Jump to content

Западно сибирски лайки

bum
 Share

Recommended Posts

Високо в планината започва да се усеща онова странно вълнение което те обвзема щом наближи края на септември...групата започва да се събира това е младия Бък на 1.5г с ръст 64,5 и силно желание да притеснява неровете

еии роско пак извади стока :sword: а това е младия бим на малко повече от 60 дни изключително смел и писклив за сега според мен и доста екстериорен това куче е интересно събираймо от линиите на виктория дара и мусад така че ще видим за напред какво ще се случва поздрав за всички от нашия род

Пу машалах наистина интересно много красива главица за това яко телце да те радва дълго щом е удостоено с нова каишка ще трябва да е показало данни..поздрави и от мен

Пу машалах наистина интересно много красива главица за това яко телце да те радва дълго щом е удостоено с нова каишка ще трябва да е показало данни..поздрави и от мен

https://goo.gl/photos/pw2GKK46Vvb5D9yF9

Още малко млади надежди!!!

Хубави кучета приятелю, :good:-а какви показатели дават?

Тази къщичка не им ли е малка!!! ;)

Поздрави!!!

Поздрави!!!

Поздрави!!!

За сега се справят добре ........ опитаха зъбите на глиганите и не дадоха заден, жълтото е на 10 месеца сивото на 12месеца, след някой и друг ден ще ги тестваме в реален групов лов.Къщи ще има нови при заслуги иначе ........ще се разделяме?!!

Ротата се мобилизира капитана проверява наличния състав..първа снимка на преден план обещаващата надежда син Марал с майка идваща от Белка на бачо Христо отзад 'капитана' баща му Амур.И дядо Амур с познатия вече Бък.И като за начало невероятните прекрасни надежди здраво се издъниха и вместо похвали отнесоха здраво наказание...

Намериха една сюрия ама с овце...и клетите младоци демонстрираха своите способности...какво да се прави и кучетата млади и сайбиите им но поне всеки си взе урока...та за напреде да слушат повече ...post-5344-0-99799000-1443464184_thumb.jpg

post-5344-0-55506800-1443464151_thumb.jpg

Лош навик са придобили тези красавци Роско,дано да са си взели поука от случилото се и да няма повече такива инциденти.Малко остана,наслука ви желая !!! :clapping::clapping:

Честит Рожден Ден на колегата Тихомир Николов ! Много здраве,щастие,късмет и ловна слука ти желая човече !

post-65851-0-16517400-1443515603_thumb.png

На стойки много го докарваме... Белла на 75 дни,в очакване на първия ловен сезон !

post-65851-0-06529700-1443725695_thumb.jpg

Честит Рожден Ден на колегата Тихомир Николов ! Много здраве,щастие,късмет и ловна слука ти желая човече !

Благодаря! Да ти се връща! Чак днес отворих страницата. Давай следващия да го посрещнем при Джембазки на Семково? Телефона ми е 0888283965. Успех на всички колеги през новия сезон и дано лайките ни донесат много положителни емоции!

Edited by Tihomir Nikolov

Благодаря! Да ти се връща! Чак днес отворих страницата. Давай следващия да го посрещнем при Джембазки на Семково? Телефона ми е 0888283965. Успех на всички колеги през новия сезон и дано лайките ни донесат много положителни емоции!

Далече е следващия,трябва по рано да направим една сбирка заедно,ще се съберем където кажете ! Наслука на всички през новия ловен сезон !

Бързо растем,ще има скоро снимки и със диви свине !

[uote]

Оуу мале така като гледам как върви групата ще имаш много срещи с прасетаи,ноза сега въздържай се....знам че има кой да те съветва...

Но все пак...

Аз като тръгнах по тез ловни пътеки с тези животни горях ли,горях кога ще ги видя в атака на прасе и с нетърпение Нечаках...

Макар нещата и да се получиха това беше грешно очакване...

Потенциала на тези кучета е много далече от нашите представи особенно да си мислим предимно за прасе...Желая слука

Бързо растем,ще има скоро снимки и със диви свине !

[uote]

Оуу мале така като гледам как върви групата ще имаш много срещи с прасетаи,ноза сега въздържай се....знам че има кой да те съветва...

Но все пак...

Аз като тръгнах по тез ловни пътеки с тези животни горях ли,горях кога ще ги видя в атака на прасе и с нетърпение Нечаках...

Макар нещата и да се получиха това беше грешно очакване...

Потенциала на тези кучета е много далече от нашите представи особенно да си мислим предимно за прасе...Желая слука

Ех този Роско, как ги нарежда само.Правилния път е един, всеки ден контакт с кучетата и колкото повече разходки в гората толкова по-добре.Моя Бим усети първите глиги на 6 месеца, не ги прие на сериозно.Втория път ги усети на една година, като оцеля на косъм и от тогава до последния си дъх знаеше, че това не е четка за ресане.Всяко животно е различно и няма схема за това кое е да и кое не ......но трябва водене още от най-ранна възраст при мен това е още щом могат да ме следват и резултати те са добри!!!Наслука на всички колеги и пожелавам следващите ловни дни да има снимки с нашите любимци тук!!!

За сега и в близко бъдеще,ще се пазим от свинете... Просто ще ме следват в гората,за опознаване на ловния район.Пък като има някоя повалена свиня от колегите ще налитаме на нея,докато не дойде времето когато ние сами ще ги обработваме !
Колкото и странно да ви звучи на 80 дни тръгнаха по заешка диря,и то на два пъти... Това за мен показва че качествата са заложени много в тях,всичко е въпрос на време.Наслука на всички колеги през идния ловен уикенд,и чакаме снимки ! Успех момчета и пазете вас,колегите си ... И ловните ви другари ! :):):):AR15firing:

Edited by Doddyyy

Да се запиша и аз вече съм в отбора на лайките малката тамара тук е на 45 дни много живо и палаво кутре наслука колеги post-5939-0-73237500-1444318452_thumb.jpg