Jump to content

Западно сибирски лайки

bum
 Share

Recommended Posts

Колеги, търся да закупя западно сибирска лайка, по възможност чисто бяла. Имахме навремето такава и я гледахме в апартамент, което се оказа голяма грешка. За съжаление ни я откраднаха малко след като навърши година. Сега живеем в къща и ни се ще да си вземем пак. Ще се радвам да се свържете с мен на ЛС.

Поздрави и наслука!

http://www.nalov.com/forum/index.php?app=classifieds&module=core&do=view_item&item_id=2388,ако не си намерил,Заповядай

• 2 weeks later...

да изкараме на светло тези две осем месечни кучета произведени от христо костов ------- майка- /мусад + виктория/ баща -/динар/

Браво колега...много готини щенета! :) Пу Пу...

да изкараме на светло тези две осем месечни кучета произведени от христо костов ------- майка- /мусад + виктория/ баща -/динар/

браво несторе ама защо толкова късно излезе на светло. много слука да имаш с тях

• 2 weeks later...

като неможе отпред и отгоре се пробва и отдолу :D яко са се настървили браво

врагът си е враг макар и още шарен :D:D:D

Браво-хубави кучета :good:!!!Това жълтото като гледам се спуска да хапе-ако е момиче да го заплювам ли за мен :wub: ? :bira:

като неможе отпред и отгоре се пробва и отдолу :D яко са се настървили браво

а у леву и у десну става ли. :D като неможе това що щем, щем това що може

• 3 weeks later...

Дори да си минал през рекичката,на сянка си е по-добре....

post-22248-0-43859300-1374680223_thumb.jpg

post-22248-0-00461600-1374680248_thumb.jpg

Пък ако можех и да се катеря по дърветата,тез гадни катерички..!!!???

post-22248-0-62041800-1374680645_thumb.jpg

post-22248-0-41210300-1374680695_thumb.jpg

• 4 weeks later...

Ето я и моята група за новия сезон!

Хубава глутница браво,ама как нема един копой за глас и цвет :D ...шигичка разбира се..

Ето така се ловува с лайки.......за послепис само ще кажа,просто ти е нужно време да усетиш сладостта от лова който ти предстои с тези кучета...каквото и да става задръж ги до края на лова без значение дали ще има слука или не,после си земи бележка за хищник и продължавай само с тях без други кучета... и в края на февруари пиши как е положението...

Ако може също сподели коя лайка с какъв произход е може би ще намериш отговор на някои въпроси кое, как, защо....

Желая ти добра слука!

ето я и моята група :baraban:

Оооо теб вече те знаем :D,групата също,но признавам си представянето както винаги е отлично...както вика Драго лайно да хване ловно куче ще направи....гледам и с ''манджа'' :rolleyes: ги засилваш хубав старт за предстоящия сезон...

Така като гледам твоето включване и на колегата по-горе та си мисля всеки ако се постарае да направи по некоя и друга такава сборна снимка на лайките с които ще ловува ще е много,ама много красиво....

Благодаря Роско за добрите думи! И аз мисля да ловувам до края на сезона с тези кучета, и ще видя как ще се представят.Снимката е отпреди 2 месеца. Двете вдясно са на 1 год. и 4 мес.-майката е с корени от първите лайки на Стоян Белчев а бащата е Вълчо, също негово куче. Двете отдясно са на 8 мес. и са от същата майка и друго куче на Стоян-с родословие и внос от Украйна. Засега мисля да ловувам само с лайки. Желая на всички ловуващи с лайки този сезон да е много успешен и много слука да имат всички

ето я и моята група :baraban:

Тоа, пръвийо миндил у обора, веднага да го мащаш, що с тоа вълкашински сурат ми бръка у чарвата направо. :D Другите горе - долу мясат, да не си сам у баиро за дружинка стават. Ич го не слушай ко ти рука "великият родопски хибридизатор", он истенска лайка освен на фото е не виждал кво е, лъже сам него си и дрънка 5 за 4 колкот да не заспи. :lol:

Edited by Христо Христев

Оооо теб вече те знаем :D,групата също,но признавам си представянето както винаги е отлично...както вика Драго лайно да хване ловно куче ще направи....гледам и с ''манджа'' :rolleyes: ги засилваш хубав старт за предстоящия сезон...

Така като гледам твоето включване и на колегата по-горе та си мисля всеки ако се постарае да направи по некоя и друга такава сборна снимка на лайките с които ще ловува ще е много,ама много красиво....

Роска,аз сборна нямам,но е с те тия се каня да откривам

Edited by kaligula69

Тоа, пръвийо миндил у обора, веднага да го мащаш, що с тоа вълкашински сурат ми бръка у чарвата направо. :D Другите горе - долу мясат, да не си сам у баиро за дружинка стават. Ич го не слушай ко ти рука "великият родопски хибридизатор", он истенска лайка освен на фото е не виждал кво е, лъже сам него си и дрънка 5 за 4 колкот да не заспи. :lol:

Ооооо гиди ти кумито....Немой ми са изруква от станимашката барчинка и немой да обиждаш на вълкашини :hihi:,ами земи покачи неква снимка оти ше дойда и лично ше го снимам да видет хората как си утрепал кучето от ''лежане'',как нема една рана,и как ама хич нема вид на ловна лайка...

Edited by Rosko

Роска,аз сборна нямам,но е с те тия се каня да откривам

Те таквиз кат тебе по-хубаво че немат :D

обещал съм да покажа едно пале което според мен заслужава да бъде видяно - майка-/старата джесика на васко малинов / баща/ динар/

Браво получило се много интересно кутре,от тази спойка вече ми се струва че ще излезне сериозна работа...така като го гледам ако вземе интелекта от Джесика и механиката от Дик......че удариш шестица......

Edited by Rosko

Браво получило се много интересно кутре,от тази спойка вече ми се струва че ще излезне сериозна работа...така като го гледам ако вземе интелекта от Джесика и механиката от Дик......че удариш шестица......

Edited by Rosko

Браво получило се много интересно кутре,от тази спойка вече ми се струва че ще излезне сериозна работа...така като го гледам ако вземе интелекта от Джесика и механиката от Динар......че удариш шестица......

Това е джесика не ми качва снимката на дик Нес ако имаш качи я..

много скоро и аз ще кача няколко негови кутрета от една голяма глутница де собственика го дава много скромно а има мноооого за показване....

post-5344-0-03511800-1377291023_thumb.jpg