Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

GELEND

Ebay.de ?

Въпросът ми е твърде банален, но може би интересува и други. Виждам много изгодни оферти за аксесоари и части в Ибей.де, но какъв е реда на пазаруване в този онлайн търг? Начин на плащане?Срещнах проблеми и с регистрацията-има много полета за попълвани е всичко е на немски :rolleyes: Как стои въпроса с доставките?

Всякаква информация ми е от полза

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Въпросът ми е твърде банален, но може би интересува и други. Виждам много изгодни оферти за аксесоари и части в Ибей.де, но какъв е реда на пазаруване в този онлайн търг? Начин на плащане?Срещнах проблеми и с регистрацията-има много полета за попълвани е всичко е на немски :rolleyes: Как стои въпроса с доставките?

Всякаква информация ми е от полза

Регистрирай се в ebay.com или някой друг сайт в който езика ти е понятен, паролата ти важи за всички сайтове по света. В ибей наистина има много неща на далавера и аз доста често пазарувам от там. Най-лесен и изгоден начин за плащане е през paypal.com, и там трябва да се регистрираш като използваш кредитна карта. Относно доставката, ти си избираш начина, колкото по-бързо, толкова по скъпо. Ако поръчваш извън европейския съюз гледай изпращача да не декларира стойности над 80 долара защото ще те бият 35% мито :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз отдавна се точех за едни неща, но като гледам 90% не пращат извън Германия, което е огромен проблем. трябват ти хора там за да го пратят на тях и после те на теб. ако намерите някаква схема и аз ще поръчвам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване