Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

"Дзверски" изпълнения

Recommended Posts

Още един с острие от Дядо Благо.Дръжката е от кост,биволски рог,неръждавейка,месинг и.... среброpost-16256-0-56324400-1303484247_thumb.gif.

post-16256-0-74930900-1303484286_thumb.jpg

Казах ти, да се не стараеш толкова, ма ти.....................! :rofl: Доктора е у черпушка и то голяма, дано само се не опусне от кеф кат го види! :D

:drinks:

PS И снощи пак ми звъня да види кво става, все едно аз го правя! :D

• Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Още един нож с острие от Дядо Благо с дръжка от маслина и кост.

Нож за наш съфорумец.Няма що да казвам острието чия работа е,то се вижда.Дръжката е от биволски рог ,кост и нашарени разделители.Тази седмица няма да може блезе в боя,но за другата се надявам да го на

Ей ми я поредната преработка на една дръжка.Кост ,биволски рог и нашарени разделители.

Posted Images

Още един с острие от Дядо Благо.Дръжката е от кост,биволски рог,неръждавейка,месинг и.... среброpost-16256-0-56324400-1303484247_thumb.gif.

Какво да каже човек освен само да се възхищава! :good::hi:

Edited by lovec63

Оплакнах окото и се обнадеждих .... :rolleyes:

Здравейте колеги, до тук видях няколко ножлета за дране на "терна" и понеже аз имам такъв, но не съм го използвал все още бих искал да ви запитам дали ви удовлетворяват?! Пък дано на есен ощя да мога да одера някои кабан!

• 1 month later...

Спецялно за Христо Христев .

Острие от Стефан Градинаров.Матерялите вложени в дръжката са кост,биволски рог,неръждавейка и брезов наплив.

Ножа не е за Христо.

post-16256-0-73899700-1307116895_thumb.jpg

Острие от Стефан Градинаров.Матерялите вложени в дръжката са кост,биволски рог,неръждавейка и брезов наплив.

Ножа не е за Христо.

:good: Е, ако можеше да е за мене. :rolleyes:

Ножа не е за Христо.

Еееееееее Димчо, така нема да я караме! Не стига че се губиш месец и половина ами сега се явяваш съвсем неподготвен.Ножето е хубаво ама можеше 4-5 снимки да качиш па канията да покажеш. Ние сега да гадаем ли как е отзад, отгоре ножа.Да се поправиш молим те.

Еми, Димчо ще снимаш, и сутрин и вечер. Имаш какво да ни покажеш пък си го криеш за себе си. Сега вече съм доволен :good: .Сега да питам това отзат на дупето седеф ли е и какъв е финиша на брезата? Да взема да ти се похваля и аз каква кания направих :rolleyes:

023755065.jpg?r=0

023755066.jpg?r=0

Що ме караш да снимам сутрин рано? :spiteful:

post-16256-0-21681200-1307168005_thumb.jpg

post-16256-0-24585500-1307168017_thumb.jpg

post-16256-0-53066100-1307167994_thumb.jpg

Димчо,гледам,че имаш някои нововъведения по каниите,даже на едно място видях такова и на една троянска пушка!:good:

Ванка това на дупето е рог(от бик),брезата е кисната в епоксидна смола и е извадена без да се трие,за да остане тънък филм върху дървото.

Върбане т`ва нововъведение много плитко отпечатва,не ми харесва резултата :nea: ,на пушките стои по добре ;) .

А пък този е с острие подарък ми от Ванката (Иван Василев).

Дръжката е от обичайните матеряли кост,рог,неръждавейка ,месинг.Око боко каза че дървото е ясенолистен явор,разбира ги той дърветата :clapping: .

Кания още си няма.

post-16256-0-98536000-1307206903_thumb.jpg

post-16256-0-70041900-1307206915_thumb.jpg

Направо "изтръпнах"-на горната снимка,от връхчетата на храстчето,все едно е нащърбено острието!:rofl:

Направо "изтръпнах"-на горната снимка,от връхчетата на храстчето,все едно е нащърбено острието!:rofl:

Кво ти пука - важното е дръжките да са здрави!!! :horo::band::drinks:

Дзверооо де та бре? :D Ножа да реже убаво и да е удобен, да дере редовно и никогиш да не ме пореже го ''калайдисвам'' тъй! :yahoo::D:good:

:drinks:

Понеже го калайдисах...... койт е требвало е видел..... :D

:pardon:

Edited by Nanski

Ножа не е за Христо.

Благодаря за снимката, спази си обещанието, пък и крайно време беше да си пораздвижиш темата! :good:

Знам, че тоя не е за мене - моите две тенекета, дето са при тебе имат други "печате", турени по тях. :D

Димчо, страшен си, отново ме остави без дъх като си видях "ножчетата", вече ме сърбят ръцете да ги усетя. Мисля, че всякакви думи с които да се опише таланта ти ще бъдат слаби, а и излишни, работата ти говори сама за себе си. :bira:

• 2 weeks later...

Следя темата и шедьоврите с интерес.Наистина Дзверски уникати-неповторими изпълнения.

Едни орехови парченца кроих преди малко за др.Генов,дано да ти харесат и да му станат за изделието.:drinks:

Цветето е жълто :lol:, двамата с Ванката седите, седите, по като фърлите по една гърната.... , после само размисли и страсти у темата ! :good::drinks:

Edited by ДБД