Jump to content

Питане към модераторите

Recommended Posts

Това е отделен форум и трудно се редактира.

Сложи някаква снимка, пък след това можеш да добавяш каквото решиш.

Ако искаш има по-лесен начин, пишеш във форума за ловни кучета нова тема за продажба и после ти я местя където трябва :)

Това важи само за теб, да не започнат сега всички да го правят :cap:

П.П. Вярно не може без снимка, преди пробвах от моя профил /администраторски/ и затова се получаваше без снимка. Сега пробвах от нормален профил и видях че не става без снимка.

Благодаря, ще го направя, но въпроса е да се промени за да могат всички с лекота да публикуват обяви.Тогава оттатък където са останали долу-горе само обявите ще спрат да цъкат стотинките.

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Абе, истината ще е някъде по средата, както обикновено... А от ситуацията всички сме губещи, според мен - форумът загуби някои от основните си участници, някои теми се "поуспаха".... Остана един "не

Така да бъде,но ако ги нямаше опърничавите с бунтарски дух хора...онези,неспазващи правилата.... твърдоглавите,оптимистите и вярващите в "невъзможното" то още щяхме да ме под Турско робство. Поздр

Не съм учуден от този отговор.Първо вие като зрял,ерудиран и образован г-н Генов не смятам,че честно да слагате под общ знаменател всичката младеж.Това са много млади хора от 7г до 32-33г.Не смятам за

Posted Images

Благодаря, ще го направя, но въпроса е да се промени за да могат всички с лекота да публикуват обяви.Тогава оттатък където са останали долу-горе само обявите ще спрат да цъкат стотинките.

Нали знаеш, че не харесвам да се пълни форума само с обяви и затова сменихме начина на публикуването им. Сега, ако няма интерес към обява и няма коментари към нея, системата автоматично я трие е не пълни форума излишно.... :)

Ние си имаме достатъчно средства, за да чакаме някакви дивиденти от форума, за разлика от други... :cap:

Ще пиша на поддръжката да пробват възможността да се публикуват обяви и без да има снимки към тях.

Напълно подкрепям Анди и се споделям неговото мнение.

Относно това, че обявите за форума не са важни също съм съгласен, но те водят потребители. Нещо като цигарите в хранителен магазин. Не се печели от тях почти нищо, но ако няма цигари .......

Добре е да се помисли над това. Трябва да е удобно и уютно на потребителите.

Edited by П. Бонев

Напълно подкрепям Анди и се споделям неговото мнение.

Относно това, че обявите за форума не са важни също съм съгласен, но те водят потребители. Нещо като цигарите в хранителен магазин. Не се печели от тях почти нищо, но ако няма цигари .......

Добре е да се помисли над това. Трябва да е удобно и уютно на потребителите.

Ще помислим и ако е възможно, обявите ще могат да се пускат без задължителната снимка.

• 3 months later...
  • 2 months later...

Опитвам се да кача обява, но ми дава че не мога да публикувам...

Да,обаче не мога да кача снимки.Дава ми че са големи.

Да,обаче не мога да кача снимки.Дава ми че са големи.

Трябва да ги намалиш и ще стане. Снимките трябва да се качат в обявата, а не като линк към друго място.

• 1 month later...
От известно време се опитвам да харесам мнения на колеги но ми излиза че съм достигнал лимита да попитам какъв е той.
От известно време се опитвам да харесам мнения на колеги но ми излиза че съм достигнал лимита да попитам какъв е той.

Лимита е 10 харесвания за 24 часа.

• 3 weeks later...

Здравейте!

Има ли възможност темата ми от раздел 'Хладно оръжие' да бъде преименувана на "Tocci Custom Knives-One Man,One Knife!

Благодаря!

Здравейте!

Има ли възможност темата ми от раздел 'Хладно оръжие' да бъде преименувана на "Tocci Custom Knives-One Man,One Knife!

Благодаря!

В този форум пишем на български език, но щом е за темата на майстор и това е нещо като слоган за теб и работата ти, ще изпълня твоето желание :cap:

Качих тема в категория обяви и след качването и ми изписа,че е не възможно/грешка в сървъра/ или нещо от сорта, а след това виждам и двете обяви качени,защото след като ме отхвърли първия път пробвах втори и резултата беше същия.Молбата ми е ако може едната да бъде изтрита макар, че я заключих.

Качих тема в категория обяви и след качването и ми изписа,че е не възможно/грешка в сървъра/ или нещо от сорта, а след това виждам и двете обяви качени,защото след като ме отхвърли първия път пробвах втори и резултата беше същия.Молбата ми е ако може едната да бъде изтрита макар, че я заключих.

Изтрих дублираната тема,

Изтрих дублираната тема,

Благодаря Росене и весели Великденски Празници.

• 1 month later...

Едно въпросче към ръководството , понеже исках да пусна една обява в раздел оръжие и ми пише горе в дясно , че не мога да пусна нова тема ..... , та къде е причината ..... ? Благодаря

Едно въпросче към ръководството , понеже исках да пусна една обява в раздел оръжие и ми пише горе в дясно , че не мога да пусна нова тема ..... , та къде е причината ..... ? Благодаря

В раздел оръжия, както и в другите основни раздели не се пускат обяви ! Има си тема за обяви и там си избирате в коя под тема да си пуснете обявата. Ако прочетете и няколко страници назад в тази тема всичко това е обяснявано многократно.

• 3 weeks later...

Питане към админа.

Понеже видях един ваш пост , че във форума се пише на Български та искам да попитам възможно ли е за това което е на Английски да се преведе на Български ?

....и как да си намаля снимка която искам да ползвам за аватар ?

Предварително благодаря?

Питане към админа.

Понеже видях един ваш пост , че във форума се пише на Български та искам да попитам възможно ли е за това което е на Английски да се преведе на Български ?

....и как да си намаля снимка която искам да ползвам за аватар ?

Предварително благодаря?

Ако имаш предвид форума автоматично да превежда от английски на български - не може, но има гугъл преводач, който може да се ползва, като този превод е доста смешен :)

Снимката можеш да си намалиш или редактираш с някоя програма за фото обработка и визуализация на снимки, като например Picasa

• 2 weeks later...

Не излизат коментарите ми,стоят тези отпреди 2 дни,пиша за митинга днес няколко пъти а на челната страница стои коментара на Любо от 17.06.,вместо моя от 19.06.,пиша за дружествата днес,а стои темата за лова в Балчик пак от 17.06 вместо моята от 19.06.?Ето този коментар излезе веднага преди да го редактирам,а другите-не!

Благодаря

Edited by чичо Скруч

Не излизат коментарите ми,стоят тези отпреди 2 дни,пиша за митинга днес няколко пъти а на челната страница стои коментара на Любо от 17.06.,вместо моя от 19.06.,пиша за дружествата днес,а стои темата за лова в Балчик пак от 17.06 вместо моята от 19.06.?Ето този коментар излезе веднага преди да го редактирам,а другите-не!

Благодаря

Всичко е наред с профила ти. Имаше няколко празни коментара в тази тема за митинга, които са изтрити.

Погледни ТАЗИ регистрация във форума и реши коя от двете искаш да ти оставя.

Според правилата на този форум, не можеш да имаш повече от една регистрация !

• 1 month later...

Защо от 1 200 - 1300 харесвания са ми останали 8 и защо от 200 - 300 коментара имам 4 ....................и защо имам ягдтериер ?

Защо от 1 200 - 1300 харесвания са ми останали 8 и защо от 200 - 300 коментара имам 4 ....................и защо имам ягдтериер ?

Нещо си объркал...

Имаш 482 коментара и 1212 харесвания, това се вижда в профила ти. Написал си, че имаш бараци.

Смени браузъра и пробвай пак.

• JOR8 featured this topic