Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Отвратен съм...!

Лов било избиването на затворени между огради животни...?!

Приятели, били онези от които се печелят сребърници...?!

"Онези" пък нямат нищо против и си мислят, че т'ва е стока и се купува - приятелството...?!?!?!

И ловната тръпка се купува...?!

Подлостта, наглостта и мръснишкото ровене под чуждите кревати, на които си спал, като уважаван гост, се нарича авторитет...?!

Почвам и аз, като Слави да се чудя - аз ли не съм за тук, или тук не е за мен....?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Не трябва така да се разсъждавай, окайвай колегата Карлито с гайдити и така и не обръщай толкова навътре нещата.

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Нещата са така , защото много хора бъркат понятието интернет форум, с нещо друго, с място където може да се налага цензура, да се филтрира мнението на потребителите и т.н. Един интернет форум, като и

Отвратен съм...! Лов било избиването на затворени между огради животни...?! Приятели, били онези от които се печелят сребърници...?! "Онези" пък мислят, че т'ва е стока и се купува - приятелството.

Росене, съвсем изтрещя бре човек...?!?! Пишеш и обиждаш "потребител" , който няма как да ти отговори, по простата причина, че си му "взел думата" с временен БАН - "вързан" да биеш не е никак пичов

Posted Images

Не трябва така да се разсъждавай, окайвай колегата Карлито с гайдити и така и не обръщай толкова навътре нещата.

Ами "окайвай" го ти, току що се прибрах от гости у тях и почти нищо не му изпих и изядох.

А, нали за това са приятелите, да се "изтръскват"...?!;)

Аз съм на същото мнение, че дали в стопанство или не си плащаме и то не ни излиза малко. Мисля че преди време колега от форума беше писал, че вместо ходене по дружники и плащане на всичко е същото човек да си удари по някой приплод в стопанство, а някои и малко повече. Така че може да се обобщи - всеки сам избира къде да даде парите си, дали в стопанството или по гонки с дружинки, подхранване, обикаляне и т.н и т.н.

Има разлика от планет лов до платен лов, както и от гонка до гонка, но все пак както Генов се изпусна, повечето колеги пишещи тук , няма къде да ходят на лов и завиждат :) За окайване сме Генов да знаеш :)

Само се чака повод и се почва заяждане!

Това, че някой са си навили на пръста да се наложат над Росен Генов и само му се нахвърлят не значи, че ще успеят.

:D Бааа, ша успеят... :nea::eusa_naughty: ..... :fuck: .....

post-5181-0-82354100-1351715160.jpg

Както и "чалгата" ,така и демагогията тука е на мизерно ниско ниво - демек който не харесва квото правим ний -- значи просто ни завижда ,затова че няма кинти да си позволи тия благини.... ама това го има не само в тази конкретна тема де :pardon:

Темата е интересна и много поучителна! :drinks:

Наслука! ;)

...Наблюдението ми е,че както Росен Генов от налов.ком,така и Васил Терзийски от ***.ком се възползват от позициите си във форумите...

... и все повече си заприличват. Edited by Тони Груев

Видях снимките, но къде е този клип?

Понеже е веднъж качен и след това изтрит...

Видях снимките, но къде е този клип?

Мале и аз съм го изтървал този клип. :girl_cray2: Иначе темата е изчетох цялата . :dance2: Че г-н Генов се държи като собственик

е вярно ама ние ги знаем кои са собствениците . И ме е яд че не съм го гледал щото сега ми остава само да чета темата . :buba:

Мале и аз съм го изтървал този клип. :girl_cray2: Иначе темата е изчетох цялата . :dance2: Че г-н Генов се държи като собственик

е вярно ама ние ги знаем кои са собствениците . И ме е яд че не съм го гледал щото сега ми остава само да чета темата . :buba:

Не се бой Ванка много колеги не са гледали включително и аз както казваш само ще четем но като гледам дразгите почнали и тук. :bira:

Изключително неетично и неколегиално е да съзнаваш, че коментирайки и критикувайки някого, коментираш и критикуваш още и други хора, но въпреки всичко да продължаваш да го правиш. Когато тези хора не са ти виновни с нищо, а меко казано им се присмиваш, редно да престанеш и да се извиниш. На тези, които не разбират, казвам в прав текст: Гледайте си в чинийките и не обиждайте повече тези, които доброволно са се включили в ловна организация, била тя успешна или не, грозна или красива, истинска или фалшива. Като участник в тази организация се чувствам съпричастен към цялата група, но реакцията ми не ангажира никого.

Споделяйки в темата за лов в ДЛС Искър, никой не е искал никого да дразни. Форумът е затова, да споделяш а защо не и да се похвалиш. Казват, че несподелена радост не е радост. Комай обаче тук важи друга максима, че "най-голямата радост е злорадството".

Не отива на хора, които се наричат ловци, да се съюзяват и да отправят нападки като глутница срещу един-двама души във форума. Никой не е извършил престъпление или постъпка, която да заслужава такива коментари и такива нападки. Ако са налице некоректни подмяятания, това е лошо, но е съвсем друга тема и е проблем на общуването, а не на лова с приятели в ДЛС.

Престанете да рушите форума и добрата съсловна етика.

Хайде поздрави и наслука.

Edited by JOR8

Незнам това дали е грозно или неестетично но го качвам,добър трофей от миналата година

post-17696-0-30177200-1352291347_thumb.jpg

Е това верно е много зле!!!!

Какво ви става бе момчета??

Незнам това дали е грозно или неестетично но го качвам,добър трофей от миналата година

Абе и два дена да ви обяснявам пак няма да има смисъл.Само човек с извратено съзнание би правил такива снимки (освен ако не са с научна цел) ама щом си толкова ..........да я публикуваш, едва ли си от БАН.

ИЗРОДИ!!!

Поздрави и наслука

Това има,това качва човека,макар,че всички сме я виждали тази гледка и никои не се дърпа от нея.Иначе трофея е много добър.За информация,ако може само колко санта и къде е отстрелян.

Е това верно е много зле!!!!

Какво ви става бе момчета??

Яворе, ако момчето я беше изплакнал на чешмата преди да я снима, щеше да изглежда по-малко страховита, тази глава. В неделя и аз имах задача да обработя една такава, при което всички домашни люде зачезнаха кой къде свари. В крайна сметка, трофейчето е добро, ама колегите да слагат червени точки, щото форума се чете и от деца и от жени. А Хелоуин мина. :buba:

Edited by JOR8

Колеги не публикувайте такива снимки че тук е пълно с природозащитници, "ловци" и малки деца

Поздрави на всички

Наслука

Яд ме е, че колегата заради когото тръгна тази полемика си изтри снимката.На снимката се виждаше отрязаната глава, неодрана, на глиган върху зелена трева, и беше в такъв изглед ,че не се виждаха кървищата а трофеят изпъкваше и изглеждаше много добре.Веднага се намериха пишман моралисти които не могат да различат кое е правилно и кое не , но се опитват да се правят на такива каквито не са.Единия даже сравни тази снимка със свински "топки" (снимката още си седи няколко страници назад) .Въпросът ми в по-предния пост беше към колегите които оплюха въпросната снимка на главата, какво ще е различното ако тази глава се препарира и е на стената? Ще си изглежда все така както на снимката но тогава вече няма да е неуважение към животното ( а не към трофея както писа някой) ..........абе както писах и да обяснявам пак няма смисъл.

Поздрави и наслука

Ххахахахахаах Имаме си нова порода ловци-природозащитници :)

п.с. Тоя форум, до преди 5-6 години беше много по добър. Навъдиха се сякви чешити. Лично мнение !

Точно така колега,много природозащитник много нещо.Браво на колегата за хубавия трофей и неслушай какво ти говорят "моралистите" НАСЛУКА :)

Edited by lovec_89

И аз имам една хубава глъва за пуказване но незнам какво щте стане ако я пусна

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.