Jump to content

WINCHESTER SX3 COMBO

Recommended Posts

Моля ако някои има такава или е стрелял с такава да изкаже своето мнение;Благодаря предварително

post-33554-0-70974900-1297888862_thumb.jpg

Невероятно оръжие какво да ти кажа друго ,имам я вече 3-ти сезон и ми е носила само радост ,както за окото защото наистина е много красиво оръжие ,така също и по време на лов .Не би могъл да сбъркаш нищо с тази пушка.

БЛАГОДАРЯ КОЛЕГА ЗА КОМЕНТАРА.Аз по принцип съм фен на BROWNING но зная че те с WINCHESTER са като VW и AUDI-почти едни и същи.

Колега аз притежавам Winchester SX3 от много кратко време и не бих искал да те лъжа за каквото и било!!!Но като първи впечатления съм много доволен,моята е супер магнум и няма никакви проблеми яде всичко имам вече над 500 изтрела!!

За "ядене" яде всичко от 24гр. та до 54гр.РЦ патичарски магнум.Стрелял съм по панички с нея при 30+ градуса на стрелбището без никакви проблеми при изстреляни 5 серии една след друга без почивка.Същевременно и зимата при -10 също никакви проблеми при лов на патици.Прокарал съм над 4-5 хиляди патрона .За чистене чистя я след всяка стрелба -цевта и газовата втулка ,основно разглобяване правя веднъж годишно.По принцип чистя всичките си пушки много старателно след стрелба.

Колеги днес и аз се сдобих Winchester SX312/89 и вече сам сигурен че не съм не сам сбъркал с сбъркал с избора на полуавтомат.Поздрави колеги и НАСЛУКА.

post-33554-0-19503200-1298399794_thumb.jpg

Колега в Стара Загора в магазин РАМИ до хотел Дедов вчера я имаше за 2585лв но може и по ниско с7%

Колеги днес и аз се сдобих Winchester SX312/89 и вече сам сигурен че не съм не сам сбъркал с сбъркал с избора на полуавтомат.Поздрави колеги и НАСЛУКА.

Честито колега много хубаво оръжие си избрал, имах точно такава две години и нещо и бая патрон профуках с нея.Мога да кажа че не съм имал никакъв проблем с нея било то с леки и тежки патрони или в студ,пек и дъж просто безотказно пушле,а иначе я продадох защото мисля новия сезон да си взема browning maxus.Като цяло е едно доста добро оръжие, сравнявам го с една друга извесна марка (без коментар за да не засегна някой) която имах преди това и е определено Winchester SX3 е над нея.

Благодаря колега.Мога само да кажа че BROWNING MAXUS е най добрия полуавтомат предлаган в момента в България.Но аз нямах толкова $$$$$$$

post-33554-0-62540800-1298440304_thumb.jpg

post-33554-0-43230000-1298440327_thumb.jpg

Невероятно оръжие какво да ти кажа друго ,имам я вече 3-ти сезон и ми е носила само радост ,както за окото защото наистина е много красиво оръжие ,така също и по време на лов .Не би могъл да сбъркаш нищо с тази пушка.

Колега дай повече подробности за пушката:

- цеви, шокове, стрелба със съчми и куршуми с къса и дълга цев.

Предстои ми избор на гладкоцевен полуавтомат и това ми изглежда много добър вариант - къса цев за куршум, пътпъдък и бекас и дългата за патица, заек и т. н.

Колега едната цев е 71см и има 3 сменяеми шока INVECTOR PLUS а другата е 61см и има 4 или 6 канала(не съм сигурен),има фиброоптична мушка,има и неподвижна ушвър баз(ПРИМЕРНО ЗА БЪРЗОМЕР ИЛИ ДР.).Базата има прорез по дължина и като се прицелиш червенамушка заспива в този прорез.

Колега едната цев е 71см и има 3 сменяеми шока INVECTOR PLUS а другата е 61см и има 4 или 6 канала(не съм сигурен),има фиброоптична мушка,има и неподвижна ушвър баз(ПРИМЕРНО ЗА БЪРЗОМЕР ИЛИ ДР.).Базата има прорез по дължина и като се прицелиш червенамушка заспива в този прорез.

А може ли да се регулитат мерните прибори на слуговата цев?

Честито колега KRASI X-BOLT!!! Много точни попадения ти пожелавам!! Благодаря за отговора.

И пак питане към всички: как е стрелбата със слуговата цев с куршуми и със сачми?

Мерните прибори могат да се регулират но те са си направени в завода.Колкото до стрелбата с нарезната цев може да се стрля и със сачми не ипречи но е цилиндар и много ще ги разпръсква,но ако използваш хубави бренекета става почти като карабина .

• 2 years later...

Привет колеги, от скоро съм ловец и предстои да си закупя оръжие. Спрял съм се точно на този вариант winchestet sx3 combo , но в магазина не ми препоръчват това бил много кофти вариант на winchester и никой не го търсел????? Какво е вашето мнение за това? Казаха ми, че за нов ловец не препоръчвали каквото и да означава това ....

:(

Пичове, някой знае ли защо МАКСУС-а примерно е по-хубав от този Уинчестър ?

За мене е чудесен, и по-красив :)

За мен SX3 е най-добрия автомат в момента на пазара. Взимай комбото и няма да съжаляваш, слуговата цев е с интегрирана уивър база, слагаш и един бързомер, вземаш си DDupleks Monolit и гърмиш на воля......

Поздрави

Привет колеги, от скоро съм ловец и предстои да си закупя оръжие. Спрял съм се точно на този вариант winchestet sx3 combo , но в магазина не ми препоръчват това бил много кофти вариант на winchester и никой не го търсел????? Какво е вашето мнение за това? Казаха ми, че за нов ловец не препоръчвали каквото и да означава това ....

:(

И как се аргументираха въпросните търговци...?Или просто имат нещо друго за продаване?

Ами никой не го търсил, нямало интерес и в действителност в Пловдив го няма никъде!!! обърнах целия град и никъде го няма в наличност....

За мен SX3 е най-добрия автомат в момента на пазара. Взимай комбото и няма да съжаляваш, слуговата цев е с интегрирана уивър база, слагаш и един бързомер, вземаш си DDupleks Monolit и гърмиш на воля......

Поздрави

Леле колега от това всичкото само winchester -a знам какво е, малко тъпо ама може ли да обясниш какво е слуговата цев с интегрирана уивър база , бързомер , а за DDupleks Monolit разбирам, че са много странни патрони :) сори ама анджамия съм ;)

Edited by lenovec

Ами никой не го търсил, нямало интерес и в действителност в Пловдив го няма никъде!!! обърнах целия град и никъде го няма в наличност....

И на мен преди години се опитаха да ми пробутват всякакви видове други пушкала...ама на мен все към Уинчестъра окото ми бягаше :),и до днес не съжалявам за избора си.Миналата година от хАмеричко му купих един ,,picatinny saddle mount",монтирах му един бързомер и...готово.Доста дълго търсих ,,слуговата" цев,но не успях да я намеря.При теб ,,Комбо"-то идва и с двете :).Няма начин да не си доволен...

Е какво е това бързомер бе колегииииииииииииии , и слугова цев?????????????????????

Абе най общо казано,куршума /сачмения сноп/ би трябвало да попаднат там където сочи червената точка,и може да изглежда така...http://www.ebay.com/itm/CQB-4-Reticle-Dual-Red-Green-Dot-Open-Reflex-Sight-with-Weaver-Picatinny-Mount/141056683930

Слуговата цев е с нарези, с цел придаване на въртеливо движение на куршума,с който се предполага ,че ще се използва...не е направена за стрелба със сачми...за това си имаш гладката цев.Добър вариант е куршума на ,,Лий",ако разбира се релоудваш сам...