Jump to content

Празник и изпитания за северни породи

Recommended Posts

Там точно едва ли, ама наблизо .... нали има хора дето са от региона, би трябвало да са правили таксация и да знаят с какъв запас разполага района. :)))

Запасът на района си е за ползване от хората от региона, четете ЗЛОД-а, аман от браконЕри. Тука принципът е: който си носи - ше яде, който си води - ше ... ползва запаса.

12 май Плевнелиев го нарочи за изборен ден, да нямаме проблеми с достъпа до твърди напитки предната вечер, щото нали ше сме у кръчма.

Запасът на района си е за ползване от хората от региона, четете ЗЛОД-а, аман от браконЕри. Тука принципът е: който си носи - ше яде, който си води - ше ... ползва запаса.

12 май Плевнелиев го нарочи за изборен ден, да нямаме проблеми с достъпа до твърди напитки предната вечер, щото нали ше сме у кръчма.

Ами предлагайте, аз на 27.04 съм зает.

Да го направим 17,18 и 19 ....тогава избори няма! То не че забраната много ни притесняват, ама ще дойде някой келеш и ще стане панаир! Като се знаем какви сме хубавци след някоя друга ракия...... :punish:

Edited by ЙОРДАН

Да го направим 17,18 и 19 ....тогава избори няма! То не че забраната много ни притесняват, ама ще дойде някой келеш и ще стане панаир! Като се знаем какви сме хубавци след някоя друга ракия...... :punish:

17,18 не са ли работни ? На 18 ти се отработва 2 ри !

Edited by Джони

17,18 не са ли работни ? На 18 ти се отработва 2 ри !

Така е, 18 е работен. Мамка му и прасе, де ги туриха тея избори на тая дата баш....... Гледах вчера календара за седмицата преди 12, ама се сетих, че тогава има празник 2 в 1 - Великден и Гергьовден. Не че ми пречи нещо, че и се навързват поредица почивни дни, освен Джони да товари жената и дечурлигата у талигата барабар с козунаците, яйцата и гергьовското ягне, и да земе да почерпи за негово здраве...........

Абе Веселине, ти що толкоз държиш на датата 12, Гергана за колко време ти е разписала разрешителното за престой и лов в България?! Някои други представители на българската диаспора у финско нема ли да земеш с тебе?!

Слушайте сега , като ви слушам как говорите чак ми идва да се разплача :crybaby:

Не се правете на ощипани моми за разните му там наредби,че ви знам какви се хубостници всички до един !

Датата е 10 и 11 ,на 12 ще си ходим!!!

Демоне ,резервирай !

1.Илиян Недялков

2.Веско Георгиев

Който се записва нататък да допълва с поредния номер и името си :)

Edited by Илиян Недялков

ок господа правя резервация за 10-11 . о5. 2013г.<br />които има желание да участва да попълва списъка.

ок господа правя резервация за 10-11 . о5. 2013г.<br />които има желание да участва да попълва списъка.

Стефане, пиши ме и мене, но само за ресторанта, и за двете вечери, няма да оставам в хотела.

И друго нещо важно има, което е добре да изчистите с Асен предварително, за да няма хънта - мънта на място: да можем да ползваме барбекюто му за хоум - мейд меса и полу - фабрикати, които ще си носим, както и да сложим на масата в ресторанта и наши си вина, ракии и месни мезета + естествено такива от менюто на заведението. Изкоментирайте ги тия неща, щото хич не са маловажни, да не стават конфузни ситуации като отидем.

Edited by Христо Христев

Илиян Недялков, on 28 Mar 2013 - 21:12, said:

1.Илиян Недялков

2.Веско Георгиев

3.Георги Панайотов

1.Илиян Недялков

2.Веско Георгиев

3.Георги Панайотов

Аз съм под въпрос???4.Валентин Атанасов Ако не ме пратят за Руско съм на линия. Edited by Валентин Атанасов

1.Илиян Недялков
2.Веско Георгиев
3.Георги Панайотов

4. Георги Рашев :drinks:

• 2 weeks later...

нещо много малка група се събираме.

Edited by demon

• 2 weeks later...

поради слабият интерес събитието се отменя за следваща дата която за в момента не е ясна.

Викам да нарочим за следваща дата 30 февруари 2014 г., ще има гора от ръце, гаранция.

А бе нещо много не на сериозно я подкарахте .Аз се чудя как да му ударя от тука камшика да се прибера то гледай каква става. :tank: Пътищата в Украйна стават за движение само с такава техника след зимата.

А бе нещо много не на сериозно я подкарахте .Аз се чудя как да му ударя от тука камшика да се прибера то гледай каква става. :tank: Пътищата в Украйна стават за движение само с такава техника след зимата.

Последният ми пост не беше шеговит, а ироничен с оглед "сериозността" на болшинството творящи в лайковите теми, които иначе продъниха небето да се събираме, та да се събираме. Дреме ми на сайдера, насила хубост не става.

Последният ми пост не беше шеговит, а ироничен с оглед "сериозността" на болшинството творящи в лайковите теми, които иначе продъниха небето да се събираме, та да се събираме. Дреме ми на сайдера, насила хубост не става.

Христев, нека малко ягнетата да се даврандисат ...демек да напълнеят! :D

Държавана ни съботира мероприятието ,един път с избори ,втори път с доработка на празниците....