Jump to content

"Дзверски" изпълнения

Recommended Posts

• Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Още един нож с острие от Дядо Благо с дръжка от маслина и кост.

Нож за наш съфорумец.Няма що да казвам острието чия работа е,то се вижда.Дръжката е от биволски рог ,кост и нашарени разделители.Тази седмица няма да може блезе в боя,но за другата се надявам да го на

Ей ми я поредната преработка на една дръжка.Кост ,биволски рог и нашарени разделители.

Posted Images

Сезона за лов на дива свиня свърши :crybaby: ,а аз чак сега смогнах да го завърша този дерач. :wallbash:post-16256-0-79101000-1295022867_thumb.jpg post-16256-0-63627300-1295022880_thumb.jpg

Няма място за ядове Такъв шедьовър няма да остане без работа :D Пък и някои не спират да дерат :lol:

Димчо.......шапка свалям.Това е ножа който най ми харесва като форма и като пропорций - дръжка - острие.Ако и стоманата е на нивото на дръжката цена няма.Обещал си ми малко материал за дръжки.Кога да ти кажа къде да го пратиш?

Сезона за лов на дива свиня свърши :crybaby: ,а аз чак сега смогнах да го завърша този дерач. :wallbash:post-16256-0-79101000-1295022867_thumb.jpg post-16256-0-63627300-1295022880_thumb.jpg

Голям ДЗВЕР си Димчо :clapping: ,и моят- Руския ще е за тази тема. :drinks:

Димчо.......шапка свалям.Това е ножа който най ми харесва като форма и като пропорций - дръжка - острие.Ако и стоманата е на нивото на дръжката цена няма.Обещал си ми малко материал за дръжки.Кога да ти кажа къде да го пратиш?

Обещаното си е обещано,ти само пиши на лични къде да ти го изпратя.

Обещаното си е обещано,ти само пиши на лични къде да ти го изпратя.

Браво, великолепен нож! :good: Пък може и на моя адрес да го пратиш! :pardon:

Димчо, едно огромно благодаря от мен.Изпратил си ми невероятно красив материал.Обещавам да се отплатя подобаващо.

Димчо, от името на Върбан и мое име, искам да ти благодаря за гостоприемството вчера друже!

Предлагам ти, в тази тема да качваш всичките ножове които ''излизат от вас'' от сега нататък, а с твое съгласие бих мръднал всичко твое до сега тук та да ''плакнат'' хората око в една твоя тема!

Само ако разрешиш! ;)

:drinks:

Димчо, едно огромно благодаря от мен.Изпратил си ми невероятно красив материал.Обещавам да се отплатя подобаващо.

:o че пратката пристигнали бе?Радвам се че матеряла ти е харесал. :good:

Димчо, от името на Върбан и мое име, искам да ти благодаря за гостоприемството вчера друже!

Предлагам ти, в тази тема да качваш всичките ножове които ''излизат от вас'' от сега нататък, а с твое съгласие бих мръднал всичко твое до сега тук та да ''плакнат'' хората око в една твоя тема!

Само ако разрешиш! ;)

:drinks:

Ами че то заглавието не е особено подходящо бе.....абе прави каквото знаеш,имам ти пълно доверие.

П.С.Колкото до гостуването -удоволствието бе изцяло мое.Заповядайте пак. :drinks:

Ами че то заглавието не е особено подходящо бе.....абе прави каквото знаеш,имам ти пълно доверие.

П.С.Колкото до гостуването -удоволствието бе изцяло мое.Заповядайте пак. :drinks:

Дали заглавието е подходящо, ще питам Върбан Енев(vve) да каже..... :rofl::D !!!! С тоО март месец все си мисля, че ш' му 'ареса заглавието!Ако пък не, можем и него да пипнем! :p

:yahoo:

• 2 weeks later...

Някой колеги от рано ще са подготвени за сладващия сезон. :yahoo:

post-16256-0-32938500-1296330098_thumb.jpg

post-16256-0-81432100-1296330114_thumb.jpg

Демек,вече и аз моа са надам...наближило ми е май кат гледам! :yahoo:

Демек,вече и аз моа са надам...наближило ми е май кат гледам! :yahoo:

Почти, почти! Не остана! Още ден-два да довърши на око воко полуложата и си ти на ред!!! :bira::good:

Edited by oko boko

Димчо златен си, направо останах без дъх като го видях. Нямам търпение да донесеш нещо аз да ти направя, за да вложа цялото си сърце и майсторлък както правиш и ти с моите поръчки.