Jump to content

Западно сибирски лайки

bum
 Share

Recommended Posts

Това е джесика не ми качва снимката на дик Нес ако имаш качи я..

много скоро и аз ще кача няколко негови кутрета от една голяма глутница де собственика го дава много скромно а има мноооого за показване....

Това ли е оная, както я наричате "старата" Джесика, внесена у нас от Васко Малинов, а в момента собственост на Христо Христакиев от Пловдив? Не съм я виждал на живо, но от Антон знам, че в педигрито й назад има не едно и две впечатляващи кучета.

Имах щастието преди време да видя един неин син от връзка с Карамфиловия Мусат, тогава кучето беше собственост на адаша от Самоков, сега е при Георги Панайотов от Стара Загора - впечатляващи екстериор и маниер на движение на тогава все още младо, нямащо и година куче, не бягаше, а сякаш летеше над ниските борички, за сефте виждах такова чудо. А на ИВК-то се представи най - добре от всички млади кучета на язовец, обра овациите на присъстващите. Жоро ако чете и не го мързи няма да е лошо да качи актуални негови снимки да оплакнем окото с нещо хубаво.

Това ли е оная, както я наричате "старата" Джесика, внесена у нас от Васко Малинов, а в момента собственост на Христо Христакиев от Пловдив? Не съм я виждал на живо, но от Антон знам, че в педигрито й назад има не едно и две впечатляващи кучета.

Имах щастието преди време да видя един неин син от връзка с Карамфиловия Мусат, тогава кучето беше собственост на адаша от Самоков, сега е при Георги Панайотов от Стара Загора - впечатляващи екстериор и маниер на движение на тогава все още младо, нямащо и година куче, не бягаше, а сякаш летеше над ниските борички, за сефте виждах такова чудо. А на ИВК-то се представи най - добре от всички млади кучета на язовец, обра овациите на присъстващите. Жоро ако чете и не го мързи няма да е лошо да качи актуални негови снимки да оплакнем окото с нещо хубаво.

Аз скоро го видях кучето е прекрасно пък и много работно.Но Жорката има думата да каже как е аз знам но все пак вода се пие от извора.

Ицка,в тези жеги не съм ги извеждал и за това няма пресни снимки, а да ги снимам на синджира не ме кефи. От няколко дни ги вадя вечер. Роко е като линейка, сега как е набрал енергия по цял час се губи но като нямам Джи Пи Ес.......иначе съм мн доволен, слуша, ловува и ако е малко прасето хваща, но лошото е че само за главата и то за зурлата :)

Обещавам да кача сними до няколко дни.

Поздрави на всички истински лайкаджии и да знаете, че мн ме е яд де не се събрахме тази година!

колеги малко газариа и от видинско представям ви миша и юрии работни кучета

Бреййй какви скрити лимонки имало тука....колега тука който влезне по гръб го обръщаме докъ не каже от къв джинс са му лайките :D

Браво хубави животни еле тез на преден план чок сериозни изглеждат,поразвържи малко торбата....тоз десния има абсолютно същото излъчване като моя Хектор да нема нещо общо с Мусад на Каро от белица....

колеги малко газариа и от видинско представям ви миша и юрии работни кучета

обещал съм да покажа едно пале което според мен заслужава да бъде видяно - майка-/старата джесика на васко малинов / баща/ динар/

да ти е живо и здраво несторе много слука ви желая

кучетата ги взех от ицо от козлодуй а той взима майка им от свиштов о милчо преподаватела и запложда кучката в превала при цецо,хари

• 2 weeks later...

attachicon.gifP1090935.JPGattachicon.gifP1090938.JPG

Не можах да му направя свястна снимка, тръгнахме по светло и с пущането изчезна.

Настигна ме малко преди да се прибера :)

Какъв е стартът на кучето, позиционирано крайно дясно на снимките?

Майка РЕЛ Юра, Баща ЗСЛ Роко родено е на 01.12.2012 и за сега прави по час - час и половина с мама и тати.

Доста е темпераментен, търси на далече и което най ми харесва - мисли :)

еииииииииииииииииии апък аз се чудех какво точно има в предвид с този въпрос ицата викам нисък или висок старт то друго няма какво да е :smoke::wallbash::yahoo:

Kолеги хайде да се организираме и да потренираме на някой гатер нашите ловни помощници.Ще обменим малко информация,а и предполагам че за всеки ще бъде интересно да научи и да види ловните умения на всяка една лайка(особено новите поколения)?

Kолеги хайде да се организираме и да потренираме на някой гатер нашите ловни помощници.Ще обменим малко информация,а и предполагам че за всеки ще бъде интересно да научи и да види ловните умения на всяка една лайка(особено новите поколения)?

Айде колеги и аз съм за. Казвайте къде и кога.

много добра идея-дано се осъществи

А дано ама на дали. :nea:

• 2 weeks later...

А дано ама на дали. :nea:

Така е Стоянов , за да се осъществи нещо трябва някой да се заеме, да се нагърби..... ако всеки чака нещо само да стане , или няма да стане , или няма да му хареса !

Стегайте се сезона наближава , лайкаджий желая Ви слука !

Хайде и аз колеги, барабар с лайкаджиите, да се похваля с новата си придобивка!

Хубаво паленце!!!-да ти е живо и здраво!

Ха сега ни светни от къде е тамазлъка-ако можеш и снимки....ще се радваме!

Здравейте колеги представям ви родословията по FCI на ЗСЛ Ной и Инта на п-р Николай Радев. В най скоро време кличета и снимки от реален лов. От пастора наслука на всички собственици на лайки

post-15787-0-15655200-1380896523_thumb.jpg

post-15787-0-53604100-1380896552_thumb.jpg

post-15787-0-12598000-1380896590_thumb.jpg