Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Западно сибирски лайки

Recommended Posts

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Екип от ЗСЛ и Пегая. Малко контузии, но резултата се вижда. Такива са млечните брат и сестра Маша и Буран.

амур на 45 дни с баща вълчан - васко малинов и майка лиска- сафет мехмедов

Джембазки,добре е че все пак е оставил добро наследство, това е внукът му Буда на 5 месеца и 6 дни

Posted Images

• 2 weeks later...

Къртаген

Работата с нашите любими глигани винаги носи риск !!! Алтай !!!

post-1026-0-90060400-1463342319_thumb.jpg

Тесен полигон за обучение,малки прасета и зли кучета. Сара,Белла и Здрач на 10 месеца !

Мечо 10 месеца

Винаги съм се изумявал колко леко стъпват тези кучета ,все едно не докосват земята.Браво на кученцето
  • 2 weeks later...

Колеги моля за малко помощ.

От къде да си взема ЗСЛ с родословие от добра линия?

Ако имате информация за развъдници или колеги които поддържат породата.

Нашият отбор се увеличава,със един много специален член.Носител изцяло на Руска кръв.Баща Динар на Тихомир Кузманов,Майка Белуха ( Мусад х Медия ) ... Очаквам малкия Алтай да стане един много красив и работещ представител на породата.

Огромни благодарности на Карамфил Джембазки и Тихомир Кузманов за всичко което направиха за нас !

post-65851-0-93674200-1464535551_thumb.jpg

post-65851-0-73701700-1464535554_thumb.jpg

post-65851-0-85012900-1464535556_thumb.jpg

Нашият отбор се увеличава,със един много специален член.Носител изцяло на Руска кръв.Баща Динар на Тихомир Кузманов,Майка Белуха ( Мусад х Медия ) ... Очаквам малкия Алтай да стане един много красив и работещ представител на породата.

Огромни благодарности на Карамфил Джембазки и Тихомир Кузманов за всичко което направиха за нас !

Честито много радост и емоции да ти носи

Добре де, колеги ! Никой ли няма да отговори на колегата ?!! :unknw: Вижда се, заинтересуван е човека от породата . Ами, дайте му малко информация !!!

Исках да пиша,но не знам дали аз съм човека ... Хора който подържат чисти кучета от породата който аз познавам са Карамфил Джембазки,Тихомир Кузманов,Марин Кирилов и още други ... В момента Марин има малки кучета от неговата Тайга и Мусад на Карамфил ... Не знам какво е положението със даването на кученцата.Предполагам че имаш фейсбук намери го там и му пиши за да се разберете ! Има и още няколко кучки който са заплодени на Мусад,но аз не познавам техните собственици ... :)

Успех от мен ... :)

Исках да пиша,но не знам дали аз съм човека ... Хора който подържат чисти кучета от породата който аз познавам са Карамфил Джембазки,Тихомир Кузманов,Марин Кирилов и още други ... В момента Марин има малки кучета от неговата Тайга и Мусад на Карамфил ... Не знам какво е положението със даването на кученцата.Предполагам че имаш фейсбук намери го там и му пиши за да се разберете ! Има и още няколко кучки който са заплодени на Мусад,но аз не познавам техните собственици ... :)

Успех от мен ... :)

Благодаря колега ще ги потърся.

Четох някъде за ЗСЛ от Провадя нещо знаете ли.

И поздравления за кучетата които отглеждаш .

Благодаря колега ще ги потърся.

Четох някъде за ЗСЛ от Провадя нещо знаете ли.

И поздравления за кучетата които отглеждаш .

Ако те интересуват чисти кучета от породата се свържи със хората който ти посочих,питах Марин снощи той ще дава от неговите малки.Ако те интересува информация относно кучетата върни теми назад и ще има много какво да прочетеш !

Успех със придобиването на тази специална порода ! :)