Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2018
Мартин Бойчев

Коеги помогнете

Recommended Posts

Колеги мисля и умувам ама нищо не мога да измисля моля помогнете да избера коледен подарък за няколко колеги ловджии.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля и умувам ама нищо не мога да измисля моля помогнете да избера коледен подарък за няколко колеги ловджии.

Погледни в този сайт http://deluxehuntltd.com/

има доста интересни неща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в този сайт http://deluxehuntltd.com/

има доста интересни неща.

Колега тук ми идва малко скъпичко търся нещо средна ръка нямам толкова големи финансови възможности иначе ако имам парите хич не бих се замислил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тук ми идва малко скъпичко търся нещо средна ръка нямам толкова големи финансови възможности иначе ако имам парите хич не бих се замислил.

:good: за друго в момента не се сещам , но ако видя ще пиша.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:good: за друго в момента не се сещам , но ако видя ще пиша.

:good: този сайт е как да ти кажа според мен прекалено луксозен и така да се каже леко "префърцунтен" както казваме по нашия край трябва ми подарък който хем да изглежда добре хем да не е толкова луксозен и да е в употреба на човека а бе с една дума нещо като за приятели.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.isd-bg.com/index.php

шапка,ръкавици,термо чорапи, нож.... доста неща...

На теб нищо ли не ти идва на акъла?!

:blink:

Взех си шапка за 9 лв. жестока и адски топла....

Редактирано от bisko

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биско честно да ти кажа нищо не идва на акъла дрехи си имат хората те правят много поръчки от кабелас ама май мисля да им подаря по едно ножче ловно защото друго до този момент не ми идва нищо на акъла.

Редактирано от garvan

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа от опит какво никой не отказва. Не знам от кой край си, но на Битака в София всяка събота и неделя предлагат всевъзможни неща свързани с лова - къде крадени,къде не.Виждал съм препарирани животни,кожи на смешни цени и т.н. Но това,което аз купувам и подарявам са добрите стари брезентови раници с кожени каишки и обшивки. Предлагат се от 5 до 25 лева и то изглеждащи много прилично. Една пералня,тук-там по някоя капса или въженце и е готова. Тези раници са вечни - купил съм вече 7-8 броя, и мисля и за тази Коледа да действам,така,че побързай :). Успех и Весели Празници.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа от опит какво никой не отказва. Не знам от кой край си, но на Битака в София всяка събота и неделя предлагат всевъзможни неща свързани с лова - къде крадени,къде не.Виждал съм препарирани животни,кожи на смешни цени и т.н. Но това,което аз купувам и подарявам са добрите стари брезентови раници с кожени каишки и обшивки. Предлагат се от 5 до 25 лева и то изглеждащи много прилично. Една пералня,тук-там по някоя капса или въженце и е готова. Тези раници са вечни - купил съм вече 7-8 броя, и мисля и за тази Коледа да действам,така,че побързай :). Успех и Весели Празници.

Благодаря не все пак нали ви казах хората са добре оборудвани постоянно провят поръчки от кабелас така че си имат почти всичко и май май мисля да е нож или нещо подобно защото нищо друго не ми идва на акъла пък и мисля че всеки ще се зарадва на един хубав нож с ловна тематика.

Редактирано от garvan

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря не все пак нали ви казах хората са добре оборудвани постоянно провят поръчки от кабелас така че си имат почти всичко и май май мисля да е нож или нещо подобно защото нищо друго не ми идва на акъла пък и мисля че всеки ще се зарадва на един хубав нож с ловна тематика.

Кой са тез хора бре Марто,кажи кви предпочитания имат в лова,едър,дребен или водоплаващ?Така по лесно ша се измисли нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е виж в темата на "Началника" ,шапки,тениски и тнт.Щом казваш ,че са добре оборудвани можеш да им поръчаш по една тениска и шапка с някакви хумористични ,индивидуални надписи,ти си познаваш хората най-добре!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да погледнете и този сайт за https://elen.bg/

Предлагат голямо разнообразие от ръчно декорирани подаръци на ловна тематика. Има подходящи подаръци с десени на диви прасета/глигани/ловни кучета и други. Също уеб сайта предлага и подарък по поръчка на клиента.

Редактирано от petyrivanov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.