Jump to content

Западно сибирски лайки

bum
 Share

Recommended Posts

Колеги ако някой го търси...

post-13774-0-57975900-1472585264_thumb.jpeg

Започнахме с официалните тренировки преди сезона ... :)

Колега, да те питам понеже и аз имах лайки преди известно време, как контролираш тия три змея?

Колега, да те питам понеже и аз имах лайки преди известно време, как контролираш тия три змея?

Нямам никакъв проблем с контрола колега,всичко е горе долу на ниво,като се има в напредвид че са три и е малко трудно възпитанието и на трите едновременно ... Но мисля че се справям към момента ...

Браво братле,гледам Здрач бая е израсъл.Радваш ме

Доста е едър и силен,очаквам да се развие и оформи още по-добре,все пак е на малко повече от година !

Поздрави на теб и покажи брата да го видим :)

А, защо се отказа от лайките?

А, защо се отказа от лайките?

Не съм се отказал от лайките, едното го дадох, точно щото не можех да ги контролирам, а другото за съжаление умря от кофти болести и за момента нямам толкова време за такива кучета.

Не съм се отказал от лайките, едното го дадох, точно щото не можех да ги контролирам, а другото за съжаление умря от кофти болести и за момента нямам толкова време за такива кучета.

Какво ще рече колега " не можех да ги контролирам " ?

Пускаш ги, бият си камшика и си идват утре... Командата "не" не съществува, никакво подчинение и прочие, все кофти неща. Може грешката да е била в мене, мъжкия го взех на една година може там да е бил проблема, кой знае. Скромния ми опит показва обаче, че и едно кадърно работещо женско куче може да свърши перфектна работа.

Пускаш ги, бият си камшика и си идват утре... Командата "не" не съществува, никакво подчинение и прочие, все кофти неща. Може грешката да е била в мене, мъжкия го взех на една година може там да е бил проблема, кой знае. Скромния ми опит показва обаче, че и едно кадърно работещо женско куче може да свърши перфектна работа.

Никога не съм имал проблем с прибирането и поддържането на връзка между мен и кучетата ми,където и да ходят винаги търсят мен.Явно е въпрос на обучение или де да знам къде е била тънката граница между доброто и лошото поведение при теб. Това са ми първите кучета от породата за бедния ми опит като кучкар,за сефте виждам толкова импулсивни и енергични кучета.Всяко нещо си иска неговото,време,средства и най-вече желание !

Поздрави колега и наслука през новия сезон ! :)

Значи с лайка, от тази година започнах. Взех си я на, няма и два месеца. За сега с прибирането нямам проблем, харесва ми че е не доверчива към чужди хора, не позволява да я пипат. Е, малко ми прави проблем, като стигнем до колата, знае че ще се прибира, тогава по-трудно я хващам.

Кучетата които съм имал, винаги съм ги взимал, като бебета. Може би затова винаги са ме търсели и слушали само мен.

Лека сутрешна разходка преди закуска

Браво,много добре се е развил и брата,пък за майката да не говорим истинска красота ! Единия носи цвета на Мусад,другия на Бим,все величия в породата !

Тръпнем в очакване за новия ловен сезон,дано тази силна връзка която изградихме за тази малко повече от година се запази и се представим по един подобаващ начин !

Сара,Белла и Здрач на 1 година и 2 месеца !
За пореден път искам да благодаря на хората който ми помогнаха това щастие да стои в ръцете ми !

post-65851-0-39149200-1474285407_thumb.jpg

post-65851-0-84914600-1474285413_thumb.jpg

post-65851-0-76535900-1474285421_thumb.jpg

post-65851-0-26487800-1474285428_thumb.jpg

post-65851-0-62486600-1474285477_thumb.jpg

• 2 weeks later...
Преди 5 часа, dulo написа:

Открихме 

2016-10-02 15.20.09.png

ЗСЛ МУСАД И МЕЧО.JPG

Edited by Karo

При нас ловците нямахме слука,но кучетата се представиха по един подобаващ начин ! 

14528372_10207479368846686_552635992_n.jpg