Jump to content

привличане на диви прасета

Recommended Posts

Солта готварска ли е или морска ?И не може ли тя да се смеси направо с царевицата?

Благодаря предварително:)

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Понеже сме в балкана нивите ги сеем с овес,средата на Април и според времето.На всяка нива солище и хранилка от която пада царевица.Ходим на оглед всяка седмица-сега,като се сгрее почти всеки ден.Няма

Абе колега, те сега вече са бременни. Що не ги оставиш малко да си починат? Като си на варда в тъмното трудно ще различиш бременна свиня майка от обикновенно прасе. По добре изчакай, че е грехота да

Охотника предполагам е чел, че в държави като Германия и Австрия по закон храненето започва когато спре лова и свършва когато започне лова. При екстремни ситуации ако се наложи хранене се забранява ло

Posted Images

Солта готварска ли е или морска ?И не може ли тя да се смеси направо с царевицата?

Благодаря предварително:)

Овкусената царевичка направо ги побърква !

Овкусената царевичка направо ги побърква !

....и им омекват крачетата-чак:good:

Овкосена с къкво?Аз доколкото знам прасетата не ядат сол,може и да бъркъм :drinks:

...Пикантина или МАги-малки тайни,може и с червено вино.Ако се маринова преди туй.

Овкосена с къкво?Аз доколкото знам прасетата не ядат сол,може и да бъркъм :drinks:

Знаеш . знаеш ама ..... неможе всичко да знаеш :nea:

Овкусяването на царевицата правя в едно пластмасово корито. Леко нявлажнявам царевичните зърна след това сипвам сол ( готварска , морска или от "пътното" без значение ) поразбърквам от време на време докато попие влагата и солта , след това в найлонови чували и в гората.

Пробвай моята рецепта :rolleyes: бързо , лесно , вкусно и да видим дали прасе сол не яде :drinks:

пп Рецептата е за подхранвачи не е за вардачи !

Edited by gsp

Сол царевица отработено масло може даму добавиш малко нафта.Може да напоиш хубаво някои парче брезент идаго увиеш около някои дърво те се трият внего.Изпробваное ефекта е много добър.