Jump to content

MIDWAY България започва да приема запитвания!

ARMADA
 Share

Recommended Posts

Уважаеми Колеги,

Както вече ви съобщихме във форума, подготвяме стартирането на Midway Bulgaria

http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=29458

Констатирайки обаче, че някои колеги нямат търпение да си получат заслуженото (по-достъпни цени и услуги за Българския ловец),

С голямо удоволствие бързаме да Ви съобщим, че считано от вторник, 18.01.11 на е-мeил:

[email protected]

започваме да приемаме запитвания от гамата на www.midwayusa.com за:

- Оптични прибори NIKON, най-широката гама инструменти, монтажни комплекти, бази, рингове, адаптори, лепила и др. за всякакви марки и модели оръжия:

http://www.midwayusa.com/browse/BrowseCate...s.aspx?tabid=10

Каним и професионалистите, специалистите и коректните търговци от бранша за съвместна работа по темата.

Моля, посочвайте внимателно каталожния номер.

На всички проявили интерес и малко търпение ще бъдат предоставени най-добрите цени и подаръци по време на пролетното ловно изложение.

По същото време вече ще оперираме с цялата гама на Мидуей както е описано в горе споменатата тема.

И накрая, тъй като - като стане дума за оптики и монтажи в България повечето нормални Колеги вече получават фобии, ето първият ни безплатен бонус:

http://sanovnik.bg/l-3974-%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B0

Поздрави!

АРМАДА

Edited by ARMADA

Това новина ли е,обявали е или нов етап от борбата на правата вяра срещу езичеството :huh:

Дръжте се като сериозни хора и търговци.Изместването на конкурент от пазара може да се прави и с други методи.Добрите търговци,би следвало да ги знаят и прилагат.

...Мисля си дори,че това не идва от АРМАДА :cool:

Нека да изпреваря малко датата и да задам конкретен въпрос.

Колко ще бъде цената на Никон Монарх 2.5-10х42 и Никон Монарх Африкан 1.1-4х24 с осветление на скалата?

Показани са тук:

http://www.midwayusa...ctNumber=381453

http://www.midwayusa...ctNumber=897159

Тъй като в България има официален представител на Никон, който внася оптиките от питането, сравнението на цените ще бъде изключително лесно и уважаемите български ловци ще преценят, как точно ще си получат заслуженото.

Това новина ли е,обявали е или нов етап от борбата на правата вяра срещу езичеството :huh:

Дръжте се като сериозни хора и търговци.Изместването на конкурент от пазара може да се прави и с други методи.Добрите търговци,би следвало да ги знаят и прилагат.

...Мисля си дори,че това не идва от АРМАДА :cool:

Идва,идва.С трици маймуни.Ние/Армада,няма да инвестираме/ще събираме поръчки и парички и тогава ще внасяме.

Идва,идва.С трици маймуни.Ние/Армада,няма да инвестираме/ще събираме поръчки и парички и тогава ще внасяме.

Midway не са производители. Cabelas също. Нито Legacy Sport и още сигурно 10 000 онлайн магазина. Очевидно начина на работа не ти е много ясен, нито мисля да ти го разяснявам, остава факта, че потребителите на Midway България ще пазаруват на конкурентни цени и в сайт изцяло на Български език, което не е никак малко!

А ние /Армада/ обслужваме клиенти, маймуни ловят другаде и явно доста успешно.

Midway не са производители. Cabelas също. Нито Legacy Sport и още сигурно 10 000 онлайн магазина. Очевидно начина на работа не ти е много ясен, нито мисля да ти го разяснявам, остава факта, че потребителите на Midway България ще пазаруват на конкурентни цени и в сайт изцяло на Български език, което не е никак малко!

А ние /Армада/ обслужваме клиенти, маймуни ловят другаде и явно доста успешно.

Давам един малък пример с една румънска оптика и нейната цена:

Първа снимка-немския Мидуей-цена евро

Втора снимка-САЩ мидуей-$

Трета снимка-магазин Словакия-евро.

post-6-0-89363600-1295094791_thumb.png

post-6-0-77952500-1295094804_thumb.png

post-6-0-60053900-1295094828_thumb.png

Edited by tanatsi

Нека да направим малко сметки:

1.Да предположим,че цените на Американците ще са идентични както за Германия,така и за България.

2.Транспортните разходи до Германия са по-ниски,от колкото до България/географско разположение/.

3.Печалбата,която търсят българските търговци е по-висока.

Все пак мога да мисля логично.Как тогава цените в България ще бъдат конкурентни и на кои?

Докато не видя на официални сайт на Midwayusa в графата "International dealers" името на нашата мила татковина плюс линк към Армада, всичко си остава един кьорфишек и евтина реклама. <_<

Докато не видя на официални сайт на Midwayusa в графата "International dealers" името на нашата мила татковина плюс линк към Армада, всичко си остава един кьорфишек и евтина реклама. dry.gif

Ще обсъдим, когато излезе обещания сайт на Мidway на български. В откритата за това тема.

В тази няма смисъл. Дори и моят въпрос беше чисто риторичен, колкото да подбудя любопитство към ценовата политика на Армада.

А самата тема е подигравка не толкова спрямо когото авторът си мисли, че я е насочил, колкото с интелигентността на четящите форума.

Жалко поведение за човек с претенции.

Май имаме един потребител с два ника???

Споко,двама са,но единия няма собственно мнение а винаги припява на другия.Целта е да се очерни АРМАДА,за да не взима от клиентелата на първия.

Споко,двама са,но единия няма собственно мнение а винаги припява на другия.Целта е да се очерни АРМАДА,за да не взима от клиентелата на първия.

:rofl: Наистина, имаш много интересен начин на мислене.

Омръзна ми да те поздравявам,а на теб?Найстина ли си толкова ограничен или в сляпата си ярост пяната затваря очите ти?

Погледни на нещата спокойно и след това изригвай.Би трябвало да си интелегентен човек,но не би.Дали не биеш тупана,тогава всичко е ясно.Хайде споко,не е нужно да да падам до твоето ниво и да говоря глупости.Може и с нормален език да кажеш това,което искаш.

Ако четеш спокойно ще видиш,че аз от самото начало на рекламната кампания на армада се опитвам да ги убедя,че агресивната реклама не е най добрия начин за привличане на клиенти и зщитавам своята позиция.

А ти лично каква позиция имаш,да тичаш след мен и да плюеш?Отиди и в "другия"форум"там също съм писал в темата на армада.

Не се сдържах-Поздрави.

Вече съм спокоен и ще спя спокойно!

Омръзна ми да те поздравявам,а на теб?Найстина ли си толкова ограничен или в сляпата си ярост пяната затваря очите ти?

Погледни на нещата спокойно и след това изригвай.Би трябвало да си интелегентен човек,но не би.Дали не биеш тупана,тогава всичко е ясно.Хайде споко,не е нужно да да падам до твоето ниво и да говоря глупости.Може и с нормален език да кажеш това,което искаш.

Ако четеш спокойно ще видиш,че аз от самото начало на рекламната кампания на армада се опитвам да ги убедя,че агресивната реклама не е най добрия начин за привличане на клиенти и зщитавам своята позиция.

А ти лично каква позиция имаш,да тичаш след мен и да плюеш?Отиди и в "другия"форум"там също съм писал в темата на армада.

Не се сдържах-Поздрави.

Виж сега. Не съм против теб или Стоян,просто има ли някъде изказказване на Стоян( чието мнение уважавам ) ти си задължително там .Виждаш,че дори хората изказват съмнение,че е един и същи човек с два акаунта.

Нито ги познавам АРМАДА нитио ще пазарувам някога от тях.Ясно ми е и съм убеден,че няма как да стане с цени като на официалниа сайт. В България ако се прави нещо то е за печалба и то не малка.

Ако ме е дразнело нещо то това са тонът,злобата и настървеноста ,с която се напада нещо,не зависимо кой крив кой прав.

В случая мисля,че трябва да се остави на потребителите да преценят изгодата си да пазаруват или не от тях. Веднага се започна с нападки ,съмнения, завояирани обиди.

Никой не е балама и не е нужно да му се влияе.

Чудни хора сте някой нещо щял да прави и му направихте веча сметка на кесията, ма да ли или никой не знае. :lol:

Толкова ли си немате друга работа та се дърлите като селски кучета през плет. па и що мислите че у САЩ е най-ефтинджос ум ми не побира кат има дестинации много по-близо и по-шукаре.:drinks:

Виж сега. Не съм против теб или Стоян,просто има ли някъде изказказване на Стоян( чието мнение уважавам ) ти си задължително там .Виждаш,че дори хората изказват съмнение,че е един и същи човек с два акаунта.

Нито ги познавам АРМАДА нитио ще пазарувам някога от тях.Ясно ми е и съм убеден,че няма как да стане с цени като на официалниа сайт. В България ако се прави нещо то е за печалба и то не малка.

Ако ме е дразнело нещо то това са тонът,злобата и настървеноста ,с която се напада нещо,не зависимо кой крив кой прав.

В случая мисля,че трябва да се остави на потребителите да преценят изгодата си да пазаруват или не от тях. Веднага се започна с нападки ,съмнения, завояирани обиди.

Отново говориш без да мислиш.Никого не съм обиждал и нападал.Просто се усъмних,че цените могат да бъдат конкурентни.

И само заради това,ти ме обвини в световна конспирация.Нали знаеш,че съм фатмак с ограничено мислене/Стовн ми пише постовете и

аз ги поствам.Всяка вечер след 23:00 ходя до тях за да ме подготви за следващия ден,но вече ми омръзна,ще му дам моята парола и да си пише и от мое име.А дали не го прави вече?/

И да не забравя-Поздрави.

Отново говориш без да мислиш.Никого не съм обиждал и нападал.Просто се усъмних,че цените могат да бъдат конкурентни.

И само заради това,ти ме обвини в световна конспирация.Нали знаеш,че съм фатмак с ограничено мислене/Стовн ми пише постовете и

аз ги поствам.Всяка вечер след 23:00 ходя до тях за да ме подготви за следващия ден,но вече ми омръзна,ще му дам моята парола и да си пише и от мое име.А дали не го прави вече?/

Не не го прави,защото е доста по-интелигентен и ерудиран от теб и ще си проличи липсата на ограниченост и тъпотия.

Съжалявам,че с поведението си потвърждаваш оформилото се на времето негативно мнение за умственното ниво на милиционери и военни,но ти не си виновен природата е била оскъдна към теб.

Явно разбираш само езика на долно ниво затоваще ти кажа и аз

Поздрави

Oliavi, темата няма нищо общо с "българския" Midway, нито с цените на стоките, които би трябвало да бъдат обявени в него.

Тя преследва съвсем различна цел, но това не прави чест на нейния автор.

Прочети внимателно първите два поста и ще разбереш.

СПАМ! Следващите редове нямат нищо общо с обявата за представителство на Мидуей, така че може по някое време темата да се зачисти.

Иво, не спираш с личните нападки към Танаци, колко е глупав , колко е ограничен и т.н. Не мога да си представя как от неговите постове, може човек да си направи подобни изводи. Да, Танаци притежава типичното английско чувство за хумор, което доста хора не могат да разберът и се чудят какво иска да им каже, но даже и така да е, пак не може да си помислиш, че той е глупав и необразован. Все си мислех, че един човек на изкуството ( в твоя случай пеене, но явно Господ едно дава а друго взема ) не би паднал толкова ниско или толкова да си повярва, че да раздава такива епитети по адрес на хора, които не е виждал и си няма ни най-малка представа за тях. За да можеш да оцениш, кой на кого е пътеводна светлина, особенно на тема оръжия и лов , където се опитваш да спориш с тези хора ( та ти до преди няколко месеца питаше тук какви патрони да си купиш за пъдпъдъци ) трябва може би и ти да имаш някакво изградено мнение по темата, а не да пазариш наред каквото ти падне, в което няма нищо лошо за продавачите. Така че, може да се поспреш малко с това преследване и ненужно заяждане по темите, някак е много елементарно.

И малко по темата. Нека се появи сайт midway-bulgaria и тогава ще видим и цени и представител, до тогава такива теми са само пропаганда. А че началото на темата и начина по-който е пусната е по-скоро някакъв вид заяждане със Стоян ( при това доста елементарно ), си е доста очевидно, но явно собственика на Армада ( Яни ) това му е стил на отношение към хората. Това го е демонстрирал многократно, мисля че още преди когато се подвизаваше като MAVRUD мисля.

Edited by bobiander

СПАМ! Следващите редове нямат нищо общо с обявата за представителство на Мидуей, така че може по някое време темата да се зачисти.

Иво, не спираш с личните нападки към Танаци, колко е глупав , колко е ограничен и т.н. Не мога да си представя как от неговите постове, може човек да си направи подобни изводи. Да, Танаци притежава типичното английско чувство за хумор, което доста хора не могат да разберът и се чудят какво иска да им каже, но даже и така да е, пак не може да си помислиш, че той е глупав и необразован. Все си мислех, че един човек на изкуството ( в твоя случай пеене, но явно Господ едно дава а друго взема ) не би паднал толкова ниско или толкова да си повярва, че да раздава такива епитети по адрес на хора, които не е виждал и си няма ни най-малка представа за тях. За да можеш да оцениш, кой на кого е пътеводна светлина, особенно на тема оръжия и лов , където се опитваш да спориш с тези хора ( та ти до преди няколко месеца питаше тук какви патрони да си купиш за пъдпъдъци ) трябва може би и ти да имаш някакво изградено мнение по темата, а не да пазариш наред каквото ти падне, в което няма нищо лошо за продавачите. Така че, може да се поспреш малко с това преследване и ненужно заяждане по темите, някак е много елементарно.

И малко по темата. Нека се появи сайт midway-bulgaria и тогава ще видим и цени и представител, до тогава такива теми са само пропаганда. А че началото на темата и начина по-който е пусната е по-скоро някакъв вид заяждане със Стоян ( при това доста елементарно ), си е доста очевидно, но явно собственика на Армада ( Яни ) това му е стил на отношение към хората. Това го е демонстрирал многократно, мисля че още преди когато се подвизаваше като MAVRUD мисля.

Кажи ми сега кой се заяжда и обижда.

Опитвам се да съм любезен и в добър тон или поздравите на Танаци трябва да се подминават?

Колкото до патроните не намирам това,че не съм ходил на лов за пъдпадъци да ме прави по малко ловец от теб или когото и да е и предпочитам да питам, За едър лов не бих питал с какви патрони и как и що ,тъй като имам притенциите да зная.

Колкото до пушките,които съм купил не са за да ловувам с тях а за да ги направя и да красят стъкленият ми шкаф като колекция.

Мисля,че тук сме се събрали за разговори а не за пропаганди,реклами,и интриги. Важното е тонът.

Пак ще кажа, ИЗВИНЯВАМ се и на теб и на Танаци и на Стоян ако съм ви обидил,мове и да съм се увлякъл за момент.

Нямам пушка закупена или монтирана в БГ няма и да имам , и не ме засягат интригите на търговци и майстори.Ловувам 5 или 6 дена в годината в БГ.

Oliavi, темата няма нищо общо с "българския" Midway, нито с цените на стоките, които би трябвало да бъдат обявени в него.

Тя преследва съвсем различна цел, но това не прави чест на нейния автор.

Прочети внимателно първите два поста и ще разбереш.

Стояне резбирам за какво става въпрос,но това не ме бърка.Аз съм за свободнич пазар. Предлагането,качеството,и цената определят клиентелата,така е и тук. Оръжие ,с което ще ловивам аз купувам от Франкония, патрони от Кетнер, монтиране и прострелка на друго място всеки си има система,която го удовлетворява.

Аз не бих стрелял с оръцие купено на старо ,мое мнение не бих го налагал.

ай стига излагате се вече. Потребителите на форума видяха що за стока въпросните господа