Jump to content

Модераторско кошче

Recommended Posts

Пишете по темата, ако има какво да кажете !

За кучета си говорете в темите създадени за тази цел.

СПАМ няма да се толерира по никакъв начин в този форум !

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Нали знаеш...мъка е! :D Подскачат хората като ощипани девойки...

...ама то в стопанствата и около стопанствата не е вар да се ловува с тях...то на такива места и с дакели лов става!

Но всичко вече сме го коментирали и влачили,хората които са в лова и наистина им разбират главите (много ама наистина много повече от моята и на повечето колеги тук) спряха да ги гледат...сигурно,па не са случили на куче! :)

Иначе аз не съм професионален,а и повече мои кучета които съм дал, са подарък...и дори да не станат,хората не съм ги върнал назад!

Нито съм излъгал някой от тях...

Не си професионалист, и никога няма да бъдеш нещо повече от интернет драскач,тия кучета дето си дал подарък защото кучката у двора окучи без да знаеш от коя помивка са е много голямо героиство .Пишеш за лъжи за мъка ,а тебе те мъчи нещо, кой с какво излъга?.Да се занимаваш с коя и да е порода родословни кучета е скъпо и отговорно начинание което твойта малка главица нема как да разбере ,и тия ловни стопанства последно имали прасета около тях или няма ?и накрая Дакела е една страхотна порода ,но това ти нема как да го знаеш щот в брацигово ги нема много а ти едва ли си мърдал некаде другаде

Не си професионалист, и никога няма да бъдеш нещо повече от интернет драскач,тия кучета дето си дал подарък защото кучката у двора окучи без да знаеш от коя помивка са е много голямо героиство .Пишеш за лъжи за мъка ,а тебе те мъчи нещо, кой с какво излъга?.Да се занимаваш с коя и да е порода родословни кучета е скъпо и отговорно начинание което твойта малка главица нема как да разбере ,и тия ловни стопанства последно имали прасета около тях или няма ?и накрая Дакела е една страхотна порода ,но това ти нема как да го знаеш щот в брацигово ги нема много а ти едва ли си мърдал некаде другаде

Промивки,непромивки...поне не ги карам с ферибот! :D :D :D

п.с

И само да поясним...ако да бия 400км и да заплодя на някое определено куче...е случайна скачка според теб,няма какво да коментираме...и съответно 'драскача" ставаш ти!!

Edited by brakoniera2

• 2 weeks later...

Честит празник на всички :drinks:

Опитвам се да вникна и разбера позициите по темата, които са изразили привържениците на този обичай и не мога да ги разбера...

Странно ми е, как сте против Европа и правилата, които там съществуват и се спазват безпрекословно. Не разбирам как сте против, а всички искате да работите и живеете там...?

Децата или внуците ви живеят или работят там или искат да заминат, ако още не са го направили...?!

Всички искате да живеете като тях, да работите като тях, да получавате заплати като техните, а не ви харесват европейските правила и закони...?

Нещо не разбирам каква е таи логика...?

Сетих се за един популярен български израз, който е с двуяко значение и се използва и за циганите :

''Хубава работа, ама българска /циганска/''

Така стоят нещата, сигурен съм, че някой ще се сетят как хуманно са си пуснали кучетата, по една или друга причина в гората или на улицата, да се оправят сами.

След това недоволствате, че имало бездомни кучета по улиците !

Всичко опира до възпитание, образование и много други неща, които се научват в първите години от живота ни.

Средата в която живеем, също оказва решаващо влияние върху формирането на идивида, като на първо място е семейството.

Показателно е, къде се почитат и прилагат подобни обичаи...

До сега не съм чул такива обичаи да има в големите градове на страната...?!

Честит празник РОБИ!! казвам РОБИ защото е истина.и когата честитиш 3-ти МАРТ развей Българското знаме ане някакви халби.традициите са това да ни показват кои сме!казваш ,че всички искат да работят в Европа.че нали тЕвропа ни унищожи заводите ,армията и с.стопанстов ,че да работят техните фабрикиа ние да сме роби.какво направи Европа?раздели Сан Стефанска България за да сме им зависими.и сега ще ни налага разни гейски и кръвосмешателски закони.като тие скъпа Европата живей там.

Edited by rinklov

Честит празник РОБИ!! казвам РОБИ защото е истина.и когата честитиш 3-ти МАРТ развей Българското знаме ане някакви халби.традициите са това да ни показват кои сме!казваш ,че всички искат да работят в Европа.че нали тЕвропа ни унищожи заводите ,армията и с.стопанстов ,че да работят техните фабрикиа ние да сме роби.какво направи Европа?раздели Сан Стефанска България за да сме им зависими.и сега ще ни налага разни гейски и кръвосмешателски закони.като тие скъпа Европата живей там.

Съжалявам, че се чувстваш така, но явно кой каквото сам си направи, никой друг не може да му помогне !

Моето семейство и близките ми живеем в България и се чувстваме добре и сме щастливи !

Ходим в Европа за удоволствие и на почивка.

Не прави генерални изводи, само от собствената си камбанария, защото е смешно да даваш определения за други без да ги познаваш и без да мислиш !

Как се чувстваш ти лично си е изцяло твое усещане и не касае по никакъв начин голяма част от хората, които живеят в България !

Не вярвам тези хора, които определяш като роби, да се интересуват какво мислиш за тях и как ги определяш !

П.П. За знамето си прав, добавих го.

......

Не прави генерални изводи, само от собствената си камбанария, защото е смешно да даваш определения за други без да ги познаваш и без да мислиш !

.....

Прави ми впечатление , че доста често в постовете си употребявате изрази като "всички вие" .

Сещам се и за един популярен в България израз - двоен аршин .

Последното по повод България и членството и в ЕС.

Честит празник!

Прави ми впечатление , че доста често в постовете си употребявате изрази като "всички вие" .

Сещам се и за един популярен в България израз - двоен аршин .

Последното по повод България и членството и в ЕС.

Честит празник!

Употребявам го умишлено, защото това е позиция на ръководството на форума, тоест не е моя лична, а е израз на политиката на този форум !

Личната ми позиция се покрива на сто процента с колективната - на ръководството на форума.

Когато говоря само от собствено име, позицията ми по отношение на подобни ''изцепки'' е доста по крайна и категорична !

Съжалявам, че се чувстваш така, но явно кой каквото сам си направи, никой друг не може да му помогне !

Моето семейство и близките ми живеем в България и се чувстваме добре и сме щастливи !

Ходим в Европа за удоволствие и на почивка.

Как се чувстваш ти лично си е изцяло твое усещане и не касае по никакъв начин голяма част от хората, които живеят в България !

Не вярвам тези хора, които определяш като роби, да се интересуват какво мислиш за тях и как ги определяш !

П.П. За знамето си прав, добавих го.

известно време само четях какво пишеш.пишеш личната позиция се покривала с колективната.че то май само ти няколко клакйори си правите аплаузите.нали знаеш ,че колиективната отговорност води до лична безотговорност.започна да звучиш като виц.а стига се прави на ментор.и остави хората да се изказват както желаят.а мене са ме възпитавали да обичам България.

Edited by rinklov

Употребявам го умишлено, защото това е позиция на ръководството на форума, тоест не е моя лична, а е израз на политиката на този форум !

Личната ми позиция се покрива на сто процента с колективната - на ръководството на форума.

Когато говоря само от собствено име, позицията ми по отношение на подобни ''изцепки'' е доста по крайна и категорична !

Не ми стана ясно кое е "изцепки" ?

Не ми стана ясно кое е "изцепки" ?

Ти чувстваш ли се роб ?

Оприличаваш ли се на такъв и искаш ли да бъдеш предствен от някой друг като такъв ?

Това, че някой мислят, че са такива, не прави автоматично всички такива !

Дано си ме разбрал.

известно време само четях какво пишеш.пишеш личната позиция се покривала с колективната.че то май само ти няколко клакйори си правите аплаузите.нали знаеш ,че колиективната отговорност води до лична безотговорност.започна да звучиш като виц.а стига се прави на ментор.и остави хората да се изказват както желаят.а мене са ме възпитавали да обичам България.

Не искам да влизам в полемика с теб, защото ми е омръзнало да водя безсмислено обречени спорове !

Поне пиши грамотно и правилно, не е толкова трудно, има доста помощни програми, за тези които не знаят как се пише на български език !

Неграмотността не е порок, но е смешно да се правиш на патриот и родолюбец, а да не можеш да пишеш на правилен български език !

Предполагам, че вече си седнал на празничната маса и затова, пийте си питиетата и почитайте празника както намерите за добре.

Избягвай да даваш определения и да правиш квалификации, за неща които не разбираш !

Ако нещо или някой не ти харесва по определени причини, просто смени канала и се чувствай щастлив...

Не искам да влизам в полемика с теб, защото ми е омръзнало да водя безсмислено обречени спорове !

Поне пиши грамотно и правилно, не е толкова трудно, има доста помощни програми, за тези които не знаят как се пише на български език !

Неграмотността не е порок, но е смешно да се правиш на патриот и родолюбец, а да не можеш да пишеш на правилен български език !

Предполагам, че вече си седнал на празничната маса и затова, пийте си питиетата и почитайте празника както намерите за добре.

Избягвай да даваш определения и да правиш квалификации, за неща които не разбираш !

Ако нещо или някой не ти харесва по определени причини, просто смени канала и се чувствай щастлив...

когато някой ти каже истината в очите започваш "пиши грамотно" много те боли от истината.а дали ще седна на празнична маса е мой а не твой проблем!а поне да беше отишъл в църквата да запалиш свещичка за загиналите,че да можеш ти да седнеш да ядеш и да пиеш.ясен си като бял ден след като не слагаш българското знаме.това е олицетворението на "забравил".не всеки в БГ може да е бил комсомолски секретар или "ШОФЕР" на некой партиец.неграмотно ти ги написах.

когато някой ти каже истината в очите започваш "пиши грамотно" много те боли от истината.а дали ще седна на празнична маса е мой а не твой проблем!а поне да беше отишъл в църквата да запалиш свещичка за загиналите,че да можеш ти да седнеш да ядеш и да пиеш.ясен си като бял ден след като не слагаш българското знаме.това е олицетворението на "забравил".не всеки в БГ може да е бил комсомолски секретар или "ШОФЕР" на некой партиец.неграмотно ти ги написах.

Наистина ли не се усещаш, че прекаляваш или просто питиетата са ти в повече ?

Колеги днес ГОЛЕМИЯ ПРОТИВНИК на заграждения и капани Васил Паница заедно с група ловци от с.Цалапица беше заловен да незаконен улов на живи зайци с мрежи в заграден лозов масив в района на ловна дружинка с.Огняново,общ.Пазарджик.В мрежите са били открити 8 бр. зайци.Е, има ли по—голям бракониер от този педал.Крадеца вика дръжте крадеца.Явно аршина с който мери е различен в зависимост от коя камбанария гледа.Гледайте по телевия ТЕЛЕКАБЕЛ -Пазарджик.Пълен боклук интигант е този бастун.

Колеги днес ГОЛЕМИЯ ПРОТИВНИК на заграждения и капани Васил Паница заедно с група ловци от с.Цалапица беше заловен да незаконен улов на живи зайци с мрежи в заграден лозов масив в района на ловна дружинка с.Огняново,общ.Пазарджик.В мрежите са били открити 8 бр. зайци.Е, има ли по—голям бракониер от този педал.Крадеца вика дръжте крадеца.Явно аршина с който мери е различен в зависимост от коя камбанария гледа.Гледайте по телевия ТЕЛЕКАБЕЛ -Пазарджик.Пълен боклук интигант е този бастун.

Ако се окаже, че нещата не са такива, каквито ги представяш ще се наложи да те извадя от анонимност, за да може засегнатото лице да ти потърси отговорност по съответния законен начин !

Интересно какво може да представи един кабелен оператор...

Питай лично Паница ако не вярваш.За случая знаят всички органи в Пловдив+костативен протокол от ДГС -Пазарджик

Питай лично Паница ако не вярваш.За случая знаят всички органи в Пловдив+костативен протокол от ДГС -Пазарджик

Ще изчакам да чуя мнението на компетентен орган, който има право да прави такива неща.

Предупреждението за съдействие и разкриване на самоличността си остава !

Не харесвам, когато някой раздава квалификации и отправя обиди към друг по подобен начин !

Всеки трябва да си носи лична отговорност за приказките или нещата, които пише в публичното пространство !

А кабеларката е наппрадила репортаж за случая.Ще го дават утре в 19.00 часа.Гледай.

Не си бил на мястото така не заплашвай.Утре ще чакам твоите извинения

Не си бил на мястото така не заплашвай.Утре ще чакам твоите извинения

Какви заплахи ти се привиждат, аз говоря за отговорност, ти ми пишеш за заплахи !

Само за една използвана обидна дума в първия ти коментар, по правилата на този форум трябва да получиш наказание !

Обидения може и трябва да те осъди, но си мислите че сте анонимни и това няма да се случи...

Толкова сте наивни, ти и такива като теб, че повече няма на къде...

Даже и телефона си написал където да те намерят, при това съвсем сам !

Считай този коментар за официално предупреждение !

Явно яко си зад Паница и НЛРС

Явно отново си се объркал и то много, ама какво ли може да се очаква от подобни потребители...

Коментарите отиват в СПАМ-а, защото не са по темата !

Да ви питам г-н Генов. Убитите майки по време на лова в Твърдица, браконерство ли са?

Или може би групата с която бяхте на лов не познава животните?

Да речем, че някой се е объркал, глоба платихте ли?

Да ви питам г-н Генов. Убитите майки по време на лова в Твърдица, браконерство ли са?

Или може би групата с която бяхте на лов не познава животните?

Да речем, че някой се е объркал, глоба платихте ли?

Ти как мислиш...?

Видях, че си 78 набор, това обяснява всичко...

Пишете по темата, ако наистина можете да кажете нещо съществено !

Като гледах участниците в репортажа, ми става все по-ясно как ще се развият нещата за в бъдеще :)

Въпросите бяха реторични.

Ти как мислиш...?

Видях, че си 78 набор, това обяснява всичко...

Пишете по темата, ако наистина можете да кажете нещо съществено !

Като гледах участниците в репортажа, ми става все по-ясно как ще се развият нещата за в бъдеще :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.