cal. 243 Win

Recommended Posts

Колеги Притежавам това оръжие,но не го ползвам,защото тук където ловувам има определени норми за калибър и сила за да се използва за прасета ,а главно това ловувам. Зная,че е идеална за хишник,но уви не практикувам такъв лов.В България ще свърши идеалняа работа на някой.

post-19527-1276343992_thumb.jpg

post-19527-1276344002_thumb.jpg

post-19527-1276344015_thumb.jpg

post-19527-1276344033_thumb.jpg

post-19527-1276344046_thumb.jpg

post-19527-1276344066_thumb.jpg

post-19527-1276344114_thumb.jpg

Оръжието е наистина добро. Аз имам такова с дървен приклад в кал. 300 Win.Mag. Работи се много добре с правия затвор, аналогично на Блазер-овия. Има солидно заключване на главата на болта към цевта с 16 зъба. Според мен цената, която може да търсиш не трябва да е под 2000 лв. Все пак това си е Маузер. :mail1:

Да пушлето си го бива и то доста. Имам MAUSER M 3 скоро чакам оферта за такава цев ако предложиш някаква згодна цена може и да се замисля по въпроса . Пиши къде може да се види и пипне въпросната хубавица. ( евентуално) А за цената според мен както каза колегата George

• 1 month later...
Колеги Притежавам това оръжие,но не го ползвам,защото тук където ловувам има определени норми за калибър и сила за да се използва за прасета ,а главно това ловувам. Зная,че е идеална за хишник,но уви не практикувам такъв лов.В България ще свърши идеалняа работа на някой.

Мисля че, тази пушка ще ми свърши перфектна работа. Може да ми се обадиш на 0888216747 Венци за уточнения. Надявам се да сполуча с избора на първата ми карабина, защото при пъвия ми опит с един Rossler на Виктор-biq vic излезе неушпешен, той се отметна от уговорката ни с мотива че братовчед от Испания му я бил капарирал. :D

• 2 weeks later...

След разговора ни по телефона имах доста работа / като след отпуска/, а и нали организираме и откриването утре, та чак сега сколасах да ти драсна някой ред. Преди три дена си купих една Beretta S55 хубава е и ми обещаха и един Mauser 8-ми калибър и съм и се наточил и на нея, но ако ми свалиш малко от цената на твоята ще ми стане страшен комплект :ksshunter1fe: Помисли и може да се чуем за да се разберем като се прибираш в България да ми докараш комплекта октомври.

• 3 weeks later...

Колега, мислиш ли по въпроса с цената или да се ориентирам към друго? За контакт 0888216747 Венци

Колега, мислиш ли по въпроса с цената или да се ориентирам към друго? За контакт 0888216747 Венци

Колега не съм получил нищо на лични от тебе и сега виждам.

Пиши ми на лични твоето виждане за цена

Колега не съм получил нищо на лични от тебе и сега виждам.

Пиши ми на лични твоето виждане за цена

Писах ти лични, но не знам да ли си го получил или бъркам нещо. Ако нямаш нищо ми прати телефон на SMS да ти се обадя да се разберем.

Писах ти лични, но не знам да ли си го получил или бъркам нещо. Ако нямаш нищо ми прати телефон на SMS да ти се обадя да се разберем.

0049 176 61266378

• 1 year later...