Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

primka

сузуки самурай

здравеите колеги бих искал да попитам понеже сам се сприал на сузуки саморай как са като проходимост здрави ли са и как са с расхода на гориво понеже не сам имал досега джип и не разбирам нищо благодариа предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги бих искал да попитам понеже сам се сприал на сузуки саморай как са като проходимост здрави ли са и как са с расхода на гориво понеже не сам имал досега джип и не разбирам нищо благодариа предварително

Ами колега, ако го вземаш за лов, това е идеалния джип за тази цел (според мен)

Аз съм имал 2 такива а повечето автомобили които съм имал, са били джипове.

Относно окачването, по здраво няма. 2 моста, на шаси и ресори. Разхода е около 10/100

Джипа е много проходим, благодарение на малкото колиграми и късото междуосие.

Маскималнта скорост е около 120км. ч., но с 100км си върви най добре. За разтояния повече от 100км не е от най удобните, поради твърдото возене.

Ще ти разкажа за един случай: Един дъждовен ден (бе валяло 2 дни подред) влязохме в длбока изорана нива. Беше толкова кално, че задния десен подкалник с толкова кал черноземна се напълни, че джантата блокира, просто бе набъсканата кал не можеше да се върти повече. Джипката боквално ни изкара само на 3 въртящи се колела от нея угар.

За друг джип не съм виждал или чувал подобно постижение.

Маскималнта скорост е около 120км. ч., но с 100км си върви най добре. За разтояния повече от 100км не е от най удобните, поради твърдото возене.

Пак ти казвам, ако е смо за лов, това е джипката :drinks:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия "самурай" се държи много добре на тежки терени - кал,сняг,киша.Ползвам гуми all teren и съм много доволен.Два ловни сезона не ме е оставял въпреки тежкия терен.Разхода на гориво при тежки усложия се качва значително до 15 на сто.Нормално гори 10 на сто и по малко зависи от терена и начина на каране.

post-44926-0-72954900-1299143696_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия "самурай" се държи много добре на тежки терени - кал,сняг,киша.Ползвам гуми all teren и съм много доволен.Два ловни сезона не ме е оставял въпреки тежкия терен.Разхода на гориво при тежки усложия се качва значително до 15 на сто.Нормално гори 10 на сто и по малко зависи от терена и начина на каране.

Пич, тази е като нова бре :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, тази е като нова бре :good:

Продава се - 5000 лв.

post-44926-0-57651300-1299144280_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега коиа година е самурайа имали газова уредба и мерси за информациата наслука

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"SUZUKI" САМУРАЙ 1993 г; 1300 c/cm ; 65 kw; 120000 km; газова уредба; кожен салон; ал.джанти 15" 6.5J; нови гуми 215/75/15; шпренговани ресьори с добавен по един лист , сменени всички втулки и тампони; ролбари,прагове,халогени и куфар за резервна гума от хром никел, теглич оригинални, боя оригинална, състояние отлично.Цена - 5000 лв.; тел.0886 949049

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продава се - 5000 лв.

Бре, човек да не те похвали :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам съвет не съм имал до сега джип намерил съм едно самурайче само че е с повреда в двигателя собственика ми каза че е смесило маслото и водата и затова още мисля дали да го взема та въпроса ми е дали ще може да се управи и горе долу колко ще струва ремонта.Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам съвет не съм имал до сега джип намерил съм едно самурайче само че е с повреда в двигателя собственика ми каза че е смесило маслото и водата и затова още мисля дали да го взема та въпроса ми е дали ще може да се управи и горе долу колко ще струва ремонта.Благодаря предварително.

Може да е само гарнитура, а може и да е по-сложно, например, крива глава в следствие на прегряване!Не пишеш за колко пари ти го предлагат, няма снимки, не си посочил какъв е двигателя, как са гумите и т.н. други подробности влияещи на цената, следователно, едва ли очакваш да получиш компетентен и обоснован отговор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана колега? Не се хвалиш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........смесило ли ги е веднъж винаги при зор ще ги смесва.Имал съм самурай и му счупих и аз мотора,Освен него и мостовете са доста кекави.Като цяло нема друг в тоя сегмент с рама ,каде така да се движи,но пък като падне малко сняг и тая въшка не знае с вратите ли върви с муцуната ли.Много е леко!Няма необходимата тежест за офроуд машинка.Нивата се справя по добре.Друг е въпроса ,че тя се чупи по равното.И като цяло се произвежда счупена!

rusomah69 go6ovaleriev харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........смесило ли ги е веднъж винаги при зор ще ги смесва.Имал съм самурай и му счупих и аз мотора,Освен него и мостовете са доста кекави.Като цяло нема друг в тоя сегмент с рама ,каде така да се движи,но пък като падне малко сняг и тая въшка не знае с вратите ли върви с муцуната ли.Много е леко!Няма необходимата тежест за офроуд машинка.Нивата се справя по добре.Друг е въпроса ,че тя се чупи по равното.И като цяло се произвежда счупена!

Ча па кекави мостове.

Моя задния го счупих щот се скъсало жилото при зацепен блокаж и аз ръчка а то тресе отзад та знаели се и драпа само на предни гуми. Оттам счупих и кардана та лумка Пушката по купето кат тъпан на циганска сватба до кат се прибера :D

А за снега си има 4Х4 ръгваш изравнява двата моста и си перкаш без румба и чача. Па и с вратите напред да върви що ти пука той къв е квадратен никой нема да разбере :cap:

IG18 vatkov2 pantaleeev харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И танк да имаш,караш ли го все едно е служебен,ще го счупиш.Мога да ти кажа,че "въшката" много добре се справя и на сняг.Карам го с включен преден мост и не съм имал никакви проблеми,въпреки,че съм с кални гуми.

Ето и едно клипче,как се представя Самурай

http://www.youtube.com/watch?v=P91r7T6-WGo&list=PLE3A65DD661A21B82&index=20&feature=plpp_video

'>

http://www.youtube.com/watch?v=P91r7T6-WGo&list=PLE3A65DD661A21B82&index=20&feature=plpp_video

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ми явно не караш достатъчно.По друг начин не мога да си го обясня.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......Мани ги тия тропически клипчета.Дай неко тъпа средно статистическа преспа от 60 см.Имаше ги в изобилие тази зима.Дори и в градски условия.Където несъмнено нема свине.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да карам и да снимам,за да видиш как се представя моето самурайче.Навявания на пътя,на места над метър.От време на време минавах на втора,но минах,без проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване