Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2018

Recommended Posts

Защо са направили по този начин темите да се четат и одговорите да не излизат на страници като преди и да се четат деректно или аз нещо съм преебал и на мен ми излизат ,първо ника на потребителя и ако изкам да прочета какво е написал ,кликам на одговора за да го видя. Извенявам се но не се справям много добре с компа та затова питам. :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Защо са направили по този начин темите да се четат и одговорите да не излизат на страници като преди и да се четат деректно или аз нещо съм преебал и на мен ми излизат ,първо ника на потребителя и ако изкам да прочета какво е написал ,кликам на одговора за да го видя. Извенявам се но не се справям много добре с компа та затова питам. :angry:

Предполагам, че случая е аналогичен с този - http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=11947

Редактирано от indi ®

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, колеги обърнете внимание на раздел ловни пушки, темата в началото за ИЖ 27 на Геовел. Към края някакъв елемент с ник БРАКОНИЕРА тотално обижда целия форум. Не съм съгласен с това. Обърнете внимание, вземете му мярката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Моля, колеги обърнете внимание на раздел ловни пушки, темата в началото за ИЖ 27 на Геовел. Към края някакъв елемент с ник БРАКОНИЕРА тотално обижда целия форум. Не съм съгласен с това. Обърнете внимание, вземете му мярката.

Взехме му мярката :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалла, колега, евалла...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да променя някои настройки? Примерно: Пушките вече не отговарят на действителността, има и две нови кучета и съм планирал да взема четвърто за подземен лов?Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Как мога да променя някои настройки? Примерно: Пушките вече не отговарят на действителността, има и две нови кучета и съм планирал да взема четвърто за подземен лов?Поздрави.

Като си редактираш профила

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да задам въпрос незнам само към кой да се обърна предполагам модераторите,но ако не е за вас извинявам се! Значи питането е следното.... Преди време виждахме и клипове в сайта,но сега се пробвах да кача и не успях. Може ли да се качват клипчета било от Gsm или фотоапарат или не? Ако не може защо не помислите за галерия за клипове,предполагам,че ще е доста интересна и посещавана. НАСЛУКА!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Искам да задам въпрос незнам само към кой да се обърна предполагам модераторите,но ако не е за вас извинявам се! Значи питането е следното.... Преди време виждахме и клипове в сайта,но сега се пробвах да кача и не успях. Може ли да се качват клипчета било от Gsm или фотоапарат или не? Ако не може защо не помислите за галерия за клипове,предполагам,че ще е доста интересна и посещавана. НАСЛУКА!

Прекалено много се натоварва съвръва с клипове. Има прекалено много сайтове за безплатен обмен на видео клипове които могат да се използват. vbox7 за по-малки, или youtube и google video за филми до 1ГБ!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Прекалено много се натоварва съвръва с клипове. Има прекалено много сайтове за безплатен обмен на видео клипове които могат да се използват. vbox7 за по-малки, или youtube и google video за филми до 1ГБ!

Благодаря много за информацията ще се регна и ще качвам там.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги наблюдавам с някой изключения някаква апатия от ваша страна!

Що не огледате форума и не го почистите от плявата, като например:

http://www.nalov.com/forum/index.php?showt...mp;#entry177258

http://www.nalov.com/forum/index.php?showt...mp;#entry177281

http://www.nalov.com/forum/index.php?showt...mp;#entry177280

Да не говорим, че не им ме мястото там където са поставени!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още има специално създадена тема откраднати и загубени кучета, а колеги на които искренно съчувствам създават отделни теми за своите кучета! Така след време темите им изостават назад и не могат да се откриват лесно за сверка ако е намерено някое куче

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите са в (ловна) комадировка :( Като се появят ще вземат мерки :) И в раздела за пушки има 4-/четири/ теми за ТИКА...Никой не си дава труд да потърси и да прочете :D ..и хоп - пуска нова тема :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам 33% предупреждение,след какъв период ще мога да пиша отново.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако имам 33% предупреждение,след какъв период ще мога да пиша отново.

Ами ако е само това, ти просто си предупреден и пак ще можеш да пишеш , много потребители имат такива проценти и си пишат спокойно.Стига да няма ограничение за публикуване ,след преглед от Модератор или забрана за писане за ... дни.

Но като гледам ти нямаш никакви проблеми.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами ако е само това, ти просто си предупреден и пак ще можеш да пишеш , много потребители имат такива проценти и си пишат спокойно.Стига да няма ограничение за публикуване ,след преглед от Модератор или забрана за писане за ... дни.

Но като гледам ти нямаш никакви проблеми.

При мен процента е същия и във първите дни коментарите ми вървяха след преглед от модератор, но от няколко дни коментарите ми не излизат.Не виждам причина да е така,но ако има такава според модератора,моля кажете до кога съм наказан .Пожелавам весело посрещане на Новата 2009 НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ :rolleyes::drinks::D:(:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
При мен процента е същия и във първите дни коментарите ми вървяха след преглед от модератор, но от няколко дни коментарите ми не излизат.Не виждам причина да е така,но ако има такава според модератора,моля кажете до кога съм наказан .Пожелавам весело посрещане на Новата 2009 НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ :p:D;):D :D

Вече не си ''наказан'' :o

Честита Нова 2009 година :rofl:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздела за пушки има питане за някаква помпа на Ремингтон и след това подигравка с нас от някакъв новорегистриран ма..ум..к. Може ли да бъдат взети мерки?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В раздела за пушки има питане за някаква помпа на Ремингтон и след това подигравка с нас от някакъв новорегистриран ма..ум..к. Може ли да бъдат взети мерки?

темата си е чудесна, майтап да става :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен "стария" начин на прегледа на коментарите ми беше по-удобен, по-бърз и опростен. Защо трябваше да променят работата, не зная.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И на мен "стария" начин на прегледа на коментарите ми беше по-удобен, по-бърз и опростен. Защо трябваше да променят работата, не зная.

Не е променяно нищо - може би проблема е този

http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=11947

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега,като се порових изтази тема гледам,че някой споменава моя ник??? и бих искал някой админ да ми покаже,ако може какво точно съм писал в тази тема,че несе сещам. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Сега,като се порових изтази тема гледам,че някой споменава моя ник??? и бих искал някой админ да ми покаже,ако може какво точно съм писал в тази тема,че несе сещам. ;)

Доста хора са с ник включващ бракониер...

Отиваш в меню потребители - горе в дясно зеленичко, после търсиш с опция "съдържа" и напиши brakonier или бракониер - и ще видиш за какво става дума :killmyselve: . Никой вече не си спомня за кой точно бракониер е ставало дума - мненията са изтрити.

Редактирано от xumepa

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.