Jump to content

Ръчни хъбове за фронтера.

Guest marinhaker1287963872
 Share

Recommended Posts

Реших да си сменя автоматичните хъбове с ръчни ето на каво се спрях:

AVM-даже имат нов дизайн :D

тези са същите като на мойто исузо. бачкат перфектно

тези са същите като на мойто исузо. бачкат перфектно
колега на каква цена са и откаде мога да си купя и аз ?

Guest marinhaker

Ще поразпитам,защото аз ги взимах от трети лица,цената е около 460лв комплекта.Вече ги тествах просто автоматичните нищо не струват пред тях.

И аз съм с такива .Вземах ги от Реал-Ковачев-Пловдив , до Метро -дето прави Г-класите за състезания.

Не са се строшили вече 2 години ,въпреки ,че пукат и тракат , като на умиране. Добри са .

Ще поразпитам,защото аз ги взимах от трети лица,цената е около 460лв комплекта.Вече ги тествах просто автоматичните нищо не струват пред тях.

Цената е повече от добра. По магазините стигат хилядарка

Guest marinhaker

Питах в оторизирани магазини на опел,цената на ръчните бяха от порядъка на 700лв-бр,а автоматичните -980лв-бр.

Направо да паднеш от смях. :D:p

• 3 months later...
Guest marinhaker
Каква ти е идеята да смениш автоматични с ръчни хъбове?Кое им е предимството?

Предимството на ръчните е много по Голямо от автомата.Поне разчиташ на тях 100%

погледни

ТУК!!!

Edited by marinhaker

• 2 years later...

колеги някои имали телефона за враска са този които ги продава рачните халбови че и моите на там варвят за смяна са

• 3 months later...

Здравейте колеги,някои може ли да ми даде актуална информация за тези ръчни хъбове,къде ги имат и на каква цена са?а и още нещо,какво е предимството им пред ръчните???

Здравейте колеги,някои може ли да ми даде актуална информация за тези ръчни хъбове,къде ги имат и на каква цена са?а и още нещо,какво е предимството им пред ръчните???

Ако си от Плевенския край пиши ми на лични или на вносителя Гладиатор Пловдив///Реал-Ковачев-Пловдив .Аз специално съм сложил няколко такива на колеги и са доволни,за жалос на един му ги откраднаха пред тях.

• 1 year later...

Реших да си сменя автоматичните хъбове с ръчни ето на каво се спрях:

AVM-даже имат нов дизайн smile.gif

колко струват и от каде си ги взел че и аз си търся.

• 4 weeks later...

Виж във фронтераджийския форум Куздов - > внася от Китай ръчни хъбове на по-тънка цена. Аз от две години съм с такива и много съм доволен от представянето им

• 1 month later...

Не купувай такива боклуци, точно една година ги карах и финал.В момента на покупката знаех ,че така ще се развият нещата, при вида на ''материала''/ боклука / от който са произведени.Отделно си тракаха/ изтърваха/ и ме дразнеха.Имам много забележки и по начина на констроиране, особено външната капачка направена от нещо като цам ,хваната с едни тънки и дълги болчета. След второто завиване и развиване, примерно да убереш луфта на лагера започват да се късат или да превърта ключа в леглото.Гледах скоро едни Китайски много по кадърно направени, явно копия на АISIN, а и значително по евтени. От 6 месеца карам с блокирани автомати, няма тракане ,няма удари ,е вдигна разхода с литър и нещо но съм бетон и имам двйно когато реша без да слизам или да спирам ,само бутам лоста.

... От 6 месеца карам с блокирани автомати, няма тракане ,няма удари ,е вдигна разхода с литър и нещо но съм бетон и имам двйно когато реша без да слизам или да спирам ,само бутам лоста.

Ами и аз стигнах до същия извод.Карам с постоянно зацепени хъбове, които някога са били автоматични и нямам никакъв проблем.Така де, няма как да се счупи нещо, което го няма.Разхода на гориво едва ли надхвърля литър в повече, още повече, че една част от Терано 2 заводски са излизали така.При положение, че джипа се ползва основно събота и неделя за лов и се кара по 3-4 хил. км. на година, заигравката с ръчните хъбове(особено от съмнителни производители) едва ли си струва.