Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2019
Bigkalin

Предложете акумулатор за УАЗ 469

Recommended Posts

Хора уаза е на пушка само че сега трябва да измислим добро акумулаторче защото сегашното ми вчера като чели даде фира . и искам да си взимам добро но се колебая колко Ампер часа ще ми предложите защото тоя звяр трудно пали. тоя стартер ме убива просто :D днес даже и манивела използвах :D

Ще се радвам да предложите и някой добър магазин(В София)

(Уаза не 2.3кб ае 1.8кб)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моя УАЗ съм с акумулатор Banner-Австрийските,много съм доволен и мисля и занапред да купувам само такива.Акумулатора е 74 амперчаса.Акумулатора е обслужваем и може да си му доливаш дестилирана вода при нужда :D :D

Редактирано от NEMESIS

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZDRV. I AZ SI TARSQ AKUMULATOR ZA UAZA .MISLQ 4E 74 AH E SLAB MISLQ ZA 95 -120 AH

Здрв. и аз си търся акумулатор за УАЗа.Мисля че 74 амч. е слаб,мисля за 95-120 амч.

Колега пиши на Български

Редактирано от NEMESIS

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е наред всичко по УАЗ-а и ако не е с дизелов двигател-74 амч са напълно достатъчни.Ако не се бъркам в ръководството го дават заводско с 64 амч.:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с 70-тина е добре .

Недей да слагаш 120 :) много голям и тежък, а ако имаш лебедка варянта с по голям, но малко, е по добре както и по як алтернатор :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове