Jump to content

Взех блокаж за УАЗ-а

Recommended Posts

Да се похваля колеги-днес взех блокаж за УАЗ-а :):D

Принудителен блокаж комплект с полуоски,лагери,ръчки касета,външни полуоски/гъбки/ и всичко необходимо,като всички детайли за ковани!

Блокажа взех от www.bloksport.ru

Засега не е много ясно все още кога ще с емонтира но ще дойде и това време-може би ще взема и за предният мост и тогава ще бъдат монтирани заедно ;):o

Малко снимки:

018892851-big.jpg

018892854-big.jpg

018892856-big.jpg

018892858-big.jpg

018892861-big.jpg

018892864-big.jpg

018892868-big.jpg

018892872-big.jpg

018892875-big.jpg

018892878-big.jpg

Edited by NEMESIS
Честито, ще чакаме снимки от монтажа :o.

Безаварийно каране и да те изкарват от калта.

Монтажа едва ли ще е скоро,по правилно е когато взема и предния тогава едновременно да се слагат и на двата моста.Засега не е ясно и кой може да ги монтира ;)

Благодаря за пожеланията колега-надявам се че няма да има никакви проблеми в калта снега и гората :D

Guest Чапаев

Честито,завиждам дали благородно или не-завиждам си ;) . Като започна да правя моята редукторка и аз ще си взема поне един такъв,но се замислям дали да не си направя една екскурзия до Русия и направо да си ги донеса.

Честито и много безаварийни километри с новите блокажи.Очаквам снимков материал по монтажа им.Благородно ти завиждам.Поздрави ;):D:o

Здравейте колеги нов съм във тоя форум :D тоя кит ставали на гражданските мостове или е само за редуктурни ? От доста време ги заглеждам тея блокировки и сега гледам че колегата си е купил и ми стана много интересно :o моля някой да сподели :);) Благодаря предварително :)

Здравейте колеги нов съм във тоя форум :o тоя кит ставали на гражданските мостове или е само за редуктурни ? От доста време ги заглеждам тея блокировки и сега гледам че колегата си е купил и ми стана много интересно :) моля някой да сподели :):D Благодаря предварително :cool:

сега внимателно разгледах снимките и установих че не стават за граждатнски ;) Колега и да пускаш снимки от монтажа и успех :):cool:

Тези блокировки които аз взех са за военни/редукторни/ мостове.

На същата фирма има и блокировки за обикновени граждански мостове/колхозни както им казват някой/.Има също блокировки и за Спайсер мостовете.Също се изработват и много други детайли по зявка. ;)

Това е фирма която гарантира за продукцията си!Според мен това е много важно за безпроблемно каране :D

Edited by NEMESIS
  • 5 months later...

Според мен ще е нищожно малка в сравнение с парите,дето ще вземе този,който ще се пробва да монтира товаа чудо.Няма да се очудя,ако всеки път се получава лека картечница :).

• 2 weeks later...

Според мен ще е нищожно малка в сравнение с парите,дето ще вземе този,който ще се пробва да монтира товаа чудо.Няма да се очудя,ако всеки път се получава лека картечница :).

Блокажа има кой да го монтира,на разположение са всички заводски данни,схеми и абсолютно всичко необходимо за монтажа!

Не знам какво имаш в предвид с това че ще се получава "всеки път лека картечница".Това е изпитана конструкция в времето и уловията на Ладога и няма абсолютно никакви проблеми.

Блокажа има кой да го монтира,на разположение са всички заводски данни,схеми и абсолютно всичко необходимо за монтажа!

Не знам какво имаш в предвид с това че ще се получава "всеки път лека картечница".Това е изпитана конструкция в времето и уловията на Ладога и няма абсолютно никакви проблеми.

Нищо злонамерено няма в това,което казвам.Просто ми изглежда доста сложен монтажа. А за картечницата - стар виц - Работел дълги години един човек в руски завод за части за самовари и за пенсионирането колегите решили всеки от тях да открадне от завода по една част и да му я подари, а той ще си сглоби сам самовара.Няколко дни след като му направили подаръците го попитали дали се е справил със сглобяването и той отговорил - не - 5 пъти го сглобявам и все лека картечница се получава...

Колега наскоро сложихме същия.... доволна работа.. поставя се само на задния мост, че на предния създава проблеми.. до колкото съм запознат са от БТР...

• 3 weeks later...