Jump to content

Проблем със Опел Фронтера 2.2дтл 2002год.

atanas
 Share

Recommended Posts

имате ли представа от какво ми светла чек лампата всеки път когато вдигна 90-100км.и изгубва мощност.Ще ви пиша какво съм правил досега:1ьходих на майстор закачаха е на лаптоп и уж някакви букси били разменени за излишните газове,но подобрение няма.2казаха че колекторите са запушени от нагар.да така беше изчистих ги зглобих подобрение няма.Моля за помощ ако някой се е сбъскал с такъв проблем, че не може да се кара така светни ли ще кажеш че някой ме дърпа отзад.

Guest marinhaker

Чек лампичката светва от грешка в компа.Може да светне от всичко,от ланда сондата до дачика за температура на двигателя.Единствениият начин е да се закара на сервиз където имат софтуер за модела и да я закачат на компютър,там изписва всики грешки.Друг начин няма.

Чек лампичката светва от грешка в компа.Може да светне от всичко,от ланда сондата до дачика за температура на двигателя.Единствениият начин е да се закара на сервиз където имат софтуер за модела и да я закачат на компютър,там изписва всики грешки.Друг начин няма.

Колега карал съм я в сервиза на Цанко във Варна знаят го много хора,не отчита никакви грешки.Незнам каде да я карам вече.катализатора да има нешто обшто,тоест да е запушен и да бърка нещо

Guest marinhaker
Колега карал съм я в сервиза на Цанко във Варна знаят го много хора,не отчита никакви грешки.Незнам каде да я карам вече.катализатора да има нешто обшто,тоест да е запушен и да бърка нещо

Смени майстора,щом свети лампичката значи има грешки!!Не може да свети от самосебеси!

А защо свети, може да е от всико от катализатора неможе да е проблема,той ако е запушен няма да върви добре колата

Смени майстора,щом свети лампичката значи има грешки!!Не може да свети от самосебеси!

А защо свети, може да е от всико от катализатора неможе да е проблема,той ако е запушен няма да върви добре колата

Мерси колега ще търся друг специалист,дано се управи най-накрая

• 3 months later...

На мой взгляд, это интересный вопрос, буду принимать участие в обсуждении. Вместе мы сможем прийти к правильному ответу. Я уверен.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Виж да не ти са напукани маркучетата за вакуума. Ако са скъси ги с малко и пак ги постави на мястото им. Моята беше така и след това изрязване се оправи. Дано да съм бил полезен..

• 2 weeks later...
Виж да не ти са напукани маркучетата за вакуума. Ако са скъси ги с малко и пак ги постави на мястото им. Моята беше така и след това изрязване се оправи. Дано да съм бил полезен..

Най-точното попадение аз имах същия проблем! ;)