Jump to content

Западно сибирски лайки

bum
 Share

Recommended Posts

https://lh5.googleusercontent.com/-aSNA-UfpJU8/VWC5sYxyBfI/AAAAAAAAG7I/eUawWUQfMls/w983-h553-no/DSC_0674.JPG

ЗСЛ Рекс на разходка покрай реката, станахме вече на една година!!!

Много красив :good:.Тази вълча окраска най ми харесва-малко опасно в гората-всеки би се гордял с вълчи трофей- но една червена каишка оправя нещата ;) .

Много красив :good:.Тази вълча окраска най ми харесва-малко опасно в гората-всеки би се гордял с вълчи трофей- но една червена каишка оправя нещата ;) .

Винаги има риск, когато не се спазват правилата, но при мен ги познават и е по вероятно да не стрелят колегите по някой вълк заради лайките отколкото обратно!!! Не ги пускам без оранжевите каишки.

Еха радост за окото мехлем за душата отново адмирацииза колегат vesthunt добре че не излизаш с всичките да не те намрази дружинката майтапа на страна аз също предпочитам по малко лайки да не кажа само едно но всичко е много относително като се има предвид възраст на животните работоспособност терен охотник и така н.т..но как де поздравления на колегата за мерака ..

А за бачо Карамфил специални поздрави от Родопа

Много я обичам тази Медия,но започна много рано да работи и това я вкара под глигите на един добър глиган,който е част от вечните ловни полета.Изплаши я сериозно и не знам да ли ще го преудолее.Тогава беше на 11 месеца, спасих я на косъм, но се изплаши.

Колеги вижте на какви новини се натъкнах днес:Министерството на туризма рекламира България с лов на американски елени и мечки и риболов на сьомга. :rolleyes:

Ние си морим кучетата с тези мечки(с ясното съзнание,че са забранени за отстрел), а те видиш ли,били разрешени да се отстрелват. :D

Колеги,може ли малко професионални съвети от по-вещите в отглеждането и ловуването с лайки?Оставих си две женски кученца,които още нямат три месеца.Смятам да ловувам и с двете,но освен агресията срещу всичко движещо се,забелязвам,че са много агресивни и едно към друго.Бият се и се хапят,като смъртни врагове и няма сила която да ги раздели(освен кубинка номер45)Донякъде злобата им ми харесва,но ще може ли да се ловува с гореспоменатите госпожици или ще трябва да ги водя по отделно?

Колеги,може ли малко професионални съвети от по-вещите в отглеждането и ловуването с лайки?Оставих си две женски кученца,които още нямат три месеца.Смятам да ловувам и с двете,но освен агресията срещу всичко движещо се,забелязвам,че са много агресивни и едно към друго.Бият се и се хапят,като смъртни врагове и няма сила която да ги раздели(освен кубинка номер45)Донякъде злобата им ми харесва,но ще може ли да се ловува с гореспоменатите госпожици или ще трябва да ги водя по отделно?

Това е нормално колега, ще пораснат и ще се разберат по между си.Ще настъпи момент, в който тези борби ще приключат и злобата ще се насочи другаде и ще си помагат много.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Вече има резултат от любовта между Виктория и Мусат.

Честито, да са ти живи и здрави мъниците! Нека ти носят много радост!

• 2 weeks later...

Растем постепенно и се развиваме добре вече на 10 месеца https://goo.gl/photos/fJeF7yuSgx1HQKrH7

• 2 weeks later...

Колегата от Пловдив нека ми се обади. Има развитие около малките. За съжаление не съл записал телефона.

.

post-62345-0-54226800-1438504687_thumb.png

Вече сме на 3месеца и след трета ваксина можем да ходим в гората

Edited by laika_76

attachicon.gifvlcsnap-2015-08-02-11h07m31s26.png .attachicon.gifvlcsnap-2015-08-02-11h07m31s26.png .

attachicon.gifvlcsnap-2015-08-02-11h08m05s165.png

Вече сме на 3месеца и след трета ваксина можем да ходим в гората

Много е красива!Да те радва дълги години с много слука!

Здравейте колеги от скоро се запалих и аз по лайките ако има свободни палета ще съм благодарен да ми дадете контакти на собственици