Jump to content

Кучето ми куца мнения и съвети

Recommended Posts

Здравейте Бретона ми Арчи започна ду куца в началото на септември със заден ляв крак И започнах ходене по мъките Анални жлези Ухапване от кърлеж рентгени изледвания и тн След всяка диагноза срока за оправяне е няколко дни Днес последно диагнозата беше скъсани колянни връзки Лечението -операция без 100% гаранция Кучето ми е на 2 години Диагнозите са от различни ветове Като всеки отрича начина на лечение на предишните

??????????????????????????

При такава диагноза- скъсани връзки, лечението е само оперативно. 100% гаранция никой лекар нама да ти даде, но е абсолютно възможно кучето да севъзстанови напълно, особено ако диагнозата и лечението са адекватни. Като ветеринарен лекар ще ти кажа следното: познавам колега ветеринарен лекар който е СПЕЦИАЛИСТ- ОРТОПЕД във Варна. Ако проявяваш интерес ще ти дам адреса му . Той гарантирано ще ти отговори на въпроса защо кучето ти куца и ще ти помогне да решиш проблема. Човекът е специализирал ветеринарна ортопедия и е един е най-добрите в България, да не кажа най-добрия.

Здравейте Бретона ми Арчи започна ду куца в началото на септември със заден ляв крак И започнах ходене по мъките Анални жлези Ухапване от кърлеж рентгени изледвания и тн След всяка диагноза срока за оправяне е няколко дни Днес последно диагнозата беше скъсани колянни връзки Лечението -операция без 100% гаранция Кучето ми е на 2 години Диагнозите са от различни ветове Като всеки отрича начина на лечение на предишните

??????????????????????????

И мойто имаше такъв проблем и се оказа схващане.Биха му една инжекция и след два часа тичаше като преди.
  • 3 months later...

И мойто имаше такъв проблем и се оказа схващане.Биха му една инжекция и след два часа тичаше като преди.

моето имаше същия проблем и му бих 5 инжекции Нивалин.При мен помогна.Успех

Колеги, в темата вече споделят три различни диагнози. Моля, не смесвайте нещата и не ги сравнявайте. Много често се случва да се приложи лечение предложено от форума на пациент с подобна симптоматика, но различна диагноза и заболяването се усложнява.

Нека, когато някой отвори тема с конкретен въпрос, да отговарят ветеринарните лекари от форума

лек ден :)

Госпожо от октомври ветеринарите на форума не отговарят.Аз лично съм изказал мнение не съм дал съвет.Хубаво е че има вет лекари във форума, ама ние как да разберем кои са.Да си напишат пред името.И пак ви казвам форумът е за споделяне и обмяна на опит и не виждам с какво сме сгрешили. :(

Госпожо от октомври ветеринарите на форума не отговарят.Аз лично съм изказал мнение не съм дал съвет.Хубаво е че има вет лекари във форума, ама ние как да разберем кои са.Да си напишат пред името.И пак ви казвам форумът е за споделяне и обмяна на опит и не виждам с какво сме сгрешили. :(

Аз виждам че има мнение от ветеринар в темата , но няма обратен отговор от колегата пуснал темата. След като незнаем докъде е стигнал проблема с кучета, няма как да изразяваме мнение.

Ще помоля колегите ,който търсят съвет , в последствие да информират как се развиват нещата , а не след първия пост да остават въпросителни.

Edited by марина

Михалев, дайте малко подробности;

Как точно стана, какъв е режима на кучето, имало ли е температура, какви лечения и препарати са прилагани

с какво е хранено, добавки,ваксини ,дати, къде лежи, родителите здрави ли са?преди това боледувало ли е и т.н.

Всяка информация ще е изключително полезна !Ще се опитам да помогна без да навредя.

Благодаря на всички Арчи е здрав като камък-благодарение на клиника Д-р Дулитъл и Доц Панайотов

Благодаря на всички Арчи е здрав като камък-благодарение на клиника Д-р Дулитъл и Доц Панайотов

Това е чудесно, но разкажи все пак какво се случи , потвърдиха ли диагнозата ,имаше ли операция?