Jump to content

Западно сибирски лайки

bum
 Share

Recommended Posts

Дадено свиркай когато решиш

Малко ще го поотложим(14-20 дни) , защото днес забелязах че кучката има гости от червената планета.

Edited by marto81

Аааа веднага ми стана на мене ясно че ''Жаба на сухо не кряка''

Днес се чух с Васко обажда се радостен,вика виде ли ме там с Яковлев,викам да

Бил му два дена на гости обсъждали възможността за вписване,регистрация на Лайките в БГ...

Казвам Лайките защото това важи не само за ЗСЛ...за което вече и аз се зарадвах много собствениците на ИСЛ РЕЛ които имат документи също желаейки/дори е задължително/да се присъединят зщото иначе на сбирките ще ядем само техните суджуци...

За сега това е четене на затворени врати за подробности Васко като си дойде в Бг ще разясни по-добре...

Това което за сега ми каза е,че във всички случаи тази възможност ще имат САМО ЛАЙКИ с известен произход..../като включително в това число МОЖЕ БИ ще имат възможност и лайките чиито родители са родословни/ така наречените ''бели'' ли ''черни''ли родословия със съмнителен произход няма да бъдат толерирани........

Хората там си имат ''Всеросийска книга''' където са си вписани лайките с ВПКОС номера...

Помоли тази идея да се обсъди по възможност на ''четири очи'' а най-добре според мен на преддстоящата сбирка ....

Идеята за клубната дейност е интересна и задължителна, ако искаме нещо смислено да правим.Варианти има много : - регистрация на клуб тук ;- регистрация в международен клуб, регистрация в различни киноложки федерации и те не са малко дори само в България.

Идеята за клубната дейност е интересна и задължителна, ако искаме нещо смислено да правим.Варианти има много : - регистрация на клуб тук ;- регистрация в международен клуб, регистрация в различни киноложки федерации и те не са малко дори само в България.

Да особенно пак за тебе те половината класни лайки са Мусатови/тоз мусад като Чингиз Хан :sword: си е посял семето/

И къде се вика това идва тъкмо навреме дорде не сме му изтървали края...Затова възможносста за действително записване е много,много належаща...

Попарата която я сърбахме ние да не я сърбат идните момчета които тепърва ще навлизат в лова с лайки..

Ще има една действителна и здрава основа на която ще се стъпи и няма да бъдат подвеждани....

• 2 weeks later...

Колеги и аз се сдобих с ЗСЛ само че човека от който го взех няма представа за произхода му,знам само че е родено на 24.09.2011г. и е взето от Мездра,ако някой знае нещо повече ще му бъда благодарен да сподели.Ще се опитам да кача негови снимки.

post-22147-0-91213300-1364669556_thumb.jpg

post-22147-0-57152800-1364669581_thumb.jpg

Която ще е .....кога и къде?Хайде де,старта е даден давайте идеи.

Стъпка № 1: "Ловна кинология"; стъпка № 2: "Състезания и изложби на ловни кучета"; стъпка № 3: "Празник и изпитания на северни породи".

нали съм по фотото и аз мога да турна някоя снимчица

Очаквам добро поколение, Риса е уникално животно, изключително пъргава, изключителна агресия и настойчивост към прасетата, а на Мусад 2 от Нестор му подхожда името, което носи.Тази скачка съчетава едни от добрите ловни кучета вкарани от Русия от известните ловни линии на Волков, Яковлев, и Удмурския питомник. Чакам с нетърпение резултата и едно от малките при всички положения ще се радва на величието на Рила планина.

Колеги и аз се сдобих с ЗСЛ само че човека от който го взех няма представа за произхода му,знам само че е родено на 24.09.2011г. и е взето от Мездра,ако някой знае нещо повече ще му бъда благодарен да сподели.Ще се опитам да кача негови снимки.

явно никой нищо незнае

явно никой нищо незнае

Знам само че имаш много красива Лайка !

Хубаво животно !

Затова ме е яд когато се развъждат ей-така , без документи !

Да ти е живо и здраво и да те радва !

Edited by Джони

Знам само че имаш много красива Лайка !

Хубаво животно !

Затова ме е яд когато се развъждат ей-така , без документи !

Да ти е живо и здраво и да те радва !

Благодаря колега.

Да не дърпам дявола за опашката ако не ми мине котка пътя утре тръгвам за руско с празна клетка в кабината и ако е дал господ ще има още едно зверче от тази порода с документи в Свиленградско.

Някоя нова снимка на Русначетата

Много са хубави.Пожелавам ти много да те радват !!!

Много са хубави.Пожелавам ти много да те радват !!!

Каро и на мен ми харесват кученцата са много пъргави и с характер според мен ще станат ловци.Тя крушата не пада по далеко от дървото.А що се отнася за радване . Голямата радост ще е на мой приятели който ще ловуват с тези кучета. Моята радост остава в това че съм допринесъл с нещо минимално за развитието на тази порода в БГ.Е ще ги гледам как ловуват това е ясно.Но друго е когато са ти в двора .Не че и аз нямам остроухи в къщи но не са за тая тема. Поздрави на всички собственици на ЗСЛ другото ми включване ще е някъде по пътя за RUSSIA.